Ostoja Etap I

Osiedle Ostoja zlokalizowane jest w urokliwej Rumi, przy ulicy Jeziornej, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Kameralny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowano z myślą o osobach ceniących wysoką jakość i relaks w otoczeniu malowniczej natury. Tuż obok osiedla znajduje się m.in. centrum handlowe Port Rumia z licznymi sklepami i restauracjami oraz supermarketem Auchan.

I etap osiedla Ostoja został już ukończony, a w ofercie dostępne są ostatnie gotowe do użytku lokale. 

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Kameralny charakter

Osiedle wyróżnia wyjątkowo kameralny charakter i niska zabudowa do czwartego piętra. W pierwszym, ukończonym już etapie utworzono 6 budynków obejmujących 138 funkcjonalnych lokali oraz dwie niezależne, naziemne hale z miejscami postojowymi.

Na łonie natury

Cicha i spokojna okolica osiedla umożliwia przyjemne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o komforcie mieszkańców lokale na parterze posiadają przydomowe ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach słoneczne i szerokie balkony.

Spokój i wygoda

Na osiedlu Ostoja dla mieszkańców przewidziano liczne udogodnienia, takie jak: boisko wielofunkcyjne przystosowane do różnych gier zespołowych oraz duży plac zabaw dla najmłodszych (realizowany podczas II etapu inwestycji). W budynkach zaplanowano wózkarnie, rowerownie (z wyjątkiem budynku C) oraz piwnice na poziomie parteru. Wszystkie budynki wyposażono w windy.

Wyjątkowa zieleń na osiedlu

Wokół budynków zostały posadzone wysokie drzewa, które w upalne dni dają cień i schronienie. Zapełniają też przestrzenie obok placu zabaw i tworzą przytulny klimat, gwarantując dodatkowo więcej prywatności mieszkańcom.

Dla zmotoryzowanych

Na osiedlu zaprojektowano trzy naziemne, niezależne hale garażowe oraz dwie zlokalizowane na parterze budynków J i K. W ramach inwestycji utworzono także ogólnodostępne miejsca postojowe.
 

Wspieramy sport

Zdrowy tryb życia, aktywność ruchowa jest dla nas bardzo ważna. Dlatego INPRO wspiera działania miejscowej Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto z siedzibą w Rumi, pełniąc funkcję sponsora głównego.

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

Zarządca

BOB - Biuro Obsługi Budynków
www.bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz gotowe mieszkania będące w ofercie sprzedaży

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży