Chmielna Park budynek C - Zrealizowane inwestycje - INPRO S.A.

Chmielna Park budynek C

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki nadaje inwestycji status prestiżowej lokalizacji, nie tylko dla mieszkań, ale również dla powierzchni biurowych i handlowo-usługowych, które są idealne dla firm poszukujących niebanalnego miejsca pod względem otaczającej go przestrzeni.

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. W wieży od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe o powierzchni od 43,1m2 do 115m2. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę użytkowników. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który w przyszłości ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski.

 

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Formularz kontaktowy