Domy szeregowe na sprzedaż Wróbla Staw Domy Gdańsk Jasień - INPRO S.A.
Inpro

Domy szeregowe Wróbla Staw Domy Gdańsk Jasień

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia w odległości zaledwie kilku kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw. Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (6 km), świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy osiedla Wróbla Staw nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

W ramach osiedla zostały wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz boisko wielofunkcyjne. Osiedle jest ogrodzone i chronione. Aktualnie w sprzedaży są 4 domy budowane w ramach ostatniego etapu E osiedla Wróbla Staw domy.

 

Poznaj standard domów szeregowych na etapie E

Otoczenie

Położone w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z ogromnych atutów osiedla. Okoliczne tereny to świetne miejsce zarówno do wyciszenia, jak i aktywnego wypoczynku. Rozbudowana sieć szlaków usatysfakcjonuje wielbicieli pieszych wędrówek, wypraw rowerowych i amatorów nordic walkingu.

Ścieżki łączą wiele atrakcyjnych krajoznawczo miejsc, takich jak Matemblewo czy oliwskie ZOO. Pobliska stajnia „Jasień” zapewni rozrywkę miłośnikom jazdy konnej, a urokliwy staw to idealne miejsce na wieczorny spacer z psem, obserwację przyrody czy leniwy poranek z wędką.

Najwyższy standard

i materiały najlepszej jakości

Przy projektowaniu  domów zadbano o maksymalną funkcjonalność oraz o komfort i wygodę mieszkańców. W ramach osiedla powstały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parking naziemny oraz wielofunkcyjne boisko.

Budynki szeregowe na osiedlu Wróbla Staw Domy są budowane z zastosowaniem najwyższych standardów i z użyciem najlepszej jakości materiałów. Każdy z domów będzie posiadał własny garaż, ogródek i przestronny taras, który latem zapewni przyjemnie spędzone chwile z rodziną na świeżym powietrzu i swoim własnym kawałku zieleni.

Kolektory słoneczne

Dodatkową korzyścią są uwzględnione w standardzie wyposażenia kolektory słoneczne. To nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie zapewni spore oszczędności w rodzinnym budżecie. Co najważniejsze – domy objęte są 5-lenią gwarancją. Firma INPRO S.A. jako jedyna na rynku deweloperskim oferuje swoim klientom takie udogodnienie.

Całodobowa ochrona

Wróbla Staw to również gwarancja bezpieczeństwa. Osiedle jest ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewnia całodobowa, profesjonalna ochrona.

Własne ogrody

Huśtawka dla dwojga czy basenik dla dzieci? A może miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi? Dobrze mieć swój kawałek zieleni, dlatego każdy z domów na osiedlu Wróbla Staw posiada własny ogródek. To czy stanie się on zacisznym miejscem relaksu, bezpieczną przystanią zabaw dla dziecka, czy tez zagoszczą w nim kwiaty, pnącza i oczko wodne, zależny tyko od jego przyszłych właścicieli.

Przestronny taras

Istotnym udogodnieniem jest również miejsce przeznaczone na przestronny taras. Latem może on pełnić funkcję dodatkowego pokoju, idealnego chociażby na niedzielne, rodzinne śniadanie. Stylowa pergola ochroni przed słońcem, a także sprawi, że poczujemy się tu jak w zacisznym, zielonym zakątku.

Poznaj lepiej lokalizację Wróbla Staw domy
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2

Wykończenie pod klucz

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Oferta wykończenia pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,
W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

Zapytaj o ofertę

Dokumenty do pobrania:

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.