Koncept etap I

Położone w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) osiedle Koncept oferuje wszelkie zalety urokliwych i otoczonych naturą dzielnic trójmiejskiej metropolii.

Ponadczasowa architektura oraz liczne, funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że inwestycja wyznaczy nową koncepcję wygodnego życia.

 

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Nowoczesne osiedle

w kompozycji z naturą

Osiedle Koncept powstaje w dwóch etapach obejmujących łącznie 6 budynków o niskiej, zaledwie czteropiętrowej zabudowie. Położenie kompleksu na malowniczych wzniesieniach zapewni mieszkańcom urzekające widoki i bliskość natury.

Miejsca postojowe dla rowerówMiejsca postojowe dla rowerów

Elegancka architektura

w parze z funkcjonalnością

Projekt wyróżnia się nowoczesną i ponadczasową architekturą. Budynki zaplanowano z dużym naciskiem na użyteczność. Przykładem tego są designerskie klatki schodowe oraz oryginalna konstrukcja zewnętrznej windy, która nie tylko jest wizualnym wyróżnikiem inwestycji, ale także zapewni wygodną komunikację między poszczególnymi kondygnacjami kompleksu.

Dla Twojej wygody

i całej rodziny

W budynkach przewidziano windy, liczące 20 m2 pomieszczenia do przechowywania wózków oraz mierzące około 45 m2 rowerownie wyposażone w stacje naprawcze, a także komórki lokatorskie o ponadprzeciętnych wymiarach wynoszących do 11 m2.

Nowoczesne korytarzeNowoczesne korytarze
Nowoczesne korytarzeNowoczesne korytarze

Parkuj wygodnie

W ramach całej inwestycji zaprojektowano parking zewnętrzny liczący 158 miejsc postojowych naziemnych (w tym 9 dla osób niepełnosprawnych).

W drugiej fazie osiedla powstaną również podziemne hale garażowe obejmujące 120 stanowisk do parkowania oraz zadaszona przestrzeń parkingowa mieszczącą 38 samochodów.

Co ciekawe, dach przestrzeni parkingowej nie będzie pełnił tylko funkcji ochronnej, ale także użyteczną, ze względu na zaprojektowaną na nim część wypoczynkową wypełnioną zielenią.

Zadaszone miejsca postojoweZadaszone miejsca postojowe

Stacja ładowania

samochodów elektrycznych

Dodatkowym udogodnieniem dla wszystkich mieszkańców osiedla jest stacja ładowania samochodów elektrycznych, zlokalizowana przy zewnętrznych miejscach parkingowych.

 

Atrakcyjna przestrzeń

z myślą o najmłodszych

Na terenie osiedla również dzieci mają swoje miejsce do integracji z rówieśnikami. Z myślą o nich przewidziano nowoczesną i bezpieczną całoroczną bawialnię o powierzchni sięgającej aż 75 m2.

W ramach kompleksu zaprojektowane zostały aż 3 różnorodne place zabaw utworzone w dwóch etapach osiedla. Będą one wyposażone w różne sprzęty, m.in. huśtawki, piramidę do wspinaczki, a nawet służącą do zjazdów tyrolkę. Tego typu udogodnienia z pewnością pozwolą najmłodszym spożytkować nadmiar energii  – w bezpieczny, zdrowy i atrakcyjny sposób.

Sport

na wyciągnięcie ręki

Na terenie osiedla powstanie również licząca 150 m2 strefa fitness. Sale zostaną wyposażone w odpowiednią infrastrukturę: strefę kardio, strefę wolnych ciężarów i treningu siłowego, strefę fitness. Pozwolą zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną bez potrzeby dojeżdżania na siłownię, co wpłynie na wygodę i oszczędność czasu. Pomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku C, którego oddanie do użytku nastąpi wraz z II etapem inwestycji.

Pomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku CPomieszczenia do ćwiczeń znajdą się w budynku C
Oddanie do użytku nastąpi w II etapie inwestycjiOddanie do użytku nastąpi w II etapie inwestycji

Z dala od zgiełku

blisko wygód

W bezpośrednim sąsiedztwie Konceptu położona jest szkoła podstawowa nr 12 wraz z boiskami oraz przedszkole, a w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się m.in. żłobek, przychodnia lekarska, gabinet stomatologiczny, sklepy spożywcze i kwiaciarnia. W pobliżu osiedla zlokalizowane są także idealne do wypoczynku tereny spacerowe wokół zbiornika retencyjnego.

Wygodny dojazd

i połączenia z resztą Trójmiasta

Inwestycja Koncept powstaje w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice przy ulicy Tadeusza Bramińskiego. Obszar ten jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Znajdujące się w niedalekiej odległości od osiedla przystanki autobusowe i tramwajowe, obsługujące m.in. linie nr: 118, 162, 164, 175, 295, N2 i N13 oraz 2, 3, 4, 6, 7 pozwolą mieszkańcom na wygodny dojazd do innych dzielnic Gdańska. Ponadto, aktualnie trwa budowa ul. Nowej Warszawskiej, która ułatwi przyszłym mieszkańcom dojazd transportem miejskim do osiedla.

Dodatkowo zlokalizowana w pobliżu obwodnica umożliwia bezproblemowe dotarcie m.in. do centrum Gdańska autostrady A1, lotniska, a także w dalsze miejsca takie jak Półwysep Helski czy Kaszuby. 

Natura

jeszcze bliżej Ciebie

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano specjalne strefy wypoczynkowe wzbogacone o elementy małej architektury. Co ważne, osiedle będzie wypełnione zielenią - w ramach I etapu zasadzonych zostało blisko 80 drzew.

Ogrody deszczowe

Na terenie osiedla zaplanowane zostały ogrody deszczowe, które wpływają pozytywnie na estetykę otoczenia oraz przyczyniają się do zwiększenia bioróżnorodności, poprawiając tym samym komfort życia i zdrowia mieszkańców. 

Kompleks ogrodów deszczowych położony na terenie inwestycji służy naturalnemu gospodarowaniu wody, zmniejszając ilość spływających wód opadowych oraz przyczyniając się do obniżenia kosztów związanych z usługami wodnymi.

Dobry układ

Twoja przestrzeń

Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania dla dwojga lub przestrzeni dla większej rodziny? Marzysz o dużym salonie lub domowym biurze? Na osiedlu Koncept z pewnością znajdziesz przestrzeń na miarę swoich potrzeb.

W I etapie osiedla Koncept zrealizowano 87 mieszkań, natomiast w ramach II etapu utworzonych zostanie 176 lokali 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchniach mierzących od 41 do 89 m2.

Duże zróżnicowanie metraży i funkcjonalnych rozkładów wnętrz pozwoli na znalezienie idealnego „M”, a dobrze przemyślany układ zapewni maksymalne nasłonecznienie wnętrz. Co istotne, wszystkie mieszkania posiadać będą loggię, balkon lub ogródek, które stworzą doskonałą przestrzeń do relaksu czy spędzania czasu z przyjaciółmi.

Wizualizacja ma charakter poglądowy.Wizualizacja ma charakter poglądowy.

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz gotowe mieszkania będące w ofercie sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży