Inpro

INPRO Współtworzy Miasto

Rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi

 

Kolejnym z planowanych projektów, mających na celu polepszenie jakości życia lokalnej społeczności jest rewitalizacja brzegu rzeki Zagórska Struga w Rumi.

Modernizacja ma objąć fragment brzegu rzeki zlokalizowany pomiędzy ulicami Sobieskiego i Torową. Na powierzchni obejmującej obszar miejski powstanie estetyczne i funkcjonalne ogólnodostępne miejsce do rekreacji oraz wypoczynku, co znacząco uatrakcyjni przestrzeń publiczną.

 

W ramach nawiązanego z Gminą Miejską Rumia porozumienia spółka INPRO zaprojektuje i sfinansuje całą inwestycję. Rozpoczęcie prac związanych z rewitalizacją brzegu Zagórskiej Strugi nastąpi po uruchomieniu budowy osiedla „Rumia Centralna”, co zaplanowano na 2023 rok.

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Urzędem Miasta Rumi. Wierzymy, że projekt obejmujący rewitalizację terenów zielonych stworzy jedną z nowych lokalnych atrakcji. Korzystać z niej będą wszyscy mieszkańcy Rumi, w tym również właściciele mieszkań naszej nowej inwestycji. Liczymy, że wspólnie z władzami samorządowymi uda nam się stworzyć nowe centrum, które stanie się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców i nową wizytówką miasta.

Robert Maraszek , Wiceprezes Zarządu Spółki INPRO.
 

Wróć na podstronę projektu Współtworzymy Miasto

Zapisz się do biuletynu informacyjnego, jeśli chcesz być poinformowany o uruchomieniu sprzedaży osiedla "Rumia Centralna".

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży