Golf Park etap B

Osiedle 81 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów. Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary

Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zaprojektowane zostały tereny zielone, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne. Całe osiedle Golf Park podłączone jest do gminnej sieci kanalizacyjnej. INPRO S.A. wykonało także drogę o szer. 5 m oraz chodnik o szerokości 1,5m od drogi krajowej do wjazdu na osiedle.

 

Osiedle domów jednorodzinnych Golf Park koło Gdyni

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

W ogrodzie

Za oknem swojego salonu mieszkańcy Golf Parku nie mają zatłoczonego skrzyżowania czy szarych wieżowców. Otacza ich przystrzyżona trawa, pełna paleta barw ogrodowych roślin czy uśmiech dziecka bawiącego się z psem na trawniku własnego ogródka.

Powierzchnie działek osiedla zamykają się w przedziale od 600 m2 do 1.549 m2, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni ogrodowej przez jej właścicieli.

Atrakcje dla całej rodziny

Z myślą o rodzinach zbudowaliśmy plac zabaw dla najmłodszych i boisko wielofunkcyjne ku uciesze starszych dzieci, a także dorosłych. Możliwość spędzania wolnego czasu razem na świeżym powietrzu w pobliżu swojego dom stanowi duży atut dla każdej rodziny.

Park osiedlowy

Dodatkową atrakcją jest także park osiedlowy, z wydzieloną strefą na rozpalenie ogniska, będącą idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi czy sąsiadami.

Tokary Golf Club

Dla zwolenników wypoczynku z kijem golfowym w ręku pobliski Tokary Golf Club ma do dyspozycji 18-to dołkowe pole. Znajdzie tam dla siebie miejsce początkujący gracz (akademia golfa) jak również bardziej zaawansowany w cyklicznie organizowanych przez klub zawodach. Pole Golfowe w Tokarach położone jest na pagórkowatym otoczonym lasami terenie charakterystycznym dla Krajobrazu Szwajcarii Kaszubskiej.

To magiczne miejsce gdzie czas się zatrzymuje dla każdego i miejsce, w którym może wypocząć cała rodzina w pięknej scenerii otaczającej przyrody.

Jezioro Tuchomskie

Relaksować się można na różne sposoby, ale od zawsze spacer i bezpośredni kontakt z naturą był złotym środkiem na dobre samopoczucie. Jezioro Tuchomskie w otoczeniu lasów, gdzie godzinami można przemierzać ścieżki spacerowe pozwoli mieszkańcowi naszego osiedla na stałą odnowę ducha i ciała.

Tu znajdzie przestrzeń dla siebie wędkarz, grzybiarz, rowerzysta czy amator joggingu.

Wysoki standard

Przy budowie osiedla zastosowano nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

Bezpieczeństwo

W trosce o spokojne życie mieszkańców Golf Parku, zadbaliśmy o ogrodzenie osiedla i wybudowaliśmy stróżówkę. Dzięki temu każdy z nabywców może czuć się bezpiecznie.

Gdynia w zasięgu ręki

6,6 km do granic Gdyni

Pod każdym względem lokalizacja osiedla można ocenić jako komunikacyjnie wzorową. Połączenia drogowe gwarantują dojazd  do Gdyni  czy Gdańska w ciągu zaledwie 20 minut.

Dokumenty do pobrania:

Zobacz inne oferty sprzedaży domów jednorodzinnych w Gdańsku Zobacz również ofertę domów na inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży