Debiut Etap II

II etap osiedla Debiut położonego w Pruszczu Gdańskim obejmował utworzenie trzech budynków mieszczących łącznie 89 mieszkań. Bogato wyposażony teren inwestycji wyróżnia się boiskiem wielofunkcyjnym, dużym placem zabaw, zewnętrzną siłownią oraz terenami sprzyjającymi rekreacji. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny.

Debiut to osiedle o nowoczesnej architekturze. Charakteryzuje się szerokimi balkonami oraz loggiami, a także położonymi na parterze ogródkami o powierzchniach dochodzących nawet do 200 metrów kwadratowych. Podziemne kondygnacje budynków zostały przeznaczone na hale garażowe, z których na piętra mieszkalne można dostać się bezpośrednio windą. Aby zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa, osiedle zostało objęte monitoringiem.

Pruszcz Gdański to pięknie prezentująca się miejscowość posiadająca doskonałe warunki komunikacyjne pozwalające na wygodny dojazd do wszystkich części Trójmiasta. W obszarze miasta funkcjonują żłobki i przedszkola, szkółki sportowe, baseny, kino i lodowisko.

Plan inwestycji

Debiut

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Wygodnie i funkcjonalnie

Podziemne kondygnacje mieszczą halę garażową połączoną bezpośrednio z wyższymi piętrami windą. Na terenie pomiędzy budynkami utworzono 55 naziemnych miejsc postojowych. Na parterze stworzono rowerownie oraz wózkarnie. Mieszkańcy mają także dostęp do piwnic. Osiedle charakteryzuje się eleganckimi korytarzami i klatkami schodowymi.

Aktywnie i zdrowo

Osiedle posiada wiele udogodnień, m.in. wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, zewnętrzną siłownię, tereny rekreacyjne oraz strefy zabaw dla dzieci z piaskownicami i ławkami dla ich opiekunów. Zostały stworzone także ogólnodostępne miejsca dla rowerów. Tuż obok inwestycji władze miasta utworzyły zagospodarowany zbiornik wodny.

Spokojnie i bezpiecznie

Teren osiedla Debiut został objęty monitoringiem. Każdy lokal wyposażono w domofon, a wjazd na teren osiedla ograniczony jest poprzez sterowany pilotem szlaban.

Przytulnie i funkcjonalnie

Dzięki odpowiedniemu rozkładowi wnętrz do mieszkań dostaje się największa możliwa dawka światła dziennego. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane tak, aby móc je w wygodny sposób aranżować.

Słoneczne balkony i duże ogrody

Mieszkania powstałe w inwestycji charakteryzują się szerokimi i słonecznymi balkonami oraz loggiami. Do lokali położonych na parterze przynależą duże, zielone ogródki o powierzchniach sięgających nawet 200 m2.

Wysoko jakość

Osiedle powstało przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dbałość o nawet najmniejsze szczegóły sprawiła, że osiedle stało się niezwykle wygodną przestrzenią do życia, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Walory komunikacyjne

Zaledwie ok. 10 km od centrum Gdańska

Władze miasta zagwarantowały mieszkańcom bezpłatną linię autobusową zapewniającą dojazd do wszystkich kluczowych miejsc na terenie Pruszczu Gdańskiego. Osiedle Debiut położone jest przy ulicy Dybowskiego. W obszarze miasta kursuje bezpośredni autobus do Gdańska, a odległość do centrum stolicy Pomorza wynosi zaledwie 10 km. Wysoce rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa sprawia, że mieszkańcy szybko i bezpośrednio mogą podróżować po obszarze całego Trójmiasta. Ponadto niedaleko kompleksu znajduje się obwodnica oraz autostrada A1.

Okolica

Położony w sąsiedztwie Trójmiasta Pruszcz Gdański to wyjątkowo malownicza miejscowość z bogatą infrastrukturą, na którą składają się: tereny rekreacyjne, nowoczesne place zabaw, otwarte siłownie zewnętrzne oraz ścieżki rowerowe. W mieście organizowane są liczne spływy kajakowe. Na miłośników wrażeń czeka Aeroklub Gdański.

Sportowo i koncertowo

Na terenie miasta działają szkółki sportowe dla dzieci, komfortowe baseny, a w sezonie zimowym także lodowisko. Podczas lata można podziwiać liczne przedstawienia i koncerty organizowane na terenie amfiteatru. Dodatkowo w ramach Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego dostępne są liczne atrakcje dla dzieci, takie jak skate park, górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. W okolicy znajduje się także kino oraz Muzeum Pruszczu Gdańskiego.

Wygodna infrastruktura

Funkcjonujące na terenie Pruszczu Gdańskiego placówki edukacyjne w postaci żłobku oraz przedszkoli to duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi zamieszkujących tamten obszar. Na terenie miasta swoją działalność prowadzi wiele prestiżowych firm, które gwarantują zatrudnienie, takich jak: LPP czy Zakłady Mięsne Nowak. W mieście znaleźć można także wiele sklepów wielkopowierzchniowych, m.in. Tesco, Biedronka, Piotr i Paweł oraz centra dystrybucyjne Poczty Polskiej i Lidl.

Współtworzymy Miasto

W  celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Za sfinansowanie i wykonanie inwestycji odpowiada spółka INPRO na terenie należącym do Gminy Miasta Pruszcz Gdański.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz dostępne w sprzedaży gotowe mieszkania na osiedlu Debiut IV Poznaj wszystkie inwestycję mieszkaniowe będące aktualnie w sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży