Optima Zadanie III

Zadanie III osiedla OPTIMA składa się z 3 budynków obejmujących łącznie 88 mieszkań. Doskonała lokalizacja, przy ul. Stężyckiej w Gdańsku, pozwala korzystać z bogatej, okolicznej infrastruktury. W odległości niespełna 2 km od inwestycji znajduje się m.in. wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk (1,9 km) a także jezioro Jasień z licznymi terenami rekreacyjnymi i rozbudowaną siecią ścieżek rowerowych. Dotarcie do centrum Gdańska z osiedla OPTIMA zajmuje zaledwie 15 minut.

Wieloetapowe osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby spełniała oczekiwania mieszkańców, gwarantując im wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Każdy lokal został wyposażony w przestronny balkon lub ogródek. Tereny zielone wokół budynków zaaranżowano elementami małej architektury, oczkiem wodnym, placem zabaw dla najmłodszych, siłownią zewnętrzną oraz wielofunkcyjnym boiskiem. Dla zwiększenia wygody mieszkańców, utworzono naziemne parkingi, stojaki rowerowe, a także wybudowano obiekt handlowo-usługowy. Osiedle zostało częściowo ogrodzone oraz objęte całodobowym monitoringiem. Dodatkowym udogodnieniem jest chodnik wraz z oświetleniem, zaprojektowany przez firmę INPRO wzdłuż ulicy Stężyckiej, przy której mieści się inwestycja.

Mieszkania na osiedlu OPTIMA zaprojektowano z troską o funkcjonalność. Przemyślane układy pomieszczeń zapewniają odpowiednie nasłonecznienie lokali oraz stwarzają możliwość indywidualnej aranżacji. W budynkach znajdziemy również takie udogodnienia jak hale garażowe i komórki lokatorskie, a w każdej klatce nowoczesne windy.

 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Osiedle dla osób aktywnych

Osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią znajdującą się na terenie osiedla zewnętrzną siłownię. Rodzinny charakter osiedla podkreślają także takie rozwiązania jak wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych oraz duży plac zabaw, który stanowi kreatywną przestrzeń dla najmłodszych.

Optymalne udogodnienia

Z myślą o komforcie mieszkańców utworzono hale garażowe, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Każdy z budynków posiada również komórki lokatorskie i windy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, na osiedlu zainstalowano system monitorujący, a jego teren częściowo ogrodzono.

Optymalna przestrzeń

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji OPTIMA posiadają przestronne balkony lub  zielone ogródki, których powierzchnie sięgają nawet 390 m2.

Optymalne otoczenie

Na osiedlu funkcjonuje ż budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla znajduje się także bankomat i 24-godzinny paczkomat. W sąsiedztwie inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych idealnych do spacerów wokół pobliskich jezior.

Współtworzymy Miasto

Położona w Gdańsku Jasieniu wieloetapowa inwestycja OPTIMA stworzyła dużą szansę na rozwój tego obszaru. Aby zapewnić lokalnej społeczności jak najlepsze warunki życia, zrealizowaliśmy w tym miejscu kilka projektów, takich jak:

  • budowa fragmentu drogi ul. Jasińskiego zwiększająca komfort przemieszczania się,
  • przebudowa ulicy Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu wraz z budową chodnika oraz montażem oświetlenia wpływająca na poprawę bezpieczeństwa,
  • utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku, co umożliwia sprawną komunikację po mieście,
  • budowa lokali handlowo-usługowych zapewniających wygodny dostęp do wszystkich produktów i usług pierwszej potrzeby, w ramach których zostało uruchomione m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 w Gdańsku.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku
Zobacz aktualną ofertę mieszkań z inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień Zobacz również ofertę innych mieszkań będących w sprzedaży w Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży