Start Etap I

W ramach I etapu osiedla Start powstały cztery nowoczesne budynki: trzy- oraz pięciokondygnacyjne obejmujące w sumie 157 mieszkań. Osiedle Start znajduje się przy ulicy Nowatorów w gdańskich Kokoszkach. Jest to szybko rozwijająca się dzielnica położona na zachodzie miasta o charakterze mieszkaniowo-przemysłowym. W niedużej odległości od inwestycji znajduje się wjazd na Obwodnicę Trójmiasta, która umożliwia szybkie dotarcie do wielu kluczowych miejsc w Gdańsku oraz poza nim. W najbliższym sąsiedztwie funkcjonują liczne przystanki komunikacji miejskiej, a w odległości 6 km od Osiedla znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Przedszkole na terenie osiedla Start

1 września 2021 na terenie I etapu osiedla Start nastąpiło otwarcie Publicznego Przedszkola nr 9 w Gdańsku, prowadzonego przez „Pozytywne Inicjatywy”.

Pod opieką placówki znajduje się łącznie 76 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Miejsce to wyróżnia się wysokim standardem i doskonale wykształconą kadrą. Nowoczesny budynek zapewnia atrakcyjnie wyposażone i przestronne sale, których piękne przestrzenie zagwarantują podopiecznym dobre samopoczucie. Z przedszkolem połączony jest plac zabaw z ławeczkami oraz miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Funkcjonowanie tego typu placówki na terenie osiedla jest dużym udogodnieniem dla wszystkich rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Przedszkole na terenie osiedlaPrzedszkole na terenie osiedla
Przedszkole na terenie osiedlaPrzedszkole na terenie osiedla

Wszystko na miejscu

Dostęp do usług codziennego użytku jest dla mieszkańców osiedla Start na wyciągnięcie ręki. W ramach każdego etapu parter jednego z budynków został przeznaczony na dostępną dla wszystkich część handlowo-usługową, złożoną z 3 lokali użytkowych. Według wstępnych deklaracji na terenie inwestycji powstaną: piekarnio-cukiernia ze strefą kawiarnianą, sklep spożywczy, a także klinika stomatologiczna.

W bliskim otoczeniu znajdują się także wszystkie niezbędne miejsca, takie jak np. szkoły i przedszkola. Kolejnym atutem jest sąsiedztwo całej gamy różnych sklepów takich jak Lidl, Biedronka, centrum Auchan czy Ikea, ale również kościoła, restauracji, placówki pocztowej czy stacji paliw. Dzięki temu wszystkie niezbędne sprawy można wykonać w drodze do domu.

Przedszkole oraz lokal usługowyPrzedszkole oraz lokal usługowy

Piękna i funkcjonalna

przestrzeń osiedla

Na osiedlu Start powstało osiem budynków trzy- i pięciokondygnacyjnychEtap I obejmuje 157 mieszkań, a etap II składa się ze 159 mieszkań.

Na terenie osiedla zaplanowano cztery podziemne hale garażowe, które są bezpośrednio skomunikowane  z budynkami (C i D oraz E i G).  Dodatkowo zaprojektowana została przestrzeń przeznaczona na boxy do użytku mieszkańców. Wszystkie budynki pięciokondygnacyjne wyposażono w nowoczesne windy.

 

Zielone otoczenie

Do mieszkań położonych na parterze przynależą przydomowe ogródki, które stanowią idealną przestrzeń na spędzanie wolnego czasu dla rodziny i znajomych. Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone są w balkony oraz loggie.

Ponadto wokół inwestycji wykonano ogólnodostępne tereny zielone, które mogą posłużyć jako idealne miejsce do spacerów oraz wypoczynku.

Najwyższa jakość

Osiedle Start to architektura oparta na nowoczesnym i funkcjonalnym designie. Walory estetyczne nie są oczywiście jedyną zaletą naszego budownictwa. W inwestycji najważniejszą rolę odgrywa jakość, którą widać między innymi w wykorzystywanych materiałach i sposobie wykonania.

Bezpieczeństwo to podstawa

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców osiedle Start wyposażono w system monitoringu CCTV. Dzięki temu rozwiązaniu teren jest objęty ochroną przez 24 godziny na dobę.

Szybki i bezpośredni dojazd

do centrum Gdańska

Osiedle Start to mieszkania w dobrym miejscu! Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja. Serce dzielnicy Kokoszki to idealne położenie dla ludzi często przemieszczających się. Kompleks mieszkaniowy znajduje się około 2 kilometry od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta , co umożliwia bardzo szybkie dotarcie we wszystkie kluczowe miejsca w Gdańsku i poza nim. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut!

Dogodne bliższe i dalsze połączenia

Z ulicy Nowatorów można również bezproblemowo przemieszczać się liniami komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości od budynków mieszkalnych znajdują się przystanki autobusowe umożliwiające dojazd do wielu części miasta.  

Dla osób wyruszających w dalsze podróże świetnym udogodnieniem jest port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajdujący się w odległości 6 km. 

 

Lasy i tereny zielone

W odległości ok. 1,5 km od osiedla znajdują się lasy i tereny zielone, które są idealne na rodzinne spacery czy aktywny wypoczynek.

Współtworzymy Miasto

INPRO w ramach współpracy z Gminą Miasta Gdańska sfinansowało i wybudowało ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne. Obiekt sportowy jest dostępny dla wszystkich mieszkańców Gdańska. Boisko o nawierzchni poliuretanowej EPDM z podbudową i wymiarach ok. 34 m x 18,5 m dostosowane jest do różnych dyscyplin sportowych. Wyposażone jest w dwie bramki do piłki ręcznej, dwa kosze do koszykówki. Na terenie boiska powstało ogrodzenie o wysokości 4,1 m oraz piłkochwyty o wysokości 6,1 m. Inwestycja obejmuje również ciąg pieszy o szerokości 2 m i długości 34 m. Zamontowane zostały także elementy małej architektury: 5 ławek, 1 kosz oraz 7 stojaków na rowery.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską tel. 669 102 392paulina.galinska@inpro.com.pl

Zarządca

BOB - Biuro Obsługi Budynków
www.bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

W sprzedaży posiadamy mieszkania w różnych dzielnicach Gdańsk Zobacz również ofertę mieszkań gotowych do odbioru w Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży