Kwartał Uniwersytecki - Zrealizowane inwestycje - INPRO S.A.

Kwartał Uniwersytecki

Kwartał Uniwersytecki to osiedle położone w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Składa się z dwóch budynków trzy-, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych. Kwartał Uniwersytecki położony jest 7 min od stacji SKM Gdańsk Przymorze (700m), zaledwie 900m od najnowocześniejszego centrum biurowego ALCHEMIA, 950 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 800m od restauracji Mc Donald’s, 700 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre. W odległości 650m położone są popularne centra handlowe jak REAL i ALFA.

Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowano halę garażową oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajduje się wózkarnia i rowerownia. Większość mieszkań na parterze posiada ogródki.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy