Nowoczesne przedszkole położone na terenie osiedla
Otoczone zielenią oczko wodne oraz boisko wielofunkcyjne
Place zabaw oraz boisko wielofunkcyjne
Strefa usługowo-handlowa o krok od domu
Dodatkowa przestrzeń do wypoczynku
Otoczone zielenią oczko wodne
Przestrzeń do wypoczynku przy oczku wodnym

ATUT powstaje przy ul. Zaczarowanej w Rotmance, w bezpośrednim sąsiedztwie Pruszcza Gdańskiego i zaledwie 10 km od centralnej części Gdańska.

 

Osiedle wypełnione jest licznymi zaletami w postaci atrakcyjnych udogodnień, które razem współtworzą wyjątkową przestrzeń, dając mieszkańcom dostęp do tego, co ważne na co dzień, dosłownie na wyciągnięcie ręki!

 

Singiel, młoda para, rodzina z dziećmi, a może starsze małżeństwo? Tutaj każdy znajdzie swoje miejsce!

Przestrzeń do wypoczynku przy oczku wodnym, pobliska infrastruktura spacerowo-rowerowa, siłownia zewnętrzna, wielofunkcyjne boisko, plac zabaw, taras widokowy, wiata rekreacyjna, ogród osiedlowy czy przedszkole i lokale usługowe na terenie inwestycji – to wszystko zagwarantuje mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu dokładnie tak, jak lubią. W końcu ATUT to nie tylko miejsce do zamieszkania, ale do życia na własnych zasadach.

 

Tutaj możesz żyć tak, jak chcesz! Umożliwi Ci to wieloetapowe osiedle obejmujące łącznie 21 budynków mieszkalnych i 1 usługowy, których nowoczesne wnętrza wyposażone będą w praktyczne rozwiązania, m.in. hale garażowe, windy, wózkarnie, rowerownie i boxy do przechowywania. Na terenie osiedla przewidziano stojaki rowerowe, a także naziemne parkingi ze stacjami do ładowania samochodów elektrycznych.

 

To, co stanowi wyjątkowy atut tej inwestycji, to fakt, że kompaktowe mieszkania są dostosowane do możliwości kredytowych i zdolności finansowych młodych ludzi! W ofercie dostępne są lokale, których niezwykle ergonomiczny rozkład wnętrz pozwala na zagospodarowanie aż 2 pokoi z balkonami lub ogródkami przynależnymi do mieszkań położonych na parterze w cenie już od ok. 340 000 zł brutto.

Letnia wyprzedaż

Niższe ceny wybranych mieszkań z Zadania III

Odwiedź podstronę z promocją Letnia wyprzedaż albo skontaktuj się z działem sprzedaży aby poznać szczegóły oferty.

Kontakt +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa).

Zobacz listę mieszkań uwzględnionych w letniej wyprzedaży

Kolejne budynki już w sprzedaży!

W naszej ofercie pojawiło się sześć budynków realizowanych w ramach III etapu osiedla ATUT.

We wprowadzonych właśnie do oferty budynkach „A, B, E, F, G, H” dostępne są 172 lokale od jednego do czterech pokoi o powierzchniach liczących od 31,38 do 81,85 m2. Do mieszkań będzie przynależała dodatkowa przestrzeń: na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony, a na parterze prywatne ogródki. 

Zobacz ofertę nowych mieszkań

Maksymalna funkcjonalność

W budynkach „A” i „B” inwestycji ATUT przewidziane zostały mieszkania o niewielkim metrażu, za to z wielkim potencjałem. Wśród oferowanych lokali znajdują się kawalerki i  dwupokojowe, funkcjonalne mieszkania o powierzchniach liczących od 32 do 36,42 m2.

W kolejnych etapach na osiedlu ATUT zaplanowano mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 28,17 do 96,62 m2.

Osiedle pełne zalet to ATUT!

Dodatkowa przestrzeń do wypoczynku

Każdy z lokali będzie posiadał dodatkową przestrzeń: na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony, a w przypadku mieszkań położonych na parterze będą to prywatne ogródki. Takie rozwiązanie pozwoli mieszkańcom na odpoczynek na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu.

Przedszkole na terenie osiedla

Przestrzeń przyjazna rodzinom

Bycie rodzicem to nie lada wyzwanie, dlatego na osiedlu ATUT przewidziano różne udogodnienia, które pomogą opiekunom w ich codziennych obowiązkach. Jednym z nich będzie nowoczesne przedszkole położone na terenie osiedla.

Oczywiście znajdzie się także przestrzeń utworzona z myślą o wolnym czasie maluchów w postaci atrakcyjnego i bezpiecznego placu zabaw.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Każdy wie, że ruch to zdrowie! Dlatego osiedle ATUT zostało zaprojektowane tak, aby sprzyjać aktywnościom fizycznym. Ku radości zarówno tych młodszych, jak i tych trochę starszych mieszkańców, na terenie kompleksu powstanie boisko wielofunkcyjne, dostosowane do różnych gier zespołowych, a także zewnętrzna siłownia.

Odpoczynek w otoczeniu natury

Dla wszystkich miłośników spędzania czasu w towarzystwie przyrody idealnie sprawdzi się otoczone zielenią oczko wodne, wypełniony roślinnością ogród deszczowy czy też ogród osiedlowy, służący mieszkańcom do uprawy kwiatów i warzyw.

Strefa usługowo-handlowa o krok od domu

W ramach inwestycji zaplanowano lokale handlowo-usługowe, dzięki którym mieszkańcy osiedla ATUT zyskają dostęp do usług codziennego użytku na wyciągnięcie ręki.

Praktyczne rozwiązania, aby żyło Ci się lepiej

Co jest gwarancją wygody? Funkcjonalność! Z tego względu w budynkach zostały zaplanowane liczne rozwiązania, takie jak windy, wózkarnie, rowerownie czy boxy do przechowywania rzeczy.

Atutem dla mieszkańców będzie również zlokalizowana na poziomie -1 hala garażowa. Dodatkowo w inwestycji powstaną także naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie wspólnym. W ramach osiedla będą także dostępne stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb

Singiel poszukujący pierwszego, własnego lokalu, młode małżeństwo chcące wreszcie przenieść się „na swoje”, a może starsza para, która planuje wymianę dotychczasowego mieszkania na nieco mniejsze? ATUT to przestrzeń dostosowana do Waszych potrzeb i możliwości!

Niewielkie mieszkania w doskonałej lokalizacji to również świetna okazja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnych nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem. W ofercie dostępne są dwupokojowe lokale, które można nabyć w cenach już od 340 000 złotych brutto!

 

Postaw na ATUT i spełnij marzenie o własnym mieszkaniu!

 

Jakość, wygoda, bezpieczeństwo

W dbałości o każdy szczegół zaprojektowane zostały m.in. nowoczesne korytarze, które wykonane będą przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Wysoka jakość inwestycji widoczna będzie także w zewnętrznych częściach wspólnych projektu, w których przewidziano m.in. liczne elementy małej architektury, takie jak ławki czy stojaki na rowery, a także wyjątkowe miejsca do wypoczynku i integracji w postaci zadaszonych wiat rekreacyjnych czy tarasu widokowego.

Ponadto, w celu zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa teren kompleksu będzie oświetlony, a kluczowe jego miejsca zostaną objęte monitoringiem.

Nie zapłacisz za metry pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię, dzięki czemu oszczędzasz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Współtworzymy Miasto

Nowy odcinek drogi przy ulicy Zaczarowanej w Rotmance

W ramach trójstronnej umowy drogowej pomiędzy Gminą Pruszcz Gdański, Jeronimo Martins Nieruchomości BIS Sp z o.o. a Inpro S.A., zostanie wybudowany odcinek ulicy Zaczarowanej w miejscowości Rotmanka w Pruszczu Gdańskim. Łącznie powstanie 150 metrów nowej nawierzchni drogowej.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Infrastruktura rowerowo-spacerowa

przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim

W okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji ATUT wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Dowiedz się więcej o naszej akcji Współtworzymy Miasto

Nowoczesny miejski kompleks rekreacyjny

w Pruszczu Gdańskim

W 2022 roku Miasto Pruszcz Gdański zrealizowało bogato rozbudowany miejski kompleks rekreacyjny. Ta nowoczesna przestrzeń znajduje się przy ul. Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim i jest dostępna dla całej lokalnej społeczności, stanowiąc wyjątkową atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramach wykonanej inwestycji mieszkańcy mogą korzystać z boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią, toru rolkarskiego, ścieżki rowerowej, placów zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłowni zewnętrznej czy wybiegu dla psów. Dodatkowo wokół placu powstały 53 miejsca parkingowe.

Zobacz więcej zdjęć w galerii

Wsparcie lokalnej społeczności

Rozwój lokalnej społeczności jest dla INPRO S.A. niezwykle ważny, dlatego od lat firma wspiera działania miejscowej szkółki piłkarskiej Escola Futbolu Pruszcz Gdański, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Dziennik budowy

Zapraszamy do zapoznania się z galerią aktualnych zdjęć prezentujących postępy prac na budowie osiedla.

Zobacz dziennik budowy

Budynek A  i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024Budynek A i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024
Budynek A  i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024Budynek A i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024
Budynek A  i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024Budynek A i B - aktualizacja zdjęć 19.05.2024

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381 lub za pomocą poniższego formularza.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży