Golf Park etap D - Zrealizowane inwestycje - INPRO S.A.

Golf Park etap D

Golf Park to osiedle powstałe w 4 etapach, liczące łącznie 81 domów jednorodzinnych i bliźniaczych. Kompleks położony jest w miejscowości Tuchom, zaledwie 6,6 km od Gdyni.

W ramach tej inwestycji utworzone zostały wysokiej jakości domy o powierzchniach od 158 do 208 mkw., położone na działkach mierzących od 600 do 1 549 mkw. W ramach osiedla zaprojektowano tereny zielone, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Cały kompleks jest ogrodzony i chroniony.

Dzięki położeniu zaledwie 100 m od jeziora Tuchomskiego jego mieszkańcy mogą cieszyć się wypoczynkiem w otoczeniu dźwięków i zapachów przyrody.

 

Osiedle domów jednorodzinnych Golf Park koło Gdyni

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Gdynia w zasięgu ręki

6,6 km do granic Gdyni

Pod każdym względem lokalizacja osiedla można ocenić jako komunikacyjnie wzorową. Połączenia drogowe gwarantują dojazd  do Gdyni  czy Gdańska w ciągu zaledwie 20 minut.

Jezioro Tuchomskie

Relaksować się można na różne sposoby, ale od zawsze spacer i bezpośredni kontakt z naturą był złotym środkiem na dobre samopoczucie. Jezioro Tuchomskie w otoczeniu lasów, gdzie godzinami można przemierzać ścieżki spacerowe pozwoli mieszkańcowi naszego osiedla na stałą odnowę ducha i ciała.

Tu znajdzie przestrzeń dla siebie wędkarz, grzybiarz, rowerzysta czy amator joggingu.

W ogrodzie

Za oknem swojego salonu mieszkańcy Golf Parku nie mają zatłoczonego skrzyżowania czy szarych wieżowców. Otacza ich przystrzyżona trawa, pełna paleta barw ogrodowych roślin czy uśmiech dziecka bawiącego się z psem na trawniku własnego ogródka.

Powierzchnie działek osiedla zamykają się w przedziale od 600 m2 do 1.549 m2, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni ogrodowej przez jej właścicieli.

Wysoki standard

Przy budowie osiedla zastosowano nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

Bezpieczeństwo

W trosce o spokojne życie mieszkańców Golf Parku, zadbaliśmy o ogrodzenie osiedla i wybudowaliśmy stróżówkę. Dzięki temu każdy z nabywców może czuć się bezpiecznie.

Zarządca

Actum sp. z o.o. sp.k 
www.actum.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz inne oferty sprzedaży domów jednorodzinnych

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy