Debiut Etap I

Osiedle Debiut powstało przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach pierwszego etapu inwestycji wybudowano dwa czterokondygnacyjne, nowoczesne budynki z windami. Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. Z działką sąsiaduje zagospodarowany zbiornik wodny.

W ramach inwestycji wykonano także szerokie balkony i loggie, a do mieszkań na parterze przynależą duże ogrody, liczące nawet 200 m2. W podziemiach budynku powstała hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Osiedle jest w całości monitorowane, a wszystkie mieszkania mają możliwość dodatkowego odpłatnego wyposażenia w video domofony.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko, kina, żłobki i przedszkola.

Plan inwestycji

Debiut

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wygodnie i funkcjonalnie

W podziemiach budynku powstała hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą. Wokół budynków zaplanowano 55 naziemnych miejsc postojowych. Na parterze powstały rowerownie i wózkarnie, a wszystkie budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy. Aby zwiększyć komfort mieszkańców w budynkach zaprojektowano eleganckie korytarze, klatki schodowe oraz pomieszczenia na jednoślady i piwnice.

Aktywnie i zdrowo

Na terenie osiedla powstały (zgodnie ze sprawdzonym przez INPRO standardem) wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych, duży plac zabaw dla najmłodszych, zewnętrzna siłowniatereny rekreacyjne oraz przestrzenie dla najmłodszych dzieci z piaskownicami i ławkami dla opiekunów. Nie zabrakło również ogólnodostępnych miejsc dla rowerów. W bliskiej odległości od Osiedla Debiut władze miasta wybudowały zagospodarowany zbiornik wodny.

Spokojnie i bezpiecznie

Spokój i bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom nowoczesny i jednocześnie niedrogi w utrzymaniu system monitoringu. W każdym mieszkaniu został zainstalowany także domofon, z możliwością podłączeniu video domofonu. Przy wjeździe na teren osiedla zamontowano szlaban wjazdowy - sterowany automatycznie na pilota.

Przytulnie i funkcjonalnie

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji zostały tak zaprojektowane aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Dzięki funkcjonalnym projektom poszczególnych pomieszczeń wszyscy nabywcy mogli szybko i komfortowo urządzić swoje wymarzone mieszkanie. Na najwyższych piętrach wybudowano największe lokali.

Słoneczne balkony i duże ogrody

Do mieszkań zaplanowanych w ramach inwestycji zaprojektowano także szerokie i słoneczne balkony oraz loggie. Właściciele mieszkań na parterze cieszą się dużymi, zielonymi ogrodami, których powierzchnia osiąga nawet 200 m2.

Wysoko jakość

Przy budowie osiedla zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały. Pierwszy etap nowoczesnej inwestycji składa sie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków, w których w sumie oddano 105 mieszkań. Dzięki szczególnej dbałości o najmniejsze detale osiedle stało się komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Walory komunikacyjne

Zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska

Urząd Miasta zapewnił bezpłatną linię autobusową, dostępną dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, na terenie miejscowości kursuje także bezpośredni autobus do Gdańska. Osiedle Debiut zlokalizowane jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji autobusowej i kolejowej przyszli mieszkańcy bardzo szybko i łatwo mogą dojechać do dowolnego miejsca w Trójmieście. Dodatkowym atutem jest bliskość obwodnicy i autostrady A1. Przez miasto przebiega również linia kolejowa.

Okolica

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczym miastem, położonym w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta. Na terenie miejscowości znajdują się liczne tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych i siłownie zewnętrzne. W mieście regularnie odbywają się także spływy kajakowe po rzece Raduni, a także prężnie działa Aeroklub Gdański. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają także liczne ścieżki rowerowe, prowadzące m.in. do Gdańska.

Sportowo i koncertowo

W mieście funkcjonują m.in. szkółki sportowe dla najmłodszych mieszkańców, dwa komfortowe baseny i lodowisko. Latem w amfiteatrze i na terenie parku odbywają się liczne przedstawienia teatralne, występy kabaretowe i koncerty. W ramach Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego przygotowywane są atrakcje dla dzieci, takie jak skate park, górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. W niedalekiej odległości powstało także Muzeum Pruszcza Gdańskiego oraz kino.

Wygodna infrastruktura

Rodzice mogą posłać swoje dzieci do funkcjonujących w mieście przedszkoli oraz do nowo powstałego żłobek. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm, dzięki którym mieszkańcy znajdują zatrudnienie, takich jak: LPP czy Zakłady Mięsne Nowak. Na terenie miejscowości znajduje się wiele sklepów wielkopowierzchniowych, w tym Tesco, Biedronka, Piotr i Paweł, a także centra dystrybucyjne Poczty Polskiej i Lidl.

Współtworzymy Miasto

W  celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Za sfinansowanie i wykonanie inwestycji odpowiada spółka INPRO na terenie należącym do Gminy Miasta Pruszcz Gdański.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz dostępne w sprzedaży gotowe mieszkania na osiedlu Debiut IV Poznaj wszystkie inwestycję mieszkaniowe będące aktualnie w sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży