Hotel***** Mikołajki

Hotel Mikołajki***** położony jest na WYSPIE PTASIEJ połączonej z kompleksem na półwyspie szklanym tunelem co sprawia, iż odwiedzający mają wrażenie jakby stąpali po wodzie.
W zachodniej części wyspy wykonana została przystań jachtowa.

W skład hotelu wchodzą: pokoje hotelowe, restauracja z widokiem na Mikołajki, recepcja, basen, SPA, pomieszczenia odnowy biologicznej, siłownia, sala zabaw dla dzieci. Na półwyspie zlokalizowaliśmy budynek restauracyjno – konferencyjny z lobby barem i recepcją.

Na półwyspie zlokalizowany jest kompleks konferencyjny wraz z recepcją oraz marina z miejscami do cumowania.

 

 

 

Wymarzony dla każdego żeglarza

Hotel***** Mikołajki, nowe miejsce na mapie poszukiwaczy prawdziwego wypoczynku, położony jest w sposób wymarzony dla każdego żeglarza. Jego najwspanialsza część – budynek hotelowy – usytuowana jest na wyspie i ma bezpośredni dostęp do jeziora. Wyspę ze stałym lądem łączy pomost, prowadzący do kompleksu, w którym zlokalizowano m.in. sale konferencyjne i restaurację.

Strefa SPA w zasięgu ręki

Oprócz pokoi hotelowych i apartamentów na sprzedaż w budynku na wyspie znajdują się m.in. PUB z widokiem na Mikołajki, basen, SPA oraz kompleks saun. Każdy właściciel apartamentu może odpłatnie korzystać ze wszystkich hotelowych udogodnień.

Finezyjne potrawy, różnorodność zapachów

Restauracja w stylu pubu irlandzkiego Hotelu***** Mikołajki w pełni dba o wszystkich gości. Tutaj każde spotkanie – biznesowe, romantyczne czy rodzinne – zamienia się w ucztę dla wzroku, węchu i smaku. Karta win i drinków nie zawiedzie największych koneserów. Finezyjne potrawy, różnorodność zapachów i kolorów uczynią każdy posiłek wyjątkowym.

Duże przeszklenia

Ze względu na niepowtarzalne położenia budynku zadbano o maksymalne przeszklenia pomieszczeń, aby zespolić wnętrza obiektu z otaczającym krajobrazem.

Przystań jachtowa

W zachodniej części wyspy zlokalizowano przystań jachtową, w której właściciela apartamentów mogą nabyć miejsce dla swojego jachtu na wyłączność. To komfortowe rozwiązanie umożliwia szybki dostęp do łodzi i swobodne żeglowanie po jeziorach.

Tarasy na parterze

Przestronny taras, w który wyposażony jest każdy apartament, umożliwia pełne rozkoszowanie się zarówno widokiem Jeziora Mikołajskiego, jak i zapachem rosnących nieopodal grabów i cisów. Taras na parterze stanowi jednocześnie dojście do mariny, z której o dowolnej porze można odcumować łódkę i płynąć, płynąć, płynąć.... 

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Plan inwestycji

Hotel***** Mikołajki

 

Nowe apartamenty na sprzedaż w Mikołajkach

Dokumenty do pobrania:

Zobacz ofertę sprzedaży nowych apartamentów z widokiem na jezioro w Mikołajkach

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży