Wróbla Staw mieszkania - etap I

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.
 

Plan inwestycji

Wróbla Staw mieszkania

 

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Otoczenie

Geograficznie Osiedle Wróbla Staw położone jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na skraju Pojezierza Kaszubskiego. Jezioro Wróbla Staw oddalone jest o kilkaset metrów. W upalny letni dzień po kilkuminutowym spacerze możemy odpocząć na jego brzegu. Ci, którzy wolą wędkować, mogą podziwiać wschód słońca obserwując spławiki na wodzie. Miłośnicy fotografii znajdą to wiele pięknych tematów do zdjęć. Osiedle nie konkuruje z otaczającą go przyrodą, ale wtapia się w nią, czerpać z niej to, co najlepsze. Swoim mieszkańcom oferuje poczucie wolności i niezależności. Tu każdy jest u siebie i korzysta z własnej przestrzeni.

Przydomowe ogródki oraz tarasy

Mieszkania na parterze posiadają przydomowe ogródki wydzielone niskim ażurowym ogrodzeniem, wliczone w cenę mieszkania. Wielką przyjemnością będzie odpoczynek pod parasolem w upalne dni, zjedzenie rodzinnego obiadu czy pielęgnowanie kwiatów we własnym ogrodzie. Dla dzieci będzie to bezpieczne miejsce do zabaw pod okiem rodziców.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone będą w nasłonecznione tarasy lub balkony, także wliczone w cenę mieszkania.

Przemyślane rozwiązania

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji własne boisko wielofunkcyjne, siłownię na świeżym powietrzu oraz plac zabaw. Na terenie inwestycji znajdować się będą tereny zielone, mała architektura oraz parkingi naziemne. Pod budynkiem D zaprojektowano halę garażową. Dla wygody mieszkańców przewidziano w budynkach rowerownię, wózkarnię i komórki lokatorskie.

Całodobowa ochrona

Wróbla Staw to także gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Osiedle będzie ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewni całodobowa, profesjonalna ochrona. Wszystko to sprawia, że zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wyjątkowe miejsce, idealne do zamieszkania dla każdej rodziny.

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Ostatni dom w sprzedaży na etapie E Zobacz również ofertę domów na inwestycji OPTIMA Gdańsk Jasień

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży