Optima Zadanie III

Zadanie III osiedla OPTIMA składa się z 3 budynków obejmujących łącznie 88 mieszkań. Doskonała lokalizacja, przy ul. Stężyckiej w Gdańsku, pozwala korzystać z bogatej, okolicznej infrastruktury. W odległości niespełna 2 km od inwestycji znajduje się m.in. wjazd na trójmiejską obwodnicę (1,7 km), centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk (1,9 km) a także jezioro Jasień z licznymi terenami rekreacyjnymi i rozbudowaną siecią ścieżek rowerowych. Dotarcie do centrum Gdańska z osiedla OPTIMA zajmuje zaledwie 15 minut.

Wieloetapowe osiedle OPTIMA składa się z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby spełniała oczekiwania mieszkańców, gwarantując im wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Każdy lokal został wyposażony w przestronny balkon lub ogródek. Tereny zielone wokół budynków zaaranżowano elementami małej architektury, oczkiem wodnym, placem zabaw dla najmłodszych, siłownią zewnętrzną oraz wielofunkcyjnym boiskiem. Dla zwiększenia wygody mieszkańców, utworzono naziemne parkingi, stojaki rowerowe, a także wybudowano obiekt handlowo-usługowy. Osiedle zostało częściowo ogrodzone oraz objęte całodobowym monitoringiem. Dodatkowym udogodnieniem jest chodnik wraz z oświetleniem, zaprojektowany przez firmę INPRO wzdłuż ulicy Stężyckiej, przy której mieści się inwestycja.

Mieszkania na osiedlu OPTIMA zaprojektowano z troską o funkcjonalność. Przemyślane układy pomieszczeń zapewniają odpowiednie nasłonecznienie lokali oraz stwarzają możliwość indywidualnej aranżacji. W budynkach znajdziemy również takie udogodnienia jak hale garażowe i komórki lokatorskie, a w każdej klatce nowoczesne windy.

 

Plan inwestycji

Optima

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Osiedle dla osób aktywnych

Osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią znajdującą się na terenie osiedla zewnętrzną siłownię. Rodzinny charakter osiedla podkreślają także takie rozwiązania jak wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych oraz duży plac zabaw, który stanowi kreatywną przestrzeń dla najmłodszych.

Optymalne udogodnienia

Z myślą o komforcie mieszkańców utworzono hale garażowe, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Każdy z budynków posiada również komórki lokatorskie i windy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, na osiedlu zainstalowano system monitorujący, a jego teren częściowo ogrodzono.

Optymalna przestrzeń

Wszystkie mieszkania w ramach inwestycji OPTIMA posiadają przestronne balkony lub  zielone ogródki, których powierzchnie sięgają nawet 390 m2.

Optymalne otoczenie

Na osiedlu funkcjonuje ż budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Piekarni Cukrowej, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla znajduje się także bankomat i 24-godzinny paczkomat. W sąsiedztwie inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych idealnych do spacerów wokół pobliskich jezior.

Zobacz mieszkania gotowe do odbioru w ramach Zadania III Aktualnie w sprzedaży też Zadania IV, V oraz VI

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży