Debiut Etap III

Debiut III zlokalizowany jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, w odległości niespełna 10 km od centralnej części Gdańska. III etap kompleksu obejmował powstanie trzech budynków. Na osiedlu utworzono udogodnienia takie jak wielofunkcyjne boisko, plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i atrakcyjne tereny rekreacyjne. W pobliżu Debiut III znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny stanowiący idealną przestrzeń do wypoczynku. Osoby zamieszkujące mieszkania położone na parterze mają do swojej dyspozycji duże, przydomowe ogródki, a mieszkańcy wyższych kondygnacji mogą relaksować się na przestronnych balkonach. Podziemna kondygnacja budynku została zagospodarowana i pełni funkcję hali garażowej, z której do części mieszkalnej można dostać się bezpośrednio windą. Osiedle zostało objęte monitoringiem.

Miasto, na terenie którego znajduje się inwestycja Debiut III – Pruszcz Gdański – to malownicza przestrzeń wyróżniająca się doskonałym połączeniem komunikacyjnym z całym Trójmiastem. Na jej obszarze funkcjonują m.in. żłobki i przedszkola, szkółki sportowe, baseny, kina i lodowisko.

Plan inwestycji

Debiut

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wygodnie i funkcjonalnie

W podziemnej kondygnacji budynku utworzona została hala garażowa, z której w łatwy i wygodny sposób można dostać się na piętra mieszkalne za pomocą wind. Na terenie pomiędzy budynkami powstało 55 naziemnych miejsc parkingowych. W obszarze parteru znajdują się rowerownie i wózkarnie. Do dyspozycji mieszkańców są także piwnice. Wszystkie budynki posiadają nowoczesne windy. Obiekty wyróżniają się eleganckimi korytarzami i klatkami schodowymi.

Aktywnie i zdrowo

Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, zielone tereny rekreacyjne oraz przestrzeń do zabawy dla najmłodszych dzieci obejmująca ławki i piaskownice. Przy budynkach znajdują się ogólnodostępne miejsca dla rowerów. W sąsiedztwie osiedla władze miasta utworzyły zagospodarowany zbiornik wodny.

Spokojnie i bezpiecznie

W trosce o spokój oraz bezpieczeństwo mieszkańców na terenie osiedla zamontowano niedrogi w codziennym utrzymaniu i nowoczesny monitoring. Do każdego mieszkania podłączono domofon z możliwością podpięcia funkcji video. Wjazd na teren osiedla ogranicza sterowany na pilota szlaban wjazdowy.

Przytulnie i funkcjonalnie

Układ mieszkań gwarantuje największy możliwy dostęp do światła dziennego. Funkcjonalność projektów poszczególnych lokali umożliwia szybką i komfortową aranżację wnętrze. Ostatnie piętra budynków zostały przeznaczone na największe mieszkania.

Słoneczne balkony i duże ogrody

Atutem są przynależące do mieszkań szerokie i słoneczne balkony oraz loggie. Mieszkańcy lokali położonych na parterze stali się także posiadaczami własnych, dużych ogródków o powierzchniach sięgających nawet 200 m2.

Wysoko jakość

Osiedle zostało utworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dbałość twórców o najmniejsze detale sprawiła, że kompleks stanowi komfortowe miejsce do zamieszkania, które odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających osób.

Walory komunikacyjne

Zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska

Osiedle Debiut położone jest przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, w odległości ok. 10 km od centrum Gdańska. Atutem tego obszaru jest doskonale rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa. Dzięki Urzędowi Miasta mieszkańcy Pruszczu Gdańskiego mogą korzystać z bezpłatnej linii autobusowej. Dodatkowo, kursujący po miejscowości autobus umożliwia bezpośredni dojazd do Gdańska. Przez teren miasta przebiega również linia kolejowa. Ważnym aspektem dla osób na co dzień przemieszczających się po Trójmieście i nie tylko jest bliskość obwodnicy i autostrady A1

Okolica

Pruszcz Gdański to położona w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta malownicza miejscowość. Na jej terenie znaleźć można liczne place zabaw dla dzieci, siłownie zewnętrzne, a także tereny rekreacyjne. Atrakcją w mieście są często organizowane spływy kajakowe po rzece Raduni, a także działający Aeroklub Gdański. Zwolennicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z licznych ścieżek rowerowych, prowadzących m.in. do Gdańska.

Sportowo i koncertowo

Miasto posiada ciekawie rozwiniętą infrastrukturę. Na jego terenie działają m.in. szkółki sportowe dla dzieci, dwa baseny oraz lodowisko. Latem można podziwiać liczne przedstawienia oraz koncerty, które odbywają się na terenie miejskiego amfiteatru. Również Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy oferuje liczne atrakcje dla dzieci, np. skate park, górkę saneczkową, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. W okolicy mieści się także Muzeum Pruszcza Gdańskiego oraz kino.

Wygodna infrastruktura

Ważną rolę pełnią także działające w mieści przedszkola oraz nowo otwarty żłobek dla najmłodszych. Mieszkańcy mogą liczyć na zatrudnienie w wielu prestiżowych firmach rozwijających się na terenie Pruszczu Gdańskiego, takich jak: LPP czy Zakłady Mięsne Nowak. Miejscowość posiada także wiele sklepów wielkopowierzchniowych, np. Tesco czy Biedronkę, a także centra dystrybucyjne Poczty Polskiej i Lidla.

Współtworzymy Miasto

W  celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Za sfinansowanie i wykonanie inwestycji odpowiada spółka INPRO na terenie należącym do Gminy Miasta Pruszcz Gdański.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz dostępne w sprzedaży gotowe mieszkania na osiedlu Debiut IV Poznaj wszystkie inwestycję mieszkaniowe będące aktualnie w sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży