Rytm

Osiedle RYTM powstało w gdańskiej dzielnicy Matarnia przy ulicy majora Mieczysława Słabego. W pełni zagospodarowany kompleks gwarantuje swoim mieszkańcom maksymalną wygodę, a bliskość bogatej infrastruktury harmonijnie współgrającej z otoczeniem lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że inwestycja każdego dnia pozwala komfortowo żyć w Twoim własnym RYTMie.

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Praktyczna elegancja,

która zachwyca

Osiedle RYTM to przede wszystkim wysoka funkcjonalność i niezwykła architektura. Wchodzące w skład inwestycji 2 nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych, połączone zostały szklanym łącznikiem, stanowiącym punkt charakterystyczny kompleksu. Eleganckiego wyglądu inwestycji dodają także ponadczasowe wejścia do budynków.

Mieszkania

dostosowane do Twojego rytmu

W ramach osiedla Rytm powstało 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 m2. Do lokali położonych na parterze przynależą ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Właściciele lokali na najwyższych piętrach mogą cieszyć się dostępem do prywatnych, dużych tarasów zaprojektowanych na dachach budynków, które dają wiele możliwości aranżacyjnych i gwarantują doskonały widok na okolicę. Przestrzeń ta z pewnością będzie stanowiła ulubione miejsce do codziennego wypoczynku mieszkańców.

Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.
Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.Wizualizacja ma charakter poglądowy. Wyposażanie ogródka nie wchodzi w cenę lokalu.

Wygoda,

na którą zasługujesz

RYTM to inwestycja wypełniona praktycznymi udogodnieniami. Z myślą o zmotoryzowanych w podziemnych kondygnacjach budynku powstała 2-poziomowa hala garażowa, która pomieści łącznie 126 samochodów. Naziemny parking obejmuje 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynkach utworzone zostały dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja jest monitorowana.

Zawsze w formie

Strefa fitness na terenie inwestycji

Dla tych, którzy pragną żyć zdrowo i cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia, projektanci przewidzieli coś specjalnego. Ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców sala fitness zaprojektowana na parterze jednego z budynków to dobrze wyposażona przestrzeń, dzięki której Twój codzienny trening stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Miejsce spotkań

i wypoczynku

Osiągnięcie idealnego życiowego balansu polega na harmonijnym wydzieleniu czasu na obowiązki oraz na przyjemności. W tym drugim mieszkańcom inwestycji RYTM z pewnością pomoże klub zaprojektowany na parterze jednego z budynków. Tutaj każdy znajdzie swoją idealną przestrzeń do relaksu, np. czytając książkę na wygodnej sofie czy integrując się z sąsiadami.

Blisko tego,

co ważne na co dzień

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole, co będzie stanowiło duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi.

W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI.

Zdjęcia z budowy (aktualizacja 12.09.2023)Zdjęcia z budowy (aktualizacja 12.09.2023)

W RYTMie miasta

Niezwykłym atutem osiedla RYTM jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest w dzielnicy Matarnia z doskonałym dojazdem do dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz oraz wielu kluczowych miejsc. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której w bezpośredni sposób można dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką.

W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się wjazd na Trójmiejską Obwodnicę, która pozwoli na bezproblemowy dojazd zarówno do okolicznych, jak i tych dalszych miejscowości.

Wypoczynek

w towarzystwie natury

Spacerując w okolicach inwestycji zaledwie w 3 minuty możemy dotrzeć do obszaru leśnego, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna, wypełniona naturą przestrzeń z pewnością pomoże wyciszyć się po długim dniu oraz sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców.

Lokale biurowe

Idealne miejsce, na Twój biznes

W ramach osiedla RYTM oferowane są 2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków, które stanowią idealną przestrzeń na utworzenie biura. Takie rozwiązanie umożliwi prowadzenie własnej firmy o krok od domu, pozwalając tym samym oddzielić codzienną, życiową przestrzeń od miejsca pracy oraz zachować work-life balance.

Lokal I: 66,75 m2
Lokal II: 40,82 m2

2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków2 lokale biurowe położone na parterze jednego z budynków

Współtworzymy Miasto

Remont ul. mjr. Mieczysława Słabego

W związku z realizacją naszego osiedla Rytm w dzielnicy Gdańsk-Matarnia, zakończone zostały prace remontowe na ul. mjr. Mieczysława Słabego.

Jako deweloper dbający o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców oraz otoczenia, podjęliśmy starania, aby poprawić infrastrukturę drogową wokół naszej inwestycji.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

BOB - Biuro Obsługi Budynków
www.bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz gotowe mieszkania będące w sprzedaży w ramach inwestycji RYTM

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży