Inpro

Wnętrza w harmonii z architekturą i otoczeniem

Eleganckie i ponadczasowe wnętrza Osiedla Koncept łagodnie prowadzą mieszkańców i gości do mieszkań. Błękit, szarość i biel zostały zaprojektowane, tak aby były spójne z architekturą i nawiązywały do barw otaczającej natury: błękitnego nieba, białych chmur i szarej ziemi.

Przestrzenie wspólne osiedla Koncept doskonale harmonizują się z otoczeniem, a jednocześnie stanowią elegancką i spójną kontynuację idei całego zespołu budynków. Jasne bryły, fakturowa struktura betonu, ażurowe wypełnienie dzielonych przestrzeni i niebieskie niebo płynnie przechodzą do wnętrz prowadząc dialog pomiędzy zewnętrzną formą budynku, a jego przestrzenią wewnętrzną.

O niepowtarzalności rozwiązań stanowi przywołanie użytych materiałów, jak beton architektoniczny w elementach wykończenia na ścianach holi i korytarzy oraz w klatkach schodowych, rozjaśniony białą ażurową balustradą i oznaczeniami graficznymi ujętymi w rozbudowane elementy dekoracyjne. Zastosowane zabiegi stylistyczne w czytelny i elegancki sposób odwołują się do najlepszych tradycji polskiej architektury modernistycznej.

Ponadczasowa, elegancka kolorystyka zaprojektowana została w holach i korytarzach oraz w pomieszczeniach bawialni i fitnessu. Przenikające się linie grafik, wykładzina, fakturowane tapety i jasnoniebieskie szkło dają wybitny efekt, podkreślony starannie dobranym oświetleniem.

Wszystkie te elementy pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale również użytkową, tworząc spójne i eleganckie połączenie formy i funkcji.

Zobacz ofertę mieszkań na osiedlu Koncept Zobacz więcej zdjęć w galerii

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży