Optima Zadanie V

W skład zadania V osiedla OPTIMA wchodzi 1 budynek liczący 24 mieszkania. Lokalizacja w Gdańsku przy ul. Stężyckiej gwarantuje mieszkańcom wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury. Niespełna 2 km od osiedla znajduje się m.in. centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk, wjazd na obwodnicę trójmiejską, a także jezioro Jasień i otaczające je liczne tereny rekreacyjne. Droga do centrum Gdańska z terenu osiedla zajmuje jedyne 15 minut.

Złożone z wielu etapów osiedle OPTIMA obejmuje cztero- i pięciokondygnacyjne budynki. Celem projektantów kompleksu było zagwarantowanie mieszkańcom dostępu do wszystkiego tego, czego na co dzień potrzeba do komfortowego życia. Każdy z lokali wyposażono w słoneczny balkon lub przestronny ogródek. Przestrzenie zielone pomiędzy budynkami wzbogacono o elementy małej architektury, oczko wodne, plac zabaw, siłownię zewnętrzną czy też wielofunkcyjne boisko. W ramach projektu utworzono naziemne parkingi, stojaki rowerowe, a także wybudowano obiekt handlowo-usługowy. Osiedle jest częściowo ogrodzone, posiada także całodobowy monitoring. Dodatkowo wzdłuż ulicy Stężyckiej, przy której mieści się inwestycja, firma INPRO zaprojektowała chodnik wraz z oświetleniem.

Osiedle OPTIMA zapewnia funkcjonalność poprzez dobrze przemyślane układy pomieszczeń, które gwarantują odpowiednie nasłonecznienie lokali oraz dają możliwość indywidualnej aranżacji. W budynkach mieszczą się też takie udogodnienia jak nowoczesne windy czy komórki lokatorskie.

 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Udogodnienia na osiedlu

W trosce o komfort mieszkańców utworzono hale garażowe, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, na osiedlu zamontowano system monitorujący, a część terenu inwestycji ogrodzono.

Jeszcze bliżej natury

Na osiedlu zaplanowano ogrody i muldy deszczowe, wpływające pozytywnie na estetykę otoczenia oraz przyczyniające się do zwiększenia bioróżnorodności, co przekłada się na poprawę komfortu życia i zdrowia mieszkańców. 

Ogrody deszczowe znajdujące się na terenie inwestycji służą naturalnemu gospodarowaniu wody, przyczyniając się do zmniejszenia ilości spływających wód opadowych oraz obniżając koszty związane z usługami wodnymi.

Optymalne otoczenie

OPTIMA posiada budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. Na terenie osiedla znajduje się także bankomat i 24-godzinny paczkomat. W pobliżu inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych idealnych do spacerów wokół pobliskich jezior.

Współtworzymy Miasto

Położona w Gdańsku Jasieniu wieloetapowa inwestycja OPTIMA stworzyła dużą szansę na rozwój tego obszaru. Aby zapewnić lokalnej społeczności jak najlepsze warunki życia, zrealizowaliśmy w tym miejscu kilka projektów, takich jak:

  • budowa fragmentu drogi ul. Jasińskiego zwiększająca komfort przemieszczania się,
  • przebudowa ulicy Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu wraz z budową chodnika oraz montażem oświetlenia wpływająca na poprawę bezpieczeństwa,
  • utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku, co umożliwia sprawną komunikację po mieście,
  • budowa lokali handlowo-usługowych zapewniających wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby, w ramach których zostało uruchomione m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w Gdańsku.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku
Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży