Wróbla Staw domy - etap D

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw. Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (5,5 km), świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Wróbla Staw nie muszą wybiera między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Na terenie osiedla powstały łącznie 84 domy – w zabudowie bliźniaczej i szeregowe, o różnych powierzchniach w zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynku są dwu lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż oraz ogródek.

Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zostały wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne. Domy z 5 LETNIĄ GWARANCJĄ i KOLEKTORAMI SŁONECZNYMI do podgrzania ciepłej wody W STANDARDZIE.

Plan inwestycji

Wróbla Staw domy

 

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Otoczenie

Położone w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z ogromnych atutów osiedla. Okoliczne tereny to świetne miejsce zarówno do wyciszenia, jak i aktywnego wypoczynku. Rozbudowana sieć szlaków usatysfakcjonuje wielbicieli pieszych wędrówek, wyprawa rowerowych i amatorów nordic walkingu.

Ścieżki łącza wiele atrakcyjnych krajoznawczo miejsc, takich jak Matemblewo czy oliwskie ZOO. Pobliska stajnia „Jasień” zapewni rozrywkę miłośnikom jazdy konnej, a urokliwy staw to idealne miejsce na wieczorny spacer z psem, obserwację przyrody czy leniwy porannej z wędką.

Najwyższy standard

i materiały najlepszej jakości

Domy są budowane z zastosowaniem najwyższych standardów i z użyciem materiałów najlepszej jakości. Przy projektowaniu obiektów zadbano o ich maksymalną funkcjonalność oraz o komfort i wygodę przyszłych meszkowców.

Nowoczesne domy zaprojektowane z dbałością o każdy detal stanowczo wyróżnia się na tle innych kompleksów domów jednorodzinnych. Osiedle zostało pomyślane jako spójna całość. Ma swoją niepowtarzalną, przyjazną dla każdego mieszkańca atmosferę i charakter. W ramach osiedla powstały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parking naziemne oraz wielofunkcyjne boisko.

Kolektory słoneczne

Dodatkową korzyścią są uwzględnione w standardzie wyposażenia kolektory słoneczne. To nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie zapewni spore oszczędności w rodzinnym budżecie. Co najważniejsze – domy objęte są 5-lenią gwarancją. Firma INPRO S.A. jako jedyna na rynku deweloperskim oferuje swoim klientom takie udogodnienie.

Całodobowa ochrona

Wróbla Staw to również gwarancja bezpieczeństwa. Osiedle będzie ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewni całodobowa, profesjonalna ochrona.

Własne ogrody

Huśtawka dla dwojga czy basenik dla dzieci? A może miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi? Dobrze mieć swój kawałek zieleni, dlatego każdy z domów na osiedlu wróbla Staw posiada własny ogródek. To czy stanie się on zacisznym miejscem relaksu, bezpieczną przystanią zabaw dla dziecka, czy tez zagoszczą w nim kwiaty, pnącza i oczko wodne, zależny tyko od jego przyszłych właścicieli.

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Ostatni dom w sprzedaży na etapie E Zobacz również ofertę domów na inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży