Harmonia Oliwska to wyjątkowe osiedle, które powstało w 4 etapach: Cytra, Rotta, Tercja i Kwarta. Kompleks składa się z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy.

W ofercie inwestycji dostępne jest ostatnie, gotowe do odbioru mieszkanie

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Opackiej w Oliwie, w sąsiedztwie Parku Oliwskiego oraz w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. W okolicy znajduje się również Uniwersytet Gdański oraz Olivia Business Centre i popularne centra handlowe.

Jedno z najlepszych osiedli mieszkaniowych w Polsce!

Osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku zostało wyróżnione wśród 10 najlepszych, nowych osiedli mieszkaniowych w Polsce według rankingu Newsweek Polska.

Osiedla oceniane były ze względu na wiele elementów, m.in.: dostępność do transportu publicznego, dostępność terenów zielonych, pobliska oferta kulturalna, ekologiczne rozwiązania w inwestycji, udogodnienia dla dzieci, ochrona budynków czy pobliskie atrakcje.

Osiedle położone przy Parku Oliwskim

Osiedle Harmonia Oliwska zlokalizowane jest u zbiegu ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie (zaledwie 200 m) zabytkowego Parku Oliwskiego. Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z Parkiem Oliwskim, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek i spacery.

Spacer po oliwie

Architektura i udogodnienia

Całą inwestycję tworzą budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne. W każdym z nich znajdują się windy i piwnice. Na osiedlu wykonano m.in. plac zabaw, zielone tereny rekreacyjne, zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń.

Cechą charakterystyczną osiedla jest elewacja w części wykończona szlachetnymi materiałami oraz korytarze i klatki schodowe o podwyższonym standardzie. Mieszkania na parterze posiadają ogródki

Zieleń parkowa

Pomiędzy budynkami posadzono zieleń parkową, która wraz z pieczołowicie zaprojektowaną małą architekturą tworzy okolicznym mieszkańcom nową przestrzeń miejską.

Komfortowy układ mieszkań

Na górnych kondygnacjach znajdują się lokale o dużych powierzchniach, natomiast do mieszkań na parterze przynależą ogródki. O atutach projektu świadczą także przestronne i nasłonecznione balkony, tarasy lub loggie.

Bezpieczne i wygodne osiedle

Teren osiedla został częściowo ogrodzony i jest monitorowany z pomieszczenia ochrony. Pod kompleksem wybudowano hale garażowe, a wokół budynków powstały ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe oraz stojaki na rowery.

Mieszkańcy i ich goście mogą cieszyć się klimatem „salonu miejskiego” na terenie Harmonii Oliwskiej. Wytłumienie miejskiego zgiełku od al. Grunwaldzkiej zapewni planowany budynek biurowy. Osiedle jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Okolica

1 km od Harmonii Oliwskiej znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Piękne widoki można podziwiać ze Wzgórza Pachołek zlokalizowanego 1 km od inwestycji i w drodze do oliwskiego ZOO znajdującego się 2,5 km od osiedla.

Osiedle zlokalizowane jest 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych.

Dowiedz się więcej o lokalizacji

Aktywny wypoczynek

Już samo otoczenie przyrody gwarantuje mieszkańcom osiedla szybki i bezpośredni dostęp do miejsca aktywnego wypoczynku. Ulubione trasy znajdzie dla siebie każdy miłośnik biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Okolica bogata jest w wiele ścieżek sprzyjających długim spacerom.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się również kampus Akademii Wychowania Fizycznego, w którym znajduje się rozbudowane centrum rekreacyjno-sportowe.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Wykończenie mieszkań pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, developing@inpro.com.pl lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

Dział odbiorów mieszkań – prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

 

Zapytaj o ofertę

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży