Brawo

Brawo to osiedle o ponadczasowej architekturze i designie, wyróżniające się wyjątkową elegancją i prestiżem. Inwestycja powstała w Pruszczu Gdańskim, przy ulicy Strzeleckiego. Jej niewątpliwym atutem jest wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. Na osiedlu powstała wyjątkowa bawialnia dla dzieci oraz plac zabaw. Z myślą o wygodzie mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzną strefę relaksu oraz salę fitness wyposażoną w sprzęt najwyższej jakości.

Budujemy wyjątkowe osiedla

Brawo Pruszcz Gdański

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Kameralność

i design

Brawo to projekt łączący kameralny charakter z niezwykle oryginalnym designem. Ogromną zaletą osiedla jest niska, czterokondygnacyjna zabudowa, która daje mieszkańcom poczucie prywatności i komfortu. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a dodatkowo poszukują przytulnej przestrzeni do życia.

Elegancja i prestiż

Osiedle Brawo to 127 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach. W ramach całej inwestycji powstały 2 hale garażowe obejmujące łącznie 122 miejsca. Dodatkowo zaprojektowano ponad 60 zewnętrznych stanowisk parkingowych oraz 6 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów do hali garażowych.

Wysoki standard

Brawo to osiedle wyróżniające się ponadczasową architekturą. Jej szczególnym atutem jest wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe wymagania mieszkańców.

Funkcjonalne układy mieszkań

Do lokali na parterze przynależą przydomowe ogródki, a do mieszkań na wyższych kondygnacjach – duże i przestronne balkony. Lokale zostały zaprojektowane z dużą precyzją, w trosce o komfort i funkcjonalność przestrzeni. Umożliwia to mieszkańcom swobodną aranżację wnętrz według indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wygoda i bezpieczeństwo

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, w budynkach zaprojektowano windy, boxy oraz specjalnie pomieszczenia dla wózków i rowerów. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewnia całodobowy monitoring, a za ograniczenie ruchu kołowego na terenie inwestycji odpowiada szlaban wjazdowy.

Udogodnienia dla mieszkańców

W ramach osiedla, na poziomie -1 jednego z budynków, powstała wyjątkowa sala fitness. Na zewnątrz zaprojektowano strefę relaksu na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, na terenie inwestycji powstała unikatowa bawialnia oraz plac zabaw.

Dokumenty do pobrania:

W ofercie sprzedaży ostatnie mieszkania gotowe do odbioru

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży