Debiut IV

Debiut IV to inwestycja położona przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim. Osiedle stanowi świetne miejsce dla osób poszukujących mieszkania wśród malowniczych terenów zielonych, a jednocześnie z wygodnym dostępem do bogatej w atrakcje infrastruktury.

W ramach osiedla Debiut IV utworzono 2 nowoczesne budynki z windami. Lokale położone na parterze posiadają duże przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Niezwykłego uroku daje kompleksowi zlokalizowany w jego sąsiedztwie zbiornik wodny, stwarzający idealną przestrzeń do rekreacji oraz wypoczynku.

Pruszcz Gdański to bardzo perspektywiczna miejscowość położona jedyne 10 km od centrum Gdańska. Obszar jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem. Na jego terenie funkcjonują żłobki, przedszkola, kina, szkółki sportowe, baseny, a w okresie zimowym także lodowisko. W mieście rozwija się również wiele firm.

Plan inwestycji

Debiut IV

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Zamieszkaj komfortowo

W ramach inwestycji zaprojektowano 2 budynki obejmujące łącznie 62 mieszkania. Lokale liczą od 1 do 3 pokoi, a ich powierzchnie mierzą od 28 do 72 mkw. Przy budowie osiedla zostały użyte najwyższej jakości materiały, a dzięki szczególnej dbałości o detale inwestycja jest komfortowym miejscem do zamieszkania nawet dla najbardziej wymagających osób.

Dla wygody

Budynki na poziomie -1 łączy podziemną halą garażową, która mieści 57 samochodów. Na zewnątrz dostępny jest naziemny parking, obejmujący: 26 miejsc postojowych, 9 ogólnodostępnych oraz 1 dla osób niepełnosprawnych. Budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy, a dodatkowy komfort zapewniają boksy służące do przechowywania rzeczy, pomieszczenia na jednoślady oraz wózkarnie. Na terenie osiedla są także stojaki na rowery oraz elementy małej architektury w postaci ławek do wypoczynku.

Wypoczynek, rekreacja

W otoczeniu osiedla Debiut IV znajduje się zagospodarowany zbiornik wodny, który można podziwiać z okien inwestycji. Jego obszar stanowi idealną przestrzeń do odpoczynku, tworząc świetne warunki do rekreacji na świeżym powietrzu.

W tle wybudowane osiedle Debiut Etap I - IIIW tle wybudowane osiedle Debiut Etap I - III
Wizualizacja inwestycji Debiut IVWizualizacja inwestycji Debiut IV

Bezpieczeństwo i spokój

Bezpieczeństwo na osiedlu zapewnia nowoczesny i jednocześnie niedrogi w utrzymaniu system monitoringu. We wszystkich mieszkaniach zainstalowano domofony z możliwością podłączenia trybu video. Wjazd na teren inwestycji kontrolowany jest przez szlaban wjazdowy sterowany za pomocą pilota.

Wizualizacja inwestycjiWizualizacja inwestycji

Funkcjonalnie

Debiut IV to gwarancja przytulności i kameralności. Kompleks składa się jedynie z dwóch trzypiętrowych budynków. Funkcjonalne rozkłady poszczególnych pomieszczeń pozwalają w szybki i komfortowy sposób urządzić wymarzoną przestrzeń.

Balkony i ogródki

Lokale powstające w ramach inwestycji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały dostęp do światła dziennego. Do mieszkań zaplanowano szerokie i słoneczne balkony oraz loggie, gwarantujące widok m.in. na malownicze oczko wodne. Ponadto lokale położone na parterze posiadają przydomowe ogródki, których powierzchnie sięgną nawet 142 mkw.

Współtworzymy Miasto

W  celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Za sfinansowanie i wykonanie inwestycji odpowiada spółka INPRO na terenie należącym do Gminy Miasta Pruszcz Gdański.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zobacz dostępne w sprzedaży gotowe mieszkania na osiedlu Debiut IV

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży