Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Bogata infrastruktura okolicy

Tuż obok inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7
wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole.

W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI.

Co ważne, w niedużej odległości od kompleksu znajdują się liczne firmy, np. siedziba Intel Technology położona zaledwie 7 minut drogi samochodem od inwestycji.

Doskonałe połączenia komunikacyjne

Niezwykłym atutem osiedla RYTM jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest w dzielnicy Matarnia z doskonałym dojazdem do dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz oraz wielu kluczowych miejsc. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której w bezpośredni sposób można dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką.

W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się wjazd na Trójmiejską Obwodnicę, która pozwoli na bezproblemowy dojazd zarówno do okolicznych, jak i tych dalszych miejscowości.

Bliskość przyrody

3-minutowy spacer z terenu inwestycji umożliwia dotarcie do obszaru leśnego, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, którego spokojna, wypełniona zielenią przestrzeń z pewnością będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi oraz pomoże wyciszyć się po długim dniu pracy.

Zobacz plany osiedla Zobacz cennik mieszkań i lokali usługowych

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży