Etap I zakończony - w ofercie mieszkania gotowe do odbioru
Wnętrza strefy wspólnej
Wnętrza strefy wspólnej
Bawialnia dla dzieci
Bawialnia dla dzieci
Stacja ładowania samochodów elektrycznych
Sala fitness

Położone w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) osiedle Koncept oferuje wszelkie zalety urokliwych i otoczonych naturą dzielnic trójmiejskiej metropolii.

Kompleks powstaje w trzech etapach, obejmujących łącznie 6 budynków o niskiej, zaledwie czteropiętrowej zabudowie

Ponadczasowa architektura oraz liczne, funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że inwestycja wyznacza nową koncepcję wygodnego życia.

BLACK WEEK

Wybrane mieszkania na osiedlu Koncept w Gdańsku teraz w promocyjnej cenie z okazji BLACK WEEK. W aktualnej promocji znajdziesz też wybrane mieszkania z naszych innych inwestycji zlokalizowanych zarówno w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim jak i Rumi.

SPRAWDŹ

Ostatni etap już w sprzedaży

Budynki E i F

Wprowadziliśmy do sprzedaży III etap osiedla Koncept, który stanowi już ostatni z planowanych etapów projektu.

W ramach tej fazy realizacji kompleksu powstaną 2 budynki: „E” i „F”, mieszczące łącznie 88 lokali  2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchniach mierzących od 41 do 89 m2.

Zobacz ofertę nowych mieszkań

Nowoczesne osiedle

w kompozycji z naturą

Osiedle Koncept powstaje w III etapach, obejmujących łącznie 6 budynków o niskiej, zaledwie czteropiętrowej zabudowie. Położenie kompleksu na malowniczych wzniesieniach zapewni mieszkańcom urzekające widoki i bliskość natury.

Elegancka architektura

w parze z funkcjonalnością

Projekt wyróżnia się nowoczesną i ponadczasową architekturą. Budynki zaplanowano z dużym naciskiem na użyteczność. Przykładem tego są designerskie klatki schodowe oraz oryginalna konstrukcja zewnętrznej windy, która nie tylko jest wizualnym wyróżnikiem inwestycji, ale także zapewni wygodną komunikację między poszczególnymi kondygnacjami kompleksu.

Wnętrza w harmonii

z architekturą i otoczeniem

Eleganckie i ponadczasowe wnętrza Osiedla Koncept łagodnie prowadzą mieszkańców i gości do mieszkań. Błękit, szarość i biel zostały zaprojektowane, tak aby były spójne z architekturą i nawiązywały do barw otaczającej natury: błękitnego nieba, białych chmur i szarej ziemi.

Przeczytaj pełen opis wnętrz

Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony
Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony
Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony

Nie zapłacisz za metry

pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Dla Twojej wygody

i całej rodziny

W budynkach przewidziano windy, liczące 20 m2 pomieszczenia do przechowywania wózków oraz mierzące około 45 m2 rowerownie wyposażone w stacje naprawcze, a także komórki lokatorskie o ponadprzeciętnych wymiarach wynoszących do 11 m2.

Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony
Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony
Wnętrza strefy wspólnej - etap I zakończonyWnętrza strefy wspólnej - etap I zakończony

Parkuj wygodnie

W ramach całej inwestycji zaprojektowano parking zewnętrzny liczący 158 miejsc postojowych naziemnych (w tym 9 dla osób niepełnosprawnych).

Na osiedlu powstaną również podziemne hale garażowe obejmujące 120 stanowisk do parkowania oraz zadaszona przestrzeń parkingowa mieszczącą 38 samochodów.

Co ciekawe, dach przestrzeni parkingowej nie będzie pełnił tylko funkcji ochronnej, ale także użyteczną, ze względu na zaprojektowaną na nim część wypoczynkową wypełnioną zielenią.

Zadaszone miejsca postojoweZadaszone miejsca postojowe

Stacja ładowania

samochodów elektrycznych

Dodatkowym udogodnieniem dla wszystkich mieszkańców osiedla jest stacja ładowania samochodów elektrycznych, zlokalizowana przy zewnętrznych miejscach parkingowych.

 

Atrakcyjna przestrzeń

z myślą o najmłodszych

Na terenie osiedla również dzieci mają swoje miejsce do integracji z rówieśnikami. Z myślą o nich przewidziano nowoczesną, całoroczną bawialnię o powierzchni sięgającej aż 75 mkw. To udogodnienie pozwala najmłodszym spożytkować nadmiar energii  – w bezpieczny, zdrowy i atrakcyjny sposób, a w dodatku: niezależnie od pogody!

Zobacz jak zorganizowaliśmy dzień zabaw w BAWIALNI

Bawialnia - etap I zakończonyBawialnia - etap I zakończony
Bawialnia - etap I zakończonyBawialnia - etap I zakończony
Bawialnia - etap I zakończonyBawialnia - etap I zakończony

Zabawa i ruch

na świeżym powietrzu

W ramach kompleksu zaprojektowane zostały aż 3 różnorodne place zabaw. Będą one wyposażone w ulubione dziecięce przyrządy do zabawy, m.in. huśtawki, piramidę do wspinaczki, a nawet służącą do zjazdów tyrolkę.

Plac zabaw z tyrolką - realizacja w ramach etapu IIIPlac zabaw z tyrolką - realizacja w ramach etapu III

Sport

na wyciągnięcie ręki

Na terenie osiedla powstanie również licząca 150 m2 strefa fitness. Sale zostaną wyposażone w odpowiednią infrastrukturę: strefę kardio, strefę wolnych ciężarów i treningu siłowego, strefę fitness. Pozwolą zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną bez potrzeby dojeżdżania na siłownię, co wpłynie na wygodę i oszczędność czasu. Pomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku C, którego oddanie do użytku nastąpi wraz z II etapem inwestycji.

Pomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku CPomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku C
Oddanie do użytku nastąpi w II etapie inwestycjiOddanie do użytku nastąpi w II etapie inwestycji

Z dala od zgiełku

blisko wygód

W bezpośrednim sąsiedztwie Konceptu położona jest szkoła podstawowa nr 12 wraz z boiskami oraz przedszkole, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się m.in. żłobek, przychodnia lekarska, gabinet stomatologiczny, sklepy spożywcze i kwiaciarnia. W pobliżu osiedla zlokalizowane są także idealne do wypoczynku tereny spacerowe wokół zbiornika retencyjnego.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Wygodny dojazd

i połączenia z resztą Trójmiasta

Inwestycja Koncept powstaje w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy ulicy Tadeusza Bramińskiego. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Znajdujące się w niedalekiej odległości od osiedla przystanki autobusowe i tramwajowe, obsługujące m.in. linie nr: 118, 162, 164, 175, 295, N2 i N13 oraz 2, 3, 4, 6, 7 pozwolą mieszkańcom na wygodny dojazd do innych dzielnic Gdańska. 

Dodatkowo zlokalizowana w pobliżu obwodnica umożliwia bezproblemowe dotarcie m.in. do centrum Gdańska autostrady A1, lotniska, a także w dalsze miejsca takie jak Półwysep Helski czy Kaszuby. 

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Nowa Warszawska

W marcu 2023 r. zakończona została budowa trasy tramwajowej Nowa Warszawska.  Nowa linia łączy gdańskie Ujeścisko m.in. z centrum miasta i Wrzeszczem, zapewniając wygodny dojazd transportem publicznym do wielu kluczowych miejsc.

O wydarzeniu tym wspominamy na naszym kanale TikTok "Inpro od kuchni".

 

Zobacz "Inpro od kuchni" na TikTok

Współtworzymy Miasto

Przebudowa ulicy Człuchowskiej

W związku z realizowanym przez nas osiedlem Koncept oraz sąsiednią inwestycją realizujemy przebudowę ulicy Człuchowskiej wraz z budową wyniesionego skrzyżowania, które zapewniają bezpieczeństwo zlokalizowanych na nim przejść dla pieszych. Prace obejmują także przebudowę i uruchomienie oświetlenia. Zakończenie wszelkich prac planowane jest na IV kwartał 2023 r.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Natura

jeszcze bliżej Ciebie

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano specjalne strefy wypoczynkowe wzbogacone o elementy małej architektury. Co ważne, osiedle będzie wypełnione zielenią - w ramach I etapu zasadzonych zostało blisko 80 drzew.

Ogrody deszczowe

Na terenie osiedla zaplanowane zostały ogrody deszczowe, które wpływają pozytywnie na estetykę otoczenia oraz przyczyniają się do zwiększenia bioróżnorodności, poprawiając tym samym komfort życia i zdrowia mieszkańców. 

Kompleks ogrodów deszczowych położony na terenie inwestycji służy naturalnemu gospodarowaniu wody, zmniejszając ilość spływających wód opadowych oraz przyczyniając się do obniżenia kosztów związanych z usługami wodnymi.

Przeczytaj więcej (plik PDF)

Dobry układ

Twoja przestrzeń

Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania dla dwojga lub przestrzeni dla większej rodziny? Marzysz o dużym salonie lub domowym biurze? Na osiedlu Koncept z pewnością znajdziesz przestrzeń na miarę swoich potrzeb.

Duże zróżnicowanie metraży i funkcjonalnych rozkładów wnętrz pozwoli na znalezienie idealnego „M”, a dobrze przemyślany układ zapewni maksymalne nasłonecznienie wnętrz. Co istotne, wszystkie mieszkania posiadać będą loggię, balkon lub ogródek, które stworzą doskonałą przestrzeń do relaksu czy spędzania czasu z przyjaciółmi.

Znajdź swoje mieszkanie

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Informujemy iż nasze biuro sprzedaży na terenie osiedla KONCEPT, ul. kmdr. Tadeusza Bramińskiego 2/1 (obok ul. Człuchowskiej), Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, jest czynne w każdy wtorek i piątek w godzinach 8.00-16.00  oraz w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach 10:00-14:00.

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. ( ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa) . Kontakt z działem sprzedaży  +48 58 34 00 381 developing@inpro.com.pl

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży