Nowe osiedle Forma Elbląg

Osiedle FORMA znajduje się przy ul. Mielczarskiego w Elblągu.

Projekt stanowi wielorodzinną inwestycję mieszkaniową, która powstanie w 3 etapach.

W ramach realizowanego aktualnie I zadania inwestycyjnego utworzony zostanie 1 budynek o zróżnicowanej wysokości (6 oraz 7 kondygnacji) z mnóstwem atrakcyjnych udogodnień gwarantujących mieszkańcom wysoki komfort życia.

W centralnej części inwestycji zaprojektowany został zielony dzieciniec, gwarantujący przestrzeń do rekreacji i wypoczynku, który stanowił będzie idealne miejsce do relaksu i sąsiedzkich spotkań.

Funkcjonalne mieszkania

W ramach I zadania inwestycyjnego osiedla zaprojektowano 68 lokali mieszkalnych 2-, 3- oraz 4-pokojowych o funkcjonalnych powierzchniach mierzących od 41,72 do 70,69 m2.

Zróżnicowane układy mieszkań pozwalają na znalezienie mieszkania w wymarzonej formie, czyli doskonale dostosowanego do potrzeb jego przyszłych użytkowników.

Zielone ogródki i balkony

Do lokali położonych na najniższej kondygnacji mieszkalnej przynależeć będą ogródki, pozwalające na codzienny kontakt z naturą,  natomiast mieszkania położone na wyższych piętrach posiadać będą przestronne balkony ze szklaną balustradą, umożliwiającą doskonałe doświetlenie wnętrz.

Przestrzeń dla zmotoryzowanych

Na parterze (pod częścią mieszkalną) utworzona zostanie hala garażowa obejmująca 63 miejsca postojowe. Ponadto w I etapie inwestycji powstanie 6 miejsc postojowych naziemnych przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami.

Dodatkowo w ramach II zadania inwestycyjnego wybudowany zostanie parking naziemny przeznaczony do użytku mieszkańców osiedla.

Mieszkaj wygodnie

W celu zapewnienia mieszkańcom wysokiego komfortu codziennego życia w ramach osiedla FORMA przewidziano wiele udogodnień.

W nowoczesnym budynku zaprojektowano m.in. windy, wózkarnie, boksy do przechowywania oraz dużą rowerownię.

Zielony dziedziniec

w sercu inwestycji

Wspólna przestrzeń do codziennego wypoczynku w otoczeniu roślinności pozwala się wyciszyć, a także sprzyja nawiązywaniu sąsiedzkich relacji.

W tym celu na terenie inwestycji FORMA w centralnej części osiedla powstanie zielona enklawa w postaci dziedzińca, obejmującego zielone tereny rekreacyjne wzbogacone o elementy małej architektury oraz przestrzeń do zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Atrakcje dla najmłodszych

Dziecięca wyobraźnia i energia wydają się nie mieć granic, dlatego potrzebują one odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, która zapewni im zajęcie i będzie wspomagać stały rozwój oraz pozwoli na kontakt z rówieśnikami.

W ciepłe dni doskonałym miejscem do tego będzie zaprojektowany w ramach I zadania inwestycyjnego wieloelementowy plac zabaw.

Zawsze w formie

Osiedle FORMA zadba o Wasz komfort, podczas gdy Wy będziecie dbać o swoją własną formę.

Z myślą o miłośnikach aktywności fizycznej w I zadaniu inwestycyjnym przewidziano utworzenie dostępnej dla mieszkańców osiedla strefy fitness.

Rowerowe udogodnienia

Dla miłośników aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu, którzy preferują poruszanie się na dwóch kółkach, na terenie inwestycji zaplanowano zewnętrzne, ogólnodostępne miejsca postojowe dla rowerów oraz rowerownię w częściach wspólnych osiedla.

Bezpieczne osiedle

Aby mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie, tereny wspólne zostaną oświetlone, a strefy wejściowe i wjazdowe inwestycji będą monitorowane.

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Dowiedz się więcej o lokalizacji inwestycji Forma
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Spółka INPRO istnieje od 1987 roku i w ciągu 37 lat swojej działalności uzyskałapozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku pomorskim. Od 2011 roku akcje INPRO S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji INPRO S.A. nabyła udziały w Spółce Domesta, co przełożyło się na wzmocnienie pozycji Grupy w segmencie mieszkań popularnych.

Poznaj historię INPRO S.A. Zobacz zrealizowane inwestycje

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży