Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Urokliwa okolica

Na terenie gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice prężnie rozwija się nowoczesne budownictwo, jednak mimo dynamicznej zabudowy dzielnica zachowuje w dużej mierze swój pierwotny, naturalny charakter, tworząc wspaniałe miejsce do życia, pracy i relaksu.

Z dala od zgiełku

blisko wygód

W bezpośrednim sąsiedztwie Konceptu położona jest szkoła podstawowa nr 12 wraz z boiskami oraz przedszkole, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się m.in. żłobek, przychodnia lekarska, gabinet stomatologiczny, sklepy spożywcze i kwiaciarnia. W pobliżu osiedla zlokalizowane są także idealne do wypoczynku tereny spacerowe wokół zbiornika retencyjnego.

Wygodny dojazd

i połączenia z resztą Trójmiasta

Inwestycja Koncept powstaje w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy ulicy Tadeusza Bramińskiego. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Znajdujące się w niedalekiej odległości od osiedla przystanki autobusowe i tramwajowe, obsługujące m.in. linie nr: 118, 162, 164, 175, 295, N2 i N13 oraz 2, 3, 4, 6, 7 pozwolą mieszkańcom na wygodny dojazd do innych dzielnic Gdańska. 

Dodatkowo zlokalizowana w pobliżu obwodnica umożliwia bezproblemowe dotarcie m.in. do centrum Gdańska autostrady A1, lotniska, a także w dalsze miejsca takie jak Półwysep Helski czy Kaszuby. 

Nowa Warszawska

W marcu 2023 r. zakończona została budowa trasy tramwajowej Nowa Warszawska.  Nowa linia łączy gdańskie Ujeścisko m.in. z centrum miasta i Wrzeszczem, zapewniając wygodny dojazd transportem publicznym do wielu kluczowych miejsc.

O wydarzeniu tym wspominamy na naszym kanale TikTok "Inpro od kuchni".

 

Zobacz "Inpro od kuchni" na TikTok

Współtworzymy Miasto

Przebudowa ulicy Człuchowskiej

W związku z realizowanym przez nas osiedlem Koncept oraz sąsiednią inwestycją zaplanowaliśmy przebudowę ulicy Człuchowskiej wraz z budową wyniesionego skrzyżowania zapewniającego bezpieczeństwo zlokalizowanych na nim przejść dla pieszych.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zobacz plany osiedla Zobacz cennik mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży