Optima budynek G

Osiedle OPTIMA w Gdańsku zostało zaprojektowane tak, aby dawać swoim mieszkańcom codzienną, maksymalną wygodę poprzez wiele udogodnień utworzonych na jego terenie. Jednym z nich jest wybudowany w 2019 roku budynek „G”, którego powierzchnia została w pełni przeznaczona na potrzeby lokali handlowo-usługowych.

W ramach budynku „G” swoją działalność prowadzi wiele atrakcyjnych z punktu widzenia mieszkańców usługodawców, m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 czy też sklep sieci Żabka. Przy budynku znajduje się także paczkomat. Dzięki temu obiektowi mieszkańcy zyskali stały, wygodny dostęp do wszystkich rzeczy pierwszej potrzeby na wyciągnięcie ręki. 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Sklep sieci Żabka

Na terenie osiedla został utworzony sklep sieci Żabka, umożliwiający szybkie i wygodne zrobienie codziennych zakupów. Przy budynku postawiono także czynny przez 24 godziny na dobę paczkomat, który pozwala na komfortowe odbieranie przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Zarządca

Veidik - Zarządzanie nieruchomościami
www.veidik.pl

Dokumenty do pobrania:

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży