Kwartał Uniwersytecki 2

Kwartał Uniwersytecki 2 położony w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej obok wybudowanego przez INPRO Kwartału Uniwersyteckiego. Inwestycja składa się z jednego budynku dziewięciokondygnacyjnego z 2 windami. Kwartał Uniwersytecki 2 położony jest 7 min. od stacji SKM Gdańsk Przymorze (750 m), zaledwie 950 m od najnowocześniejszego centrum biurowego ALCHEMIA, 950 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 850 m od restauracji Mc Donald’s, 1050 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre. W odległości 700 m położone są popularne centra handlowe jak Auchan i ALFA.

Nowoczesną architekturę budynku uzupełniły nasłonecznione balkony oraz loggie. Teren wokół budynku jest częściowo ogrodzony, monitorowany systemem kamer a na terenie zlokalizowane zostały miejsca postojowe naziemne.

Na parterze budynku wykonano: fitness, mediatekę, wózkarnię, oraz podcień rowerowy ogólnodostępny i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

W ramach inwestycji powstało w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczęły się w maju 2017 r. Budowa została zakończona 31 sierpnia 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną PROCONCEPT.

Plan inwestycji

Kwartał Uniwersytecki 2

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Udogodnienia

Budynek posiada 2 windy. W ramach inwestycji powstała wózkarnia, MEDIATEKA, fitness oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku deweloper wykonał miejsca postojowe zewnętrzne dla samochodów oraz specjalne stojaki rowerowe.

Fotowoltaika

Na dachach zostały zamontowane panele fotowoltaiczne. Jest to jedno z proekologicznych rozwiązań, które systematycznie wprowadza INPRO w swoich projektach. 

Instalacja obejmuje 23 panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 6,59 kW. Instalacje fotowoltaiczne ograniczą w skali roku emisję CO2 do atmosfery o 5,2 ton.

Zobacz film

Bezpieczne osiedle

Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji został częściowo ogrodzony. Budynek wyposażony jest w system nowoczesnego monitoringu.

Lokalizacja

900 m od Kompleksu Alchemia

Osiedle Kwartał Uniwersytecki, zlokalizowane w Gdańsku Przymorzu, to idealne miejsce dla osób, które cenią życie w mieście i jednocześnie poszukują zacisznego kawałka dla swojego wymarzonego M. Gdańsk Przymorze to doskonale rozwinięta i skomunikowana dzielnica. Inwestycja powstała w centrum miasta w odległości 900 m od Kompleksu Alchemia. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, lokale usługowe codziennego użytku oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe. Inwestycja powstała jednocześnie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy otoczonej zielonymi terenami, w odległości 5,5 km od morza.

Kompleks sportowy

Aquastacja

W odległości 900 metrów od Kwartału Uniwersyteckiego znajduje się nowo otwarty, nowoczesny kompleks sportowy „Aquastacja” w budynku Alchemia. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego mogą korzystać w nim z 25 metrowego basenu oraz dwóch mniejszych basenów, z których jeden przeznaczony jest dla dzieci, natomiast w drugim odbywają się zajęcia aqua-aerobic. Ponadto w kompleksie jest strefa saun, sala sportowa do gier zespołowych ze ścianką wspinaczkową, siłownia oraz sala fitness. Nowoczesny kompleks sportowy jest dla mieszkańców Kwartału Uniwersyteckiego miejscem w którym aktywnie mogą spędzać czas wolny.

Okolica

Nowe osiedle położone jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Okolica Kwartału Uniwersyteckiego jest bogata w ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się tereny zielone, Park im. Jana Pawła II i Lasy Oliwskie.

Komunikacja miejska

Gdańsk Przymorze to doskonale skomunikowana dzielnica w centrum miasta. Mieszkańcy Kwartału Uniwersyteckiego mają 900 m do przystanku tramwajowego i tylko 7 minut do stacji SKM, skąd szybko i komfortowo mogą dostać się w pozostałe części Trójmiasta.

Olivia Business Centre

Osiedle znajduje się 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre. To miejsce nie tylko spotkań biznesowych, ale również wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na parterach budynków znajdują się liczne sklepy, restauracje, banki, przedszkole, apteka oraz Centrum Medyczne Medicover

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

 

Kontakt do administratora i koszty utrzymania nieruchomości
Zobacz ofertę nowych mieszkań w Gdańsku W sprzedaży też mieszkania gotowe do odbioru Gdańsku

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży