Optima budynek G

Osiedle OPTIMA w Gdańsku zostało zaprojektowane tak, aby dawać swoim mieszkańcom codzienną, maksymalną wygodę poprzez wiele udogodnień utworzonych na jego terenie. Jednym z nich jest wybudowany w 2019 roku budynek „G”, którego powierzchnia została w pełni przeznaczona na potrzeby lokali handlowo-usługowych.

W ramach budynku „G” swoją działalność prowadzi wiele atrakcyjnych z punktu widzenia mieszkańców usługodawców, m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 czy też sklep sieci Żabka. Przy budynku znajduje się także paczkomat. Dzięki temu obiektowi mieszkańcy zyskali stały, wygodny dostęp do wszystkich rzeczy pierwszej potrzeby na wyciągnięcie ręki. 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Sklep sieci Żabka

Na terenie osiedla został utworzony sklep sieci Żabka, umożliwiający szybkie i wygodne zrobienie codziennych zakupów. Przy budynku postawiono także czynny przez 24 godziny na dobę paczkomat, który pozwala na komfortowe odbieranie przesyłek pocztowych o dowolnej porze.

Współtworzymy Miasto

W trosce o komfort rodzin z małymi dziećmi we wrześniu 2019 r.  na osiedlu OPTIMA przy współpracy z Pozytywnymi Inicjatywami zostało otwarte Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w Gdańsku.

Placówka położona jest w wybudowanym przez INPRO S.A. budynku G na I piętrze. Dzięki inwestycji dzieci oraz ich opiekunowie mają blisko do przedszkola.

Dodatkowo przy budynku INPRO wybudowało miejsca parkingowe, które pozwalają opiekunom na sprawny i wygodny dowóz oraz odbiór dzieci z placówki.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży