Golf Park etap D

Golf Park to utworzone w ramach 4 etapów osiedle domów bliźniaczych i jednorodzinnych, w którego skład wchodzi łącznie 81 obiektów. Inwestycja zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Tuchom, w odległości zaledwie 6,6 km od Gdyni.

Powierzchnie budynków liczą od 158 do 208 mkw. i położone są na działkach mierzących od 600 do 1 549 m2. Osiedle wyposażone zostało w ciekawe udogodnienia takie jak plac zabaw, boisko wielofunkcyjne oraz otwarte tereny zielone. Kompleks został ogrodzony i objęty nadzorem pracowników ochrony.

Wypoczynek w otoczeniu przyrody gwarantuje mieszkańcom położone w odległości zaledwie 100 m od inwestycji jezioro Tuchomskie.

 

Osiedle domów jednorodzinnych Golf Park koło Gdyni

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Gdynia w zasięgu ręki

6,6 km do granic Gdyni

Golf Park położony jest w świetnie zlokalizowanym obszarze. Połączenia drogowe pozwalają mieszkańcom osiedla na dojazd do Gdyni czy Gdańska w zaledwie 20 minut.

Jezioro Tuchomskie

Niezawodnym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną i znajomymi jest wypoczynek na świeżym powietrzu. Doskonałą przestrzeń do tego stanowi otoczenie Jeziora Tuchomskiego, sprzyjające wielogodzinnym spacerom wśród malowniczych lasów, które pozwolą na wyciszenie się oraz wpłyną na poprawę nastroju nawet po ciężkim tygodniu pracy.

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem joggingu, miłośnikiem kolarstwa, zapalonym grzybiarzem czy wędkarzem, w tym miejscu z pewnością znajdziesz swoją upragnioną przestrzeń.

W ogrodzie

Golf Park daje mieszkańcom możliwość cieszenia się własną zieloną przestrzenią. Tereny, na których znajdują się budynki mieszkalne, liczą od 600 m2 do 1 549 m2, gwarantując tym samym ogrom możliwości aranżacyjnych ogrodów. Dzięki temu mieszkańcy sami mogą kreować obraz zielonej przestrzeni, którą codziennie podziwiają za oknami.

Wysoki standard

Golf Park to wysokiej klasy osiedle domów, które powstało w oparciu o nowoczesne technologie oraz z zastosowaniem wysokiej klasy energooszczędnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, gwarantujących zachowanie norm akustycznych.

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa teren Golf Park został ogrodzony, a porządku na osiedlu pilnują stacjonujący w stróżówce pracownicy ochrony.

Zarządca

Actum sp. z o.o. sp.k 
www.actum.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz inne oferty sprzedaży domów jednorodzinnych w Gdańsku Zobacz również ofertę domów na inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży