Kwartał Uniwersytecki 3 - Zrealizowane inwestycje - INPRO S.A.
Inpro

Kwartał Uniwersytecki 3

Kwartał Uniwersytecki 3 zlokalizowany jest w Gdańsku Przymorzu przy. ul Szczecińskiej. Projekt KU3 to kontynuacja cieszących się ogromną popularnością osiedli Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. Nowy budynek jest położony w bliskiej odległości od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze. W pobliżu inwestycji znajdują się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia oraz kompleks sportowy Aquastacja. W bliskim sąsiedztwie powstało również Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście, a także popularne centra handlowe takie jak: Auchan i ALFA.

Kwartał Uniwersytecki 3 składa się z jednego 10-kondygnacyjnego budynku z 2 windami. Nowoczesną architekturę uzupełniają słoneczne balkony i loggie. Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się pomieszczenie rekreacyjne, ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.