Kwartał Uniwersytecki 3

Kwartał Uniwersytecki 3 zlokalizowany jest w Gdańsku Przymorzu przy. ul Szczecińskiej. Projekt KU3 to kontynuacja cieszących się ogromną popularnością osiedli Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. Nowy budynek jest położony w bliskiej odległości od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze. W pobliżu inwestycji znajdują się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia oraz kompleks sportowy Aquastacja. W bliskim sąsiedztwie powstało również Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście, a także popularne centra handlowe takie jak: Auchan i ALFA.

Kwartał Uniwersytecki 3 składa się z jednego 10-kondygnacyjnego budynku z 2 windami. Nowoczesną architekturę uzupełniają słoneczne balkony i loggie. Na terenie osiedla zaprojektowano miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się pomieszczenie rekreacyjne, ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

Plan inwestycji

Kwartał Uniwersytecki 3

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Udogodnienia

Budynek posiada 2 nowoczesne windy. W ramach inwestycji na parterze znajduje się pomieszczenie rekreacyjne oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku zaplanowano naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych.

Fotowoltaika

Na dachach zostały zamontowane panele fotowoltaiczne. Jest to jedno z proekologicznych rozwiązań, które systematycznie wprowadza INPRO w swoich projektach. 

Instalacja obejmuje 23 panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 6,59 kW. Instalacje fotowoltaiczne ograniczą w skali roku emisję CO2 do atmosfery o 5,2 ton.

Zobacz film

Lokalizacja

900 m od Kompleksu Alchemia

Osiedle Kwartał Uniwersytecki, zlokalizowane w Gdańsku Przymorzu, to idealne miejsce dla osób, które cenią życie w mieście i jednocześnie poszukują zacisznego kawałka dla swojego wymarzonego M. Gdańsk Przymorze to doskonale rozwinięta i skomunikowana dzielnica. Inwestycja powstała w centrum miasta w odległości 900 m od Kompleksu Alchemia. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, lokale usługowe codziennego użytku oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe. Inwestycja powstała jednocześnie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy otoczonej zielonymi terenami, w odległości 5,5 km od morza.

Kompleks sportowy

Aquastacja

W odległości 900 metrów od Kwartału Uniwersyteckiego znajduje się nowo otwarty, nowoczesny kompleks sportowy „Aquastacja” w budynku Alchemia. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego mogą korzystać w nim z 25 metrowego basenu oraz dwóch mniejszych basenów, z których jeden przeznaczony jest dla dzieci, natomiast w drugim odbywają się zajęcia aqua-aerobic. Ponadto w kompleksie jest strefa saun, sala sportowa do gier zespołowych ze ścianką wspinaczkową, siłownia oraz sala fitness.

Okolica

Nowe osiedle położone jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Okolica Kwartału Uniwersyteckiego jest bogata w ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się tereny zielone, Park im. Jana Pawła II i Lasy Oliwskie.

Komunikacja miejska

Gdańsk Przymorze to doskonale skomunikowana dzielnica w centrum miasta. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego mają 900 m do przystanku tramwajowego i tylko 7 minut do stacji SKM, skąd szybko i komfortowo mogą dostać się w pozostałe części Trójmiasta.

Olivia Business Centre

Osiedle znajduje się 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre. To miejsce nie tylko spotkań biznesowych, ale również wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na parterach budynków znajdują się liczne sklepy, restauracje, banki, przedszkole, apteka oraz Centrum Medyczne Medicover.

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz ofertę nowych mieszkań w Gdańsku W sprzedaży też mieszkania gotowe do odbioru Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży