Siedziba i dane rejestrowe - Kontakt - INPRO S.A.
Inpro

INPRO S.A.
ul. Opata Jacka Rybińskiego 8
80-320 Gdańsk-Oliwa

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem światowej pandemii COVID-19 wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności i bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów i Pracowników. Stosujemy się również do powszechnych zaleceń służb sanitarnych oraz wytycznych WHO. 

Informujemy, że Dział sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godzinach 8:00-16:00, a w soboty będzie nieczynny. Natomiast biura sprzedaży na budowach zostały zamknięte do odwołania.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o ograniczanie bezpośrednich kontaktów w siedzibie INPRO S.A. Zachęcamy do korzystania ze strony INPRO, kontaktu telefonicznego i mailowego. Dokładne dane do poszczególnych osób i działów dostępne są na naszej stronie www w zakładce „Kontakt”.
 
Faktury prosimy przesyłać na adres 
efaktura@inpro.com.pl, a pozostałą korespondencję w formie skanów na adres office@inpro.com.pl

Z poważaniem
Zespół INPRO S.A.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.