Inpro

Od lat troszczymy się o to, aby infrastruktura wokół naszych osiedli była atrakcyjna i funkcjonalna dla wszystkich. Chcemy, żeby inwestycje INPRO służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty, które odpowiadają ich bieżącym potrzebom.

Cieszymy się, że lokalna społeczność zyskuje wygodne w użytkowaniu drogi, bezpieczne chodniki czy przestrzeń do zabawy, aktywności oraz wypoczynku, dzięki czemu wszystkim mieszkańcom każdego dnia żyje się lepiej.

Stale pracujemy nad polepszaniem infrastruktury miejskiej i z myślą o Was Współtworzymy Miasto.

Zmieniamy przestrzeń z myślą o Was

Dzięki inicjatywie Współtworzymy Miasto rozwijamy infrastrukturę rekreacyjną i użytkową. Tworzymy miejsca funkcjonalne takie jak drogi dojazdowe, chodniki czy ścieżki rowerowe, a także ogólnodostępne obiekty pozwalające na integrację, aktywną zabawę czy relaks, budując m.in. boiska wielofunkcyjne czy strefy wypoczynkowo-rekreacyjne.

Robert Maraszek , Wiceprezes Zarządu Spółki INPRO.

 

Nasze wybrane realizacje

Ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne

obok osiedla Start

Budowa ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego to projekt mający na celu polepszenie jakości codziennego życia mieszkańców gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Położony przy ulicy Osiedlowej obiekt sportowy pozytywnie wpływa na komfort użytkowania przestrzeni publicznej,
z której korzystają wszyscy lokalni mieszkańcy.

Dowiedz się więcej

Otwarcie przedszkola

na terenie inwestycji Start w Gdańsku Kokoszkach

Jednym z naszych priorytetów są działania skierowane do rodzin z dziećmi. Z myślą o wygodzie rodziców i ich pociech we wrześniu 2021 r. na terenie osiedla Start w Gdańsku Kokoszkach przy współpracy z Pozytywnymi Inicjatywami zostało uruchomione Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 9 w Gdańsku.

Dowiedz się więcej

Rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi

Kolejnym z planowanych projektów, mających na celu polepszenie jakości życia lokalnej społeczności jest rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi.

Dowiedz się więcej

Budowa infrastruktury rowerowo-spacerowej

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański zaplanowaliśmy utworzenie ciągu pieszo-rowerowego. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana zostanie infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Dowiedz się więcej

Przebudowa infrastruktury drogowej

w Gdańsku Kokoszkach

W celu poprawy jakości infrastruktury drogowej w sąsiedztwie inwestycji Start położonej w Gdańsku Kokoszkach współfinansujemy przebudowę odcinka drogowego ul. Nowatorów, obejmującego obszar od skrzyżowania z ul. Fabryczną do przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej i oświetlenia.

Zaangażujemy się także w przebudowę ul. Geodetów wraz z budową odpowiedniej kanalizacji deszczowej.

Dowiedz się więcej

Zmiany w Gdańsku Jasieniu

przy osiedlu OPTIMA

Położona w Gdańsku Jasieniu wieloetapowa inwestycja OPTIMA stworzyła dużą szansę na rozwój tego obszaru. Aby zapewnić lokalnej społeczności jak najlepsze warunki życia, zrealizowaliśmy w tym miejscu kilka projektów, takich jak: budowa fragmentu drogi ul. Jasińskiego, przebudowa ulicy Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu wraz z budową chodnika oraz montażem oświetlenia, utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku, budowa lokali handlowo-usługowych w ramach których zostało uruchomione m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w Gdańsku.

Dowiedz się więcej

Gdańsk Jasień, budowa ulicy Jasińskiego

Zobacz nasze wszystkie realizacje

Wybierz projekt aby dowiedzieć się więcej.

Gdańsk

OPTIMA – budowa ulicy Jasińskiego

Przy osiedlu OPTIMA zbudowaliśmy odcinek drogi Jasińskiego, który zapewnia wygodną komunikację zarówno mieszkańcom osiedla, jak i osobom odwiedzającym kompleks np. klientom sklepów i lokali usługowych działających w ramach inwestycji.

Zrealizowane

Więcej

Gdańsk

OPTIMA – przebudowa ulicy Stężyckiej

W trosce o lokalną społeczność wykonaliśmy przebudowę ulicy Stężyckiej. Naprawa jezdni zwiększyła wygodę jazdy, a budowa chodnika oraz wykonanie oświetlenia zagwarantowało bezpieczeństwo zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym użytkownikom drogi.

Więcej

Gdańsk

OPTIMA – budowa przedszkola nr 7

Na terenie inwestycji OPTIMA powstało Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 prowadzone przez Pozytywne Inicjatywy. Dzięki placówce dzieci mają blisko do przedszkola. Ponadto przy budynku INPRO wybudowało miejsca parkingowe, które pozwalają opiekunom na sprawny i wygodny dowóz oraz odbiór dzieci z placówki.

Zrealizowane

Więcej

Gdańsk

OPTIMA – utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku na osiedlu

Utworzyliśmy specjalną linię autobusową nr 120 rozpoczynającą przejazd z powstałego w ramach inwestycji OPTIMA przystanku. Autobus kursuje na trasie Stężycka – Siedlce przebiegającej przez wiele ważnych miejsc, dzięki czemu okoliczni mieszkańcy mogą w wygodny sposób bezpośrednio dojeżdżać do szkół, pracy czy na zakupy.

Zrealizowane

Więcej

Gdańsk

START – budowa przedszkola nr 9

Z myślą o wygodzie rodziców i ich pociech na terenie osiedla Start w Gdańsku Kokoszkach powstało Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 9 w Gdańsku prowadzone przez Pozytywne Inicjatywy. Funkcjonowanie tego rodzaju obiektu na terenie osiedla stanowi duże udogodnienie zarówno dla mieszkańców naszej inwestycji, jak i całej okolicy.

Zrealizowane

Więcej

Gdańsk

START – budowa boiska wielofunkcyjnego

W sąsiedztwie osiedla Start utworzyliśmy ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Od teraz okoliczne dzieci, młodzież, a także dorośli mogą aktywnie spędzać czas, grając w piłkę nożną, koszykówkę oraz inne gry zespołowe.

Zrealizowane

Więcej

Gdańsk

DEBIUT – budowa ciągu pieszo-rowerowego

Zaplanowaliśmy utworzenie ciągu pieszo-rowerowego, w ramach którego powstanie infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury. Realizacja inwestycji stworzy atrakcyjną przestrzeń pozwalającą na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

W trakcie realizacji

Więcej

Rumia

RUMIA CENTRALNA – rewitalizacja brzegu rzeki

Planowana rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi obejmuje powstanie estetycznego, funkcjonalnego i ogólnodostępnego miejsca do rekreacji oraz wypoczynku, co znacząco uatrakcyjni przestrzeń publiczną.

Planowane

Więcej

Gdańsk

RYTM – przebudowa chodnika

W sąsiedztwie inwestycji RYTM planujemy przebudowę chodnika położonego wzdłuż ul. Złota Karczma w gdańskiej dzielnicy Matarnia. Powstały chodnik zwiększy wygodę i bezpieczeństwo zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych użytkowników drogi.

Planowane

Gdańsk

Przebudowa infrastruktury drogowej w Gdańsku Kokoszkach

W celu poprawy jakości infrastruktury drogowej w sąsiedztwie inwestycji Start położonej w Gdańsku Kokoszkach współfinansujemy przebudowę odcinka drogowego ul. Nowatorów, obejmującego obszar od skrzyżowania z ul. Fabryczną do przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej i oświetlenia.

W trakcie realizacji

Więcej

Realizowane projekty w obrębie Gdańska
oraz Pruszcza Gdańskiego