Wróbla Staw domy - etap E

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonale rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia w odległości zaledwie kilku kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest położone przy ul. Świstaka w Gdańsku Jasieniu osiedle Wróbla Staw. Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych takich jak montaż paneli słonecznych i centrali rekuperacyjnej budynki są niezwykle ekologiczne i niedrogie w utrzymaniu

Położone blisko centrum Gdańska (6 km), świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy luksusowego osiedla Wróbla Staw nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

W ramach osiedla zostały wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz boisko wielofunkcyjne. Osiedle jest ogrodzone i chronione

Domy szeregowe Wróbla Staw Domy Gdańsk Jasień

 

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Oszczędnie i ekologicznie

Kolektory słoneczne i centrala rekuperacyjna

Ważną korzyścią dla mieszkańców są uwzględnione w standardzie wyposażenia kolektory słoneczne. To nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie zapewni spore oszczędności w rodzinnym budżecie. Zamontowana została również instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z centralą rekuperacyjną, która pozwala na wymianę zużytego powietrza z domu na czyste i świeże przy jednoczesnym odzyskiwaniu energii cieplnej wpływając bezpośrednio na ograniczenie zużycia ciepła

Najwyższy standard

i materiały najlepszej jakości

Przy projektowaniu domów zadbano o maksymalną funkcjonalność oraz o komfort i wygodę mieszkańców. W ramach osiedla powstały tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parking naziemny oraz wielofunkcyjne boisko.

Duże luksusowe domy powstały na osiedlu Wróbla Staw z zastosowaniem najwyższych standardów i z użyciem najlepszej jakości materiałów. W budynkach zamontowano drewniane okna, a elewację z tynku mineralnego miejscowo wzbogacono o drewnianą okładzinę.

 

Atrakcyjne udogodnienia

Właściciele ekskluzywnych domów nie muszą także martwić się montażem instalacji – zarówno tych podstawowych, jak instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, jak i tych dodatkowych takich jak instalacja wideo-domofonowa czy alarmowa. Z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców z każdej kondygnacji do pomieszczenia pralni utworzony został zsyp na pranie.

Każda z prestiżowych nieruchomości posiada  ogródek i przestronny taras, który latem zapewni przyjemnie spędzone chwile z rodziną na świeżym powietrzu i swoim własnym kawałku zieleni. Dodatkowo w budynkach na poziomie -1 zaplanowano dużej powierzchni garaż, obejmujący aż dwa miejsca postojowe.

 

 

Wygodnie o każdej porze roku

Odpowiednio zaprojektowane domy szeregowe Wróbla Staw gwarantują mieszkańcom maksymalną wygodę przez cały rok – zamontowana instalacja gazowa do kotła gazowego z zasobnikiem c.w.u., ogrzewanie podłogowe na parterze i we wszystkich łazienkach, kolektory słoneczne oraz instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z centralą rekuperacyjną umożliwią idealne dostosowanie temperatury powietrza, a zaprojektowana instalacja kominkowa pozwoli na łatwy montaż wymarzonego kominka. Dodatkowe udogodnienie stanowi również podgrzewany podjazd, który zimą znacznie ułatwi wjazd i wyjazd z garażu.

Całodobowa ochrona

Wróbla Staw to również gwarancja bezpieczeństwa. Osiedle jest ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewnia całodobowa, profesjonalna ochrona.

Własne ogrody

Huśtawka dla dwojga czy basenik dla dzieci? A może miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi? Dobrze mieć swój kawałek zieleni, dlatego każdy z domów na osiedlu Wróbla Staw posiada własny ogródek. To czy stanie się on zacisznym miejscem relaksu, bezpieczną przystanią zabaw dla dziecka, czy też zagoszczą w nim kwiaty, pnącza i oczko wodne, zależy tylko od jego przyszłych właścicieli.

Przestronny taras

Istotnym udogodnieniem jest również miejsce przeznaczone na przestronny taras, który na kondygnacji parteru oraz 1 piętra wykończony został deską z modrzewia syberyjskiego. Przestrzeń ta latem może pełnić funkcję dodatkowego pokoju, idealnego chociażby na niedzielne, rodzinne śniadanie. Stylowa pergola ochroni przed słońcem, a także sprawi, że poczujemy się tu jak w zacisznym, zielonym zakątku.

Otoczenie

Położenie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z ogromnych atutów osiedla. Okoliczne tereny to świetne miejsce zarówno do wyciszenia, jak i aktywnego wypoczynku. Rozbudowana sieć szlaków usatysfakcjonuje wielbicieli pieszych wędrówek, wypraw rowerowych i amatorów nordic walkingu.

Ścieżki łączą wiele atrakcyjnych krajoznawczo miejsc, takich jak Matemblewo czy oliwskie ZOO. Pobliska stajnia „Jasień” zapewni rozrywkę miłośnikom jazdy konnej, a urokliwy staw to idealne miejsce na wieczorny spacer z psem, obserwację przyrody czy leniwy poranek z wędką.

 

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Zobacz ofertę domów na inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży