Osiedle powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku, zlokalizowane będzie 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę i 1,9 km od centrum handlowego Fashion House. Mieszkania kwalifikują się do programu MdM, a ich ceny rozpoczynają się już od 4.600 zł netto za mkw.

OPTIMA, Gdańsk Jasień
Mieszkania w optymalnych cenach!

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

Od 1 marca 2018 r. INPRO zapewnia mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z przestronnymi i oszklonymi balkonami oraz ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze.  W ramach inwestycji powstaną tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa boiska wielofunkcyjnego, siłowni zewnętrznej i części usługowej. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona. Wokół osiedla (wzdłuż ulicy Stężyckiej i Tadeusza Jasińskiego) zostanie zainstalowane oświetlenie drogi.

Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania będą słoneczne i dadzą możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i odpowiedniego dostosowania do potrzeb każdej rodziny. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano halę garażową i komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdą się windy.

Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2016 r. Budowa I etapu została zakończona.NOWA LINIA AUTOBUSOWA

Już od 1 marca kursuje nowa linia autobusowa 874, która ułatwia dojazd do osiedla OPTIMA w Gdańsku. Od 11 marca jest ona skorelowana z rozkładem PKM. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy! Wszelkie uwagi co do jej kursowania można zgłaszać na biuro@gryf.kartuzy.com.pl, rozkład będzie na bieżąco aktualizowany na stronie www.gryfkartuzy.pl


Od 1 czerwca b.r. autobusem GRYF nr 874 kursującym na osiedlu OPTIMA mieszkańcy podróżują taniej. Cena biletów miesięcznych wynosi 50 zł (ulgowe 25 zł) a jednorazowe 3,00 zł (ulgowe 1,50 zł).


W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381,

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..