Osiedle domów szeregowych w Gdańsku Jasień - Wróbla Staw Domy - INPRO S.A.
Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Komunikacja

Osiedle Wróbla Staw, położone w dzielnicy Gdańsk Jasień, jedynie 6 km od centrum miasta, jest znakomicie zlokalizowane pod względem komunikacyjnym. Bliskość głównych arterii – Obwodnicy Trójmiasta, ul. Kartuskiej, al. Armii Krajowej – zapewnia mieszkańcom osiedla sprawny dojazd do innych cześć aglomeracji. Sieć dróg w tym rejonie rozwija się niezwykle dynamicznie – rozbudowana Trasa W-Z umożliwia bezproblemowe i szybkie połączenie z centrum Gdańska oraz z rekreacyjnymi miejscowościami na Pojezierzu Kaszubskim.

Wszystko w zasięgu

Na sąsiednim osiedlu, w odległości zaledwie pół kilometra, znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa i poczta. Wszystko, co niezbędne do zaspokojenia codziennych potrzeb – sklep spożywczy, kiosk czy fryzjer – znajduje się w odległości kilku kroków. Większe zakupy również nie będą stanowiły problemu. Dojazd do centrum handlowego Auchan zajmie tylko chwilę.

Kolej Metropolitalna

Mieszkańcy osiedla Wróbla Staw, korzystając z pobliskiego przystanku PKM Gdańsk Jasień, mogą w ciągu kilkunastu minut, komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska.

Urokliwy staw

Oprócz znakomitej komunikacji i bliskości centrum miasta osiedle oferuje swoim mieszkańcom spokój oraz możliwość odpoczynku. Położne jest nad urokliwym stawem, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego wraz z malowniczą Doliną Strzyży. Zachęcające do spacerów tereny zielone, woda i panująca tu atmosfera relaksu dają poczucie mieszkania na zacisznym ustroniu.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę domów

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.