Dziennik budowy. Aktualizacja zdjęć 22.08.2023 r.
Dziennik budowy. Aktualizacja zdjęć 22.08.2023 r.
Dziennik budowy. Aktualizacja zdjęć 22.08.2023 r.
Dom modelowy już dostępny dla odwiedzających. Zapraszamy.
Dom modelowy już dostępny dla odwiedzających. Zapraszamy.
Niezależna nieruchomość wraz z własną działką z wyodrębnioną księgą wieczystą
Ważnym elementem zagospodarowania terenu osiedla będą ogrody deszczowe
Nową atrakcją dla mieszkańców będzie natomiast punkt widokowy
W ofercie domy jednorodzinne wolnostojące, szeregowe oraz w zabudowie bliźniaczej
W ramach Zadania VI powstają również 2 budynki wielorodzinne
Żłobek na terenie osiedla
Wielofunkcyjne boiska
Wielofunkcyjne boisko
Boisko do siatkówki

OPTIMA VI to nowe zadanie inwestycyjne powstające w Gdańsku Jasieniu. Osiedle będzie położone przy ulicy Jasińskiego. W ramach tego etapu zaplanowano wybudowanie 40 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej o powierzchni od 110 do 134 mkw.

Powstający w ramach zadania VI inwestycyjnego OPTIMY kompleks domów jednorodzinnych oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. Inwestycja wyróżnia się licznymi terenami zielonymi, ekologicznymi rozwiązaniami w postaci ogrodów i muld deszczowych,  a także specjalnie wygrodzonym wybiegiem dla czworonogów. Na terenie osiedla zaplanowano dwa naziemne parkingi z miejscami prywatnymi oraz dodatkowo parking ogólnodostępny.

Zakończenie budowy części domów jednorodzinnych zaplanowano na koniec czerwca 2024 roku.

Ceny domów już od 900 tys. zł brutto!

Zobacz cennik Zobacz plan osiedla

Dom modelowy

Poszukujesz przestronnej nieruchomości z dostępem do wielu udogodnień? Rozważasz zakup jednego z naszych domów i chcesz na własne oczy zobaczyć, jak może wyglądać życie na osiedlu OPTIMA? 

W odpowiedzi na Twoje potrzeby zaprojektowaliśmy dom modelowy, przygotowany przy użyciu nowoczesnych materiałów i urządzony zgodnie z aktualnymi trendami. Funkcjonalny rozkład wnętrza w połączeniu z jasnymi, ciepłymi kolorami, pozwoli Ci poczuć niezwykły klimat miejsca, które już niedługo może stać się Twoje! 

Zachęcamy do odwiedzania domu modelowego!

Zobacz najnowsze zdjęcia domu modelowego

Własna działka z domem

W ramach zadania VI inwestycyjnego OPTIMY oferowana w sprzedaży jest własność działki zabudowanej domem jednorodzinnym. Kompleks obejmuje 40 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej. Ich powierzchnie wynoszą od 110 do 134 mkw. i położone są na działkach mierzących od 155 do 401 mkw. Wszystkie domy będą wykończone w standardzie deweloperskim.

Codzienny komfort życia

W każdym domu zaprojektowano 2 łazienki na piętrze, a także „master bedroom” z wydzieloną garderobą. Właściciele szeregowców i bliźniaków będą mieli dodatkowo do dyspozycji pomieszczenie gospodarcze z możliwością podłączenia pralki. Dla wszystkich mieszkańców przewidziano także możliwość zainstalowania kominka, dzięki wyposażeniu domów w systemowy przewód dymowy.

Przestrzeń do pracy i nauki

Domy jednorodzinne OPTIMA to odpowiedź na potrzeby osób, które na co dzień pracują lub uczą się zdalnie. Na dwóch kondygnacjach przewidziano gniazda pod tzw. access pointy, zapewniające dostęp do bezprzewodowego internetu w całym domu. Do każdego pokoju doprowadzona zostanie również instalacja teletechniczna LAN. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić mieszkańcom codzienne obowiązki, w części domów zaprojektowano dodatkowe pomieszczenie na parterze, który świetnie się sprawdzi jako gabinet lub pokój do nauki zdalnej dla dziecka.

Bezpieczeństwo

W domach zamontowane będzie okablowanie pod instalację alarmową przygotowaną na montaż czujników ruchu oraz odpowiedniego sterownika. Dla zwiększenia funkcjonalności wjazd na teren osiedla będzie możliwy przez szlaban sterowany przez telefon GSM.

Wysoka funkcjonalność

Domy na osiedlu OPTIMA VI zostały zaprojektowane z wykorzystaniem funkcjonalnych i sprawdzonych rozwiązań. W celu zapewnienia komfortu użytkowania wysokość pomieszczeń na parterze wyniesie 2,85 m, a tych zlokalizowanych na piętrze 2,70 m. Te wartości gwarantują większą swobodę w aranżacji wnętrz. Przestronny charakter domu zapewnią także pełne kondygnacje.

Ogrody deszczowe i muldy

Ważnym elementem zagospodarowania terenu osiedla będą ogrody deszczowe. Ich obecność nie tylko podniesie walory estetyczne otoczenia, ale także zwiększy bioróżnorodność, przyczyni się do oczyszczania i nawilżania powietrza, poprawiając tym samym jakość życia i zdrowia mieszkańców. Na terenie inwestycji znajdą się również muldy deszczowe umożliwiające wsiąkanie wód opadowych do gruntu lub ich magazynowanie, przyczyniając się tym samym do obniżenia kosztów usług wodnych np. podlewania.

Mieszkaj zdrowo i aktywnie

Przyszli mieszkańcy będą mieli nieograniczony dostęp do wszystkich udogodnień osiedla OPTIMA. Osoby ceniące aktywny wypoczynek i miłośnicy sportu będą mogli korzystać z zewnętrznej siłowni. W obrębie inwestycji funkcjonuje również wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkową formę spędzania czasu na świeżym powietrzu zapewnią znajdujące się ścieżki rowerowe. Nową atrakcją dla mieszkańców będzie natomiast punkt widokowy, z którego będzie można podziwiać malowniczą panoramę okolicy.

Wybieg dla czworonogów

Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli psów, na osiedlu przewidziano budowę wybiegu dla czworonogów. Będzie to specjalnie wygrodzone miejsce sprzyjające wspólnym spacerom z pupilem, a także teren pozwalający zwierzęciu na bezpieczną i swobodną zabawę. Dla posiadaczy psów będzie to także okazja do lokalnych spotkań i wymiany doświadczeń z innymi właścicielami czworonogów.

Naziemne parkingi

Na terenie osiedla zaplanowano dwa naziemne parkingi z miejscami prywatnymi oraz dodatkowo parking ogólnodostępny.

Dogodna lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku, która docelowo połączy się z planowaną nową drogą. OPTIMA znajduje się w odległości niecałych 10 minut od centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk oraz zaledwie 5 minut od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia szybki dojazd do centrum Gdańska. Powstające na terenie osiedla drogi wewnętrzne dodatkowo usprawnią komunikację inwestycji z drogą publiczną. W sąsiedztwie znajduje się także przystanek autobusowy z nową linią autobusową nr 120, kursującą na trasie Stężycka-Siedlce.

Lokale usługowe

Na terenie inwestycji powstały również budynki z powierzchnią handlową, dzięki której mieszkańcy mają szybki i bezpośredni dostęp do usług codziennego użytku.

Na osiedlu uruchomiono sklepy wielobranżowezainstalowano bankomat oraz postawiono 24-godzinny paczkomat, który umożliwia odbieranie przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Dodatkowo na terenie kompleksu funkcjonują także placówki edukacyjne dla najmłodszych: żłobek oraz przedszkole.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Kontakt
Biuro sprzedaży na terenie inwestycji OPTIMA

Informujemy iż nasze biuro sprzedaży na terenie osiedla OPTIMA jest czynne w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 8.00-16.00  oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Informujemy, że klientom biura sprzedaży INPRO położonego na terenie osiedla OPTIMA przysługuje 1 godzina bezpłatnego korzystania z parkingu. Równocześnie przypominamy, że niezależnie od długości planowanego postoju wszystkie osoby parkujące na ww. obszarze zobowiązane są do pobrania biletu.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Informujemy, że w dniach od 1 do 5 maja siedziba główna INPRO oraz nasze biura sprzedaży znajdujące się przy inwestycjach będą nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy. 

Zapytaj o ofertę

Zobacz cennik Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży