Chmielna Park budynek A

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia oraz lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

 

Plan inwestycji

Chmielna Park

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Nowoczesność w otoczeniu przyrody

Ogromną zaletą takiej lokalizacji jest malowniczy widok z okien budynku. To właśnie położenie - w centrum, a jednocześnie w wolnej od miejskiego zgiełku oazie zieleni - czyni Chmielna Park fantastycznym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i do kupna lokalu w ramach inwestycji. Do tego trudno o bardziej korzystny stosunek ceny do lokalizacji i jakości wykonania.

Komfort i wygoda

Budynki są wyposażone w hale garażowe z bramą otwieraną pilotem. Posiadają również piwnice oraz pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów.

Istotnym uzgodnieniem dla mieszkańców są również windy, które zapewniają sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić mieszkańcom pełen spokój i bezpieczeństwo na parterze budynku A znajduje się ochrona. Co więcej, we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych na parterze zastosowano okucia i szyby zabezpieczające przed włamaniem.

Duże przeszklenia

Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Duże okna zapewniają maksymalnie nasłonecznienie, a mieszkańcy mogą się rozkoszować urokliwymi widokami na Stare Miasto.

Rozległe balkony i tarasy

W budynkach zaprojektowano rozlegle balkony oraz zabudowę tarasową, a cześć lokali na parterze ma przynależny ogródek, wliczony w cenę mieszkania. Poranna kawa na tarasie z widokiem na wieże gdańskich kościołów i wijącą się w dole Motławę? To wymarzony początek dnia.

Trudno o lepsze miejsce do mieszkania

Znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż brzegu Motławy to znakomite miejsca na rowerową przejażdżkę czy poranny jogging. Dzięki starannie zaprojektowanym terenom zielonym oraz elementom małej architektury w obrębie osiedla można odpocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza i zaznać odrobiny spokoju. Czego chcieć więcej?

Życie w samym środku miasta

Warto być w samym środku życie miasta, czuć jego puls, płynąc z nurtem najgorętszych wydarzeń. Warto również czasem zatrzymać się i odpocząć od wszelkiego. Chmielna Park to osiedle położone w samym centrum starego Gdańska, a jednocześnie otoczone zielenią drzew i błękitem wody. Zapewnia wszystko, co potrzebne do komfortowego, bezpiecznego i pełnego uroków życia.

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Zobacz ofertę nowych mieszkań w Gdańsku W sprzedaży też mieszkania gotowe do odbioru Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży