Brawo 2

Zlokalizowane przy ul. Jana z Kolna w Pruszczu Gdańskim kameralne osiedle Brawo 2 to prestiżowa i elegancka inwestycja. Połączenie ponadczasowej architektury oraz wysokiej jakości standardu wykończenia sprawia, że kompleks spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Z myślą o wygodzie mieszkańców INPRO zaprojektowało wiele ciekawych udogodnień. Na terenie inwestycji powstała bawialnia dla dzieci, plac zabaw oraz wewnętrzny dziedziniec stanowiący doskonałe miejsce do codziennego wypoczynku.

Plan inwestycji

Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Kameralność i spokój

Za wyróżniki inwestycji Brawo 2 można uznać kameralność oraz oryginalny design. Osiedle charakteryzuje sie niską, czterokondygnacyjną zabudową, co gwarantuje wszystkim mieszkańcom poczucie prywatności i sprawia, że mogą oni prowadzić spokojne, komfortowe życie. 

Funkcjonalna przestrzeń

W ramach osiedla Brawo 2 powstało 91 funkcjonalnych mieszkań utworzonych w dwóch budynkach. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność przestrzeni, dzięki czemu mieszkańcy mogą w łatwy sposób dopasować je do swoich potrzeb.

Mieszkańcy lokali położonych na parterze mają dostęp do prywatnych, przydomowych ogródków, a do mieszkań umieszczonych na wyższych kondygnacjach przynależą przestronne, słoneczne balkony.

Przestrzeń dla zmotoryzowanych

W ramach osiedla utworzone zostały dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów.

Dodatkowo zaprojektowano naziemny parking, który mieści łącznie 51 samochodów (z czego 8 miejsc jest przystosowanych dla osób niepełnosprawnych).

Ponadczasowe standardy

Brawo 2 to wyróżniające się ponadczasową architekturą prestiżowe i eleganckie osiedle. Wysoki standard wykończenia budynków oraz części wspólnych spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Pomiędzy budynkami utworzony został teren rekreacyjny w postaci wewnętrznego dziedzińca, stanowiącego doskonałą przestrzeń do codziennego odpoczynku oraz spotkań ze znajomymi i sąsiadami.

Bezpiecznie i wygodnie

Wszystkie zaprojektowane w ramach Brawo 2 budynki wyposażono w nowoczesne windy, boxy oraz pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerownie. Na terenie inwestycji utworzono miejsca postojowe dla rowerów. Osiedle zostało objęte całodobowym monitoringiem, a szlaban wjazdowy ogranicza ruch samochodowy w obszarze kompleksu.

Dla najmłodszych mieszkańców

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach w jednym z budynków zaprojektowano bawialnię stanowiącą bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń do zabawy. Dodatkowo na terenie osiedla powstał mały plac zabaw dla dzieci.

Współtworzymy Miasto

W  celu polepszenia infrastruktury rekreacyjnej i podwyższenia komfortu życia okolicznych mieszkańców w porozumieniu z Gminą Miejską Pruszcz Gdański utworzyliśmy ciąg pieszo-rowerowy. W ramach projektu w okolicy zbiornika wodnego znajdującego się nieopodal inwestycji Debiut wykonana została infrastruktura rekreacyjna obejmująca ścieżkę rowerową i chodnik wraz z oświetleniem oraz elementami małej architektury.

Za sfinansowanie i wykonanie inwestycji odpowiada spółka INPRO na terenie należącym do Gminy Miasta Pruszcz Gdański.

Zobacz podstronę Współtworzymy Miasto

Dział odbiorów mieszkań

Prosimy o kontakt z Panią Kingą Beker tel. 605 503 151kinga.beker@inpro.com.pl

Zarządca

Estate Care - Zarządzanie nieruchomościami
www.estatecare.pl

Dokumenty do pobrania:

W aktualnej ofercie posiadamy gotowe mieszkania na inwestycji Brawo 2

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży