Wizualizacje osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Wizualizacje osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Wizualizacje osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Zdjęcia wybudowanego I etapu osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Zdjęcia wybudowanego I etapu osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Klatka schodowa na osiedlu Optima w Gdańsku Jasień
Otoczenie osiedla Optima w Gdańsku Jasień
Otoczenie osiedla Optima w Gdańsku Jasień
fff
OPTIMA, Gdańsk Jasień
Mieszkania w optymalnych cenach!

Osiedle OPTIMA zlokalizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

Od 1 marca 2018 r. kursuje nowa linia autobusowa, zapewniona przez dewelopera, specjalnie dla mieszkańców osiedla.

Osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych i jest inwestycją wieloetapową. W pierwszym etapie powstało 6 budynków, w drugim zaplanowano 5 kolejnych.  W każdym mieszkaniu zaprojektowano przestronne i oszklone balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.  W ramach inwestycji powstały tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa dużego placu zabaw, boiska wielofunkcyjnego i części usługowej. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona. Wzdłuż ulicy Stężyckiej INPRO wykonało chodnik wraz z oświetleniem.

Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania będą słoneczne i dadzą możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i odpowiedniego dostosowania do potrzeb każdej rodziny. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano halę garażową i komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdą się windy.
Przedstawiamy specjalną, wiosenną PROMOCJĘ TARGOWĄ. Oferta obowiązuje w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2019 roku. Piwnica w cenie mieszkania.

Etap I – wybudowany, sprzedaż zakończona

Etap II – PROMOCJAzakończenie budowy 30.08.2020

Budynek usługowy G – w  sprzedaży lokale usługoweW aktualnej ofercie posiadamy
177 mieszkań i 5 lokali usługowych

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 6.600 zł netto/m2

NOWA LINIA AUTOBUSOWA

Już od 1 marca kursuje nowa linia autobusowa 874, która ułatwia dojazd do osiedla OPTIMA w Gdańsku. Od 11 marca jest ona skorelowana z rozkładem PKM. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy! Wszelkie uwagi co do jej kursowania można zgłaszać na biuro@gryf.kartuzy.com.pl, rozkład będzie na bieżąco aktualizowany na stronie www.gryfkartuzy.pl


Od 1 czerwca b.r. autobusem GRYF nr 874 kursującym na osiedlu OPTIMA mieszkańcy podróżują taniej. Cena biletów miesięcznych wynosi 50 zł (ulgowe 25 zł) a jednorazowe 3,00 zł (ulgowe 1,50 zł).


W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz

Szanowni Państwo,
Informujemy, że biuro sprzedaży na terenie osiedla OPTIMA jest czynne w poniedziałki i czwartki w godzinach 8.00-16.00.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży, z Panią Patrycją Flis, tel. 515 232 002,

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. (ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa). Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381,

 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..