Optima Zadanie IV

Zadanie IV osiedla OPTIMA obejmuje 4 budynki mieszczące łącznie 124 mieszkania. Położenie przy ul. Stężyckiej w Gdańsku pozwala mieszkańcom na korzystanie z bogatej okolicznej infrastruktury. W zasięgu niespełna 2 km od inwestycji znaleźć można m.in. wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk (1,9 km), a także jezioro Jasień bogate w liczne tereny rekreacyjne i z rozbudowaną siecią ścieżek rowerowych. Z osiedla OPTIMA do centrum Gdańska dotrzeć można w zaledwie 15 minut.

W skład wieloetapowego osiedle OPTIMA wchodzą cztero- i pięciokondygnacyjne wielorodzinne budynki. Inwestycja gwarantuje mieszkańcom wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia w zasięgu kilku kroków od domu. Każdy z lokali posiada balkon lub ogródek. Zielone części wspólne zaaranżowano elementami małej architektury, oczkiem wodnymsiłownią zewnętrzną, placem zabaw oraz wielofunkcyjnym boiskiem. Na terenie inwestycji utworzono naziemne parkingi, stojaki rowerowe, a także wybudowano obiekt handlowo-usługowy. Osiedle zostało częściowo ogrodzone i posiada całodobowy monitoring.

OPTIMA ma w swojej ofercie lokale przede wszystkim funkcjonalne. Odpowiednie nasłonecznienie lokali oraz możliwość dowolnej aranżacji gwarantują przemyślane układy pomieszczeń. Wewnątrz budynków zaprojektowano m.in. hale garażowe, komórki lokatorskie oraz nowoczesne windy.

 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Dla aktywnych

Możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu zapewnia znajdująca się na terenie osiedla zewnętrzna siłownia. Z myślą o rodzinach z dziećmi przewidziano dodatkowe udogodnienia jak przystosowane do gier zespołowych wielofunkcyjne boisko czy duży plac zabaw, będący kreatywną przestrzenią dla najmłodszych.

Udogodnienia

W trosce o codzienny komfort mieszkańców utworzono hale garażowe oraz naziemne parkingi, a także stojaki rowerowe. W każdym z budynków znajdują się komórki lokatorskie i windy. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, na osiedlu funkcjonuje system monitorujący, a teren inwestycji częściowo ogrodzono.

Naturalna przestrzeń

Mieszkania posiadają przestronne, słoneczne balkony lub zielone ogródki, których powierzchnie wynoszą nawet 390 m2.

Optymalne otoczenie

Na osiedlu znajduje się budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla funkcjonuje także bankomat i 24-godzinny paczkomat. W sąsiedztwie inwestycji można korzystać z terenów rekreacyjnych idealnych do spacerów wokół pobliskich jezior.

Współtworzymy Miasto

Położona w Gdańsku Jasieniu wieloetapowa inwestycja OPTIMA stworzyła dużą szansę na rozwój tego obszaru. Aby zapewnić lokalnej społeczności jak najlepsze warunki życia, zrealizowaliśmy w tym miejscu kilka projektów, takich jak:

  • budowa fragmentu drogi ul. Jasińskiego zwiększająca komfort przemieszczania się,
  • przebudowa ulicy Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu wraz z budową chodnika oraz montażem oświetlenia wpływająca na poprawę bezpieczeństwa,
  • utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku, co umożliwia sprawną komunikację po mieście,
  • budowa lokali handlowo-usługowych zapewniających wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby, w ramach których zostało uruchomione m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w Gdańsku.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku
Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży