Aktualności

Biesiada literacka z Hanną Suchocką

z dnia 2019-01-15

W najbliższy czwartek 14 lutego o godzinie 18.00 w Bibliotece Oliwskiej przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego 9 odbędzie się spotkanie literackie z byłą Premier Rządu RP Hanną Suchocką. Autorka najnowszej książki „Ambasador u Trzech Papieży” opowie o tym jak wyglądała praca dyplomaty w Watykanie w latach 2001-2013, czyli w czasach pontyfikatów Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka.

Hanna Suchocka jest prawniczką, nauczycielem akademickim, doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, byłą minister sprawiedliwości i prokurator generalną oraz ambasador Zakonu Maltańskiego.

Serdecznie zapraszamy!IV etap Osiedla Harmonia Oliwska w sprzedaży

z dnia 2018-09-25


Z przyjemnością informujemy, że ruszyła sprzedaż ostatniego, IV etapu nowoczesnego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiły 174 mieszkania o metrażach od 28 do 98 m2.

Harmonia Oliwska to nowoczesne osiedle powstające przy ulicy Opackiej w Gdańsku, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i dozorowana z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano hale garażowe i piwnice. Nowoczesną architekturę osiedla dopełnią słoneczne balkony i tarasy, mieszkania na parterze będą posiadały ogródki.


sprawdź ofertę


Inpro Cup w Pruszczu Gdańskim

z dnia 2018-09-09

W niedzielę 9 września 2018 r. odbył się po raz drugi turniej piłki nożnej Inpro Cup w Pruszczu Gdańskim organizowany przez Escola Futbolu. Mieliśmy przyjemność zostać sponsorem głównym wydarzenia i wręczać medale wszystkim zawodnikom. Gratulujemy młodym piłkarzom zapału i zaangażowania. Brawa dla Escoli Futbolu za zajęcie I miejsca!


II etap Osiedla Optima w sprzedaży

z dnia 2018-09-05


W ramach drugiego etapu INPRO wprowadziło do sprzedaży 200 ustawnych i komfortowych mieszkań. Lokale powstaną w 5 kameralnych budynkach wielorodzinnych, które wyposażone zostały w windy. Przy każdym z mieszkań zlokalizowanych na parterze znajdzie się przestronny ogródek, w lokalach na pozostałych piętrach zaprojektowano natomiast przeszklone balkony.

Osiedle Optima mieści się przy ul. Stężyckiej w gdańskiej dzielnicy Jasień, w bliskiej odległości od wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta, którą mieszkańcy dotrą do centrum Gdańska w 15 minut oraz popularnego centrum handlowego Fashion House. W sąsiedztwie Optimy znajdują się malownicze tereny zielone ze ścieżkami rowerowymi oraz Jezioro Jasień wraz z licznymi obszarami rekreacyjnymi.

Na terenie osiedla znajdują się liczne udogodnienia, m.in. tereny zielone ze starannie zaprojektowaną małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne oraz stojaki rowerowe. 1 marca 2018 r. INPRO zapewniło kursowanie autobusu, który dowiezie mieszkańców osiedla do centrum Gdańska.

Zakończenie budowy II etapu - 30.08.2020


sprawdź ofertę


Gdańsk Business Run

z dnia 2018-09-02

W niedzielę 2 września 2018 r. już po raz drugi firma INPRO wzięła udział w Gdańsk Business Run. Razem z 300 drużynami wystartowały 2 sztafety FBI Fanów Biegania Inpro. Jedna z nich zajęła wysokie 16 miejsce, druga uplasowała się na trochę dalszej pozycji. :) Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, biorąc udział w biznesowym biegu charytatywnym.


Debata na temat nowelizacji ustawy deweloperskiej

z dnia 2018-09-01

W sobotę 1 września odbyła się debata na temat nowelizacji ustawy deweloperskiej organizowana przez Murator Expo, w której udział wzięli m.in. Marek Niechciał z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz przedstawiciel Inpro S.A. Robert Maraszek – Dyrektor ds. Inwestycji.


Poznaj Trójmiasto z INPRO!

z dnia 2018-02-02Rozpoczęliśmy serię krótkich konkursów, w których chcemy zaangażować społeczność lokalną w jeszcze dokładniejsze poznawanie pięknego Trójmiasta!
Od przyszłego tygodnia aż do 09.03. w każdy piątek na naszym profilu na facebooku będą się pojawiać tajemnicze zdjęcia-zagadki oraz krótkie pytania otwarte! Na zwycięzców czekają vouchery do kina Helios!

Zachęcamy do uważnego śledzenia naszego profilu i wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu: pobierz plik PDF


ZOBACZ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU


Harmonia Oliwska po raz trzeci

z dnia 2018-01-18

INPRO rozpoczęło sprzedaż III etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiło 157 mieszkań o powierzchni od 38 m2 do 116 m2.  Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2019 roku. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.Nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska powstaje przy ul. Opackiej i Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Oliwskiego.  W okolicy inwestycji znajdują się popularne centra handlowe, Olivia Business Centre oraz Uniwersytet Gdański.

Przyszli mieszkańcy będą mogli też skorzystać ze zlokalizowanych w bliskiej odległości przystanków autobusowych i tramwajowych, a także stacji SKM Gdańsk Żabianka i Gdańsk Oliwa. Dzięki takiemu usytuowaniu mieszkańcy Harmonii Oliwskiej komfortowo i szybko dotrą do dowolnego punktu w Trójmieście.


W ramach osiedla powstaną budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne w zabudowie kwartałowej. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i dozorowana z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano hale garażowe i piwnice. Nowoczesną architekturę osiedla dopełnią słoneczne balkony i tarasy, a mieszkania na parterze będą posiadały szerokie ogródki.

Prestiż inwestycji podniesie nowoczesna elewacja częściowo wykończona szlachetnymi materiałami oraz eleganckie części wspólne o podwyższonym standardzie. Pomiędzy budynkami zaplanowano także dużo zieleni parkowej, która uzupełni się z sąsiadującym Parkiem Oliwskim.

W ramach wszystkich etapów powstanie łącznie 550 mieszkań. Planowany termin ukończenia trzeciego etapu „Tercji” to koniec września 2019 roku.

Cały projekt będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. 

zobacz ofertę


Inpro zwycięzcą plebiscytu w kategorii NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2017-09-19

W ostatni weekend braliśmy udział w targach mieszkaniowych organizowanych w Amber Expo. Frekwencja dopisała, a nasi sprzedawcy nie narzekali na nudę, co widać na poniższych zdjęciach;)

Mieliśmy także okazję zaprezentować nasze nowe stoisko, które zostało docenione przez zwiedzających i organizatora targów. Otrzymaliśmy 1 miejsce w kategorii „Najlepsze stoisko i obsługa targowa” oraz 1 miejsce za Najlepszego Wystawcę.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i tak liczne przybycie wszystkim zainteresowanym naszą ofertą!INPRO świętuje 30-lecie działalności

z dnia 2017-05-12

Inpro S.A. obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Spółka w ciągu trzech dekad uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. W trakcie 30-stu lat istnienia Inpro zrealizowało 60 dużych inwestycji budowlanych, oddając do użytku około 5,5  tysiąca lokali. Ich łączna powierzchnia to ponad 350 tysięcy  metrów kwadratowych. Firma w niedługim czasie zasili rynek mieszkaniowy blisko dwoma tysiącami nowych lokali.

„Od końca lat 80. ubiegłego stulecia konsekwentnie budujemy markę INPRO jako jedną z najbardziej zaufanych firm na polskim wybrzeżu. Z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek. W tym okresie nauczyliśmy się bardzo wiele, zdobyliśmy ogromne doświadczenie” – mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A.

W ostatnich latach INPRO koncentrowało swoją działalność się na segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie i mieszkaniach z segmentu popularnego wybierając dla nich unikalne lokalizacje. Firmie udało się z sukcesem zakończyć wiele projektów takich jak: luksusowy pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki na Mazurach czy szereg nowoczesnych osiedli: Trzy Żagle, Brętowska Brama, Wróbla Staw, Jabłoniowa, Kwartał Kamienic, Chmielna Park, City Park. 


Działka inwestycyjna na sprzedaż w Mikołajkach

z dnia 2016-12-14

Nieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach, w odległości ok. 230 km od Gdańska, w Krainie Wielkich Jezior. Usytuowana jest przy ul. Leśnej (utwardzona droga), w drugiej linii zabudowy od Jeziora Mikołajskiego. W sąsiedztwie znajdują się szkoła oraz budynki hotelowo-turystyczne. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona, wszystkie media w drodze.

Zobacz szczegóły


INPRO S.A. złotym płatnikiem

z dnia 2016-06-07

Spółka INPRO znalazła się wśród rzetelnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej 2015. Certyfikat Złoty Płatnik 2015 został przyznany Spółce INPRO za terminowość w regulowaniu zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Proces weryfikacji w Plebiscycie Złoty Płatnik 2015 został przygotowany na podstawie Programu Analiz Należności, prowadzonego od 2003 roku przez Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczeniu należności. Jest to największa baza danych o doświadczeniach płatniczych w Polsce. Stanowi ona wiarygodne informacje o rzeczywistej strukturze przeterminowań portfela należności, które raportowane są w cyklu miesięcznym przez uczestników Programu, do którego należą kluczowe firmy z wielu branż.


Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015

z dnia 2016-04-01

Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 Chmielna Park na drugim miejscu w plebiscycie Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 roku według czytelników portalu Trojmiasto.pl. Nowe osiedle na Wyspie Spichrzów to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój.

Zobacz inwestycję

INPRO S.A. wyróżnione Pomorską Nagrodą Jakości

z dnia 2016-02-09

Inpro SA wyróżnione Pomorską Nagrodą JakościSpółka Inpro została wyróżniona Pomorską Nagrodą Jakości w kategorii średnie organizacje. To już XIX edycja konkursu, który jest promocją najlepszych przedsiębiorstw regionu, osiągających dobre wyniki ekonomiczne i z powodzeniem konkurujących na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Pomorska Nagroda Jakości dedykowana jest firmom reprezentującym najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, które produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie.


Inpro S.A. Gepardem Biznesu

z dnia 2015-11-03

Gazele Biznesu 2015Spółka Inpro została po raz kolejny wyróżniona w IX edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2014 za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej.

Ogólnopolski konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków. W trakcie konkursu oceniany jest rozwój podmiotów, przez pryzmat badania dynamiki trzech parametrów: przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego. Przyjęta metodologia badań pozwala na obiektywne i miarodajne ocenianie zgłoszonych firm do konkursu.


Zaproszenie do AquaStacji

z dnia 2015-09-17

Gratulując wyboru zakupu na inwestycji Kwartał Uniwersytecki, INPRO S.A. przy współpracy z sąsiednią Alchemią wręczy każdemu klientowi bezpłatne zaproszenie do AquaStacji na pobyt w strefie basenowej i strefie saun. Zaproszenie zostanie wysłane pocztą na wskazany adres korespondencyjny.

Zobacz inwestycję

Wprowadziliśmy ofertę "Kup i zarabiaj" na osiedlu Chmielna Park

z dnia 2015-05-05

Chmielna Park Kup i zarabiajSzanowni Państwo,
Jest nam bardzo miło poinformować, iż wprowadziliśmy ofertę "Kup i Zarabiaj" w ramach inwestycji Chmielna Park.

Zachęcamy Państwa do zainwestowania w KUPNO APARTEMENTU, który jest bardzo atrakcyjną alternatywą
w porównaniu do nisko oprocentowanych lokat bankowych. Teraz nabywając apartament w inwestycji Chmielna Park, możesz go wynająć za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy i maksymalizować zyski.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Zobacz szczegółową ofertę

Inpro zwycięzcą plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2015-02-24

Inpro SA laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO Stoisko firmy INPRO S.A. zostało docenione podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku.

Podczas zimowej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy INPRO S.A. zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsce w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę nowyadres.pl.


Przedterminowy wykup obligacji

z dnia 2015-01-27

Zarząd Inpro S.A. poinformował, iż skorzystał z prawa przedterminowego wykupu obligacji, które zostały wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na rynku Catalyst. Przedterminowy wykup dotyczyć będzie wszystkich 2.000 sztuk obligacji zwykłych serii A o wartości nominalnej 10.000 zł każda i łącznej wartości nominalnej 20.000.000 zł. Data Wykupu Obligacji pierwotnie ustalona była na dzień 14 sierpnia 2015 r.

Dzień ustalenia prawa do świadczeń z Obligacji ustalono na 3 marca 2015 roku, a dzień wypłaty świadczeń z Obligacji odbędzie się 11 marca 2015 roku. W dacie wykupu Spółka dokona wykupu płacąc obligatariuszom za każdą Obligację cenę nominalną powiększoną o należne odsetki naliczone do dnia wcześniejszego wykupu (z wyłączeniem tego dnia).

Więcej w Raporcie Bieżącym 4/2015

Gmach Główny oraz biblioteka Politechniki Gdańskiej

z dnia 2014-10-08

INPRO S.A. dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej.

Reprezentacyjna przestrzeń powitalna Politechniki Gdańskiej została oczyszczona z patyny lat, wyposażona w nowoczesne, efektowne oświetlenie i uporządkowana pod względem sposobu przekazywania informacji.

INPRO S.A. dokonało również kapitalnego remontu pomieszczeń bibliotecznych na poziomie „00” i parterze Gmachu Głównego (ponad 750 m2).  Jego celem była nie tylko modernizacja, ale przede wszystkim zwiększenie dostępności usług bibliotecznych i informacyjnych dla mieszkańców Pomorza.

Dowiedz się więcej i zobacz zdjęcia.

Inpro w Polskim Związku Firm Deweloperskich

z dnia 2014-07-10

INPRO w Polskim Związku Firm Deweloperskich INPRO S.A. zostało przyjęte do grona ponad 100 członków PZFD. Związek skupia blisko 40% wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku nieruchomości.

PZFD poprzez swoje działanie stara się budować partnerskie relacje deweloperów z rynkiem oraz czuwa nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania. Organizacja skupia rzetelne i wiarygodne firmy deweloperskie, które stosują nie tylko Kodeks Dobrych Praktyk, ale również są świadome konieczności budowania partnerskiego i otwartego dialogu z klientem. Firmy zrzeszone przykładają wagę do jakości tych kontaktów oraz jakości mieszkań i osiedli, które oferują klientom. Zarząd PZFD uznał, że Spółka Inpro spełnia wszystkie wymogi Związku.

„Przynależność do Związku bardzo nas cieszy. Jest to nie tylko potwierdzenie pozycji  i wiarygodności firmy, ale daje także możliwość aktywnego udziału w tworzeniu organizacji służącej rozwojowi całego rynku deweloperskiego w Polsce. Mamy nadzieję, że Inpro będzie mogło służyć innym członkom Związku swoją wiedzą i doświadczeniem.” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy INPRO S.A.


Przystań na Ptasiej Wyspie

z dnia 2014-05-19

INPRO S.A. już od początku maja, wspólnie z naszymi Partnerami – Przystanią 180s.pl oraz Hotelem Mikołajki***** wybudowanym przez INPRO S.A. – zaprasza do udziału w jednodniowych kursach żeglarskich na wielkich jeziorach mazurskich. Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, to doskonała propozycja dla początkujących i zaawansowanych żeglarzy, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Szkolenia będą odbywały się w siedmioosobowych grupach i składały się z trzygodzinnej części teoretycznej, lunchu w Hotelu Mikołajki ***** oraz części praktycznej prowadzonej na jachtach Delphia.

Dodatkowo uczestnicy szkoleń żeglarskich będą mogli zabrać samochód BMW na całodzienną przejażdżkę w dowolnie wybranym kierunku bez żadnych opłat za wynajęcie samochodu.

Rezerwacji uczestnictwa w Akademii żeglarskiej 180s.pl napędzanej przez BMW można dokonać wyłącznie poprzez bezpośredni kontakt z Akademią: akademia@180s.pl, tel.: +48 509 293 139. Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa znajdziesz na www.180s.pl

Przejdź do strony Żagle z BMW
Przejdź do strony 180 South - Przystań na Ptasiej Wyspie
Przejdź do strony inwestycji


Uroczyste otwarcie Wyspy

z dnia 2013-12-18

Uroczyste otwarcie Wyspy
Wykwintna kolacja, pokazy laserowe i barmańskie czy koncert zespołu De Mono, to tylko niektóre z wydarzeń towarzyszących oficjalnemu otwarciu pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie. 23 listopada w obecności celebrytów, władz lokalnych i dziennikarzy odbył się event nawiązujący do żeglarskiego charakteru obiektu, przeplatany jednocześnie z klasą i elegancją.

Ten wyjątkowy sobotni wieczór w polskiej stolicy żeglarstwa poprowadził Irek Bieleninik. Zarówno elementy wystroju w tym ustawiony przed recepcją jacht, jak i przygotowane  atrakcje miały podkreślać charakter i unikalność obiektu.
Wieczór rozpoczął się pokazem laserowym Kamila Dzielnego i Grupy Profit. W części oficjalnej kilka zdań wygłosili Dyrektor Hotelu i Prezesi firmy Inpro S.A., którzy chwilę później wraz z Burmistrzem Mikołajek przecięli wstęgę, tym samym uroczyście otwierając obiekt. Następnie odbyła się wykwintna kolacja, którą uprzyjemnił występ tria jazzowego. Po niej rozpoczął się pokaz barmański któremu towarzyszyły elementy pirotechniczne. Niespodzianką wieczoru był przygotowany przez szefa kuchni tort, przypominający kształtem poszczególne bryły budynku.

Chwilę przed 23. rozpoczął się występ gwiazdy wieczoru – zespołu De Mono. Ich największe przeboje, w tym między innymi „Statki na niebie” zachwyciły gości i rozpoczęły zabawę do białego rana.

Wszyscy chętni mogli także w trakcie pobytu w Hotelu Mikołajki obejrzeć jego najciekawsze miejsca. Luksusowe apartamenty z własnym stanowiskiem cumowniczym i ekskluzywny jacht wykończony w drewnie budziły szczególne zainteresowanie. Ponadto zobaczyć można było kameralną Restaurację New Island Pub utrzymaną w angielskim klimacie oraz nowoczesny Night Club After Dark z kręgielnią i bilardem. Wiele atrakcji przygotowało również SPA & Wellness Decus Aquae, gdzie goście mogli skorzystać z pokazowych zabiegów oraz zobaczyć Świat Saun i dziesięć gabinetów w tym między innymi VIP Room z prywatnym jacuzzi.

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Kuchto
Specjalista ds. PR i Relacji z Gośćmi
Tel. 783 431 783
agnieszka.kuchto@hotelmikolajki.pl

Gazele Biznesu 2013

z dnia 2013-12-16

Gazele Biznesu 2013INPRO S.A. znalazło się w rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw „Gazele Biznesu 2013”, organizowanym już po raz czternasty przez Pulsu Biznesu.


Strona Inpro w nowej odsłonie

z dnia 2013-11-28

Z związku z dynamicznym rozwojem firmy Inpro postanowiliśmy od nowa zaprojektować i jednocześnie udoskonalić naszą stronę internetową inpro.com.pl
Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna i przejrzysty układ treści pozwolą na łatwiejszy dostęp do poszczególnych treści.

Serwis został opracowany w oparciu o najnowocześniejsze trendy i technologie tworzenia stron internetowych z uwzględnieniem zasad Responsive Web Design pozwalających na dostosowanie prezentacji serwisu do dowolnej wielkości ekranu. Funkcjonalność nowego serwisu umożliwia stałą aktualizację stanu sprzedażowego i jest automatycznie synchronizowana z Działem Sprzedaży.
Dużym udogodnieniem jest wyszukiwarka, w której można znaleźć mieszkanie według własnych preferencji.
Strona inpro.com.pl jest dostosowana do platform mobilnych i umożliwia przeglądanie poprzez smartfony czy tablety.


Oficjalne otwarcie Hotelu Mikołajki oraz zaktualizowany folder o Hotelu Mikołajki

z dnia 2013-11-28

W sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Park23 listopada odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia Hotelu Mikołajki. Aktualne zdjęcia nowo wybudowanego hotelu, wraz z wnętrzami oraz okolicy, można zobaczyć w nowym folderze inwestycji. Grupa Inpro w połowie września br. zakończyła prestiżową inwestycję Hotelu*****Mikołajki położonego w samym sercu Mazur na Ptasiej Wyspie. Luksusowy kompleks apartamentowo-hotelowy oferuje gościom liczne atrakcje i możliwości wypoczynku w restauracjach, na basenie i w centrum SPA. Dodatkowym atutem jest prywatna marina, która otwarta jest dla wszystkich żeglarzy.

przejdź do strony inwestycji

Chmielna Park budynek B już w Sprzedaży

z dnia 2013-11-28

W sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna ParkSpółka Inpro wprowadziła do sprzedaży 90 mieszkań i 12 lokali usługowych należących do budynku B osiedla Chmielna Park przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Termin rozpoczęcia prac budowlanych to grudzień br. natomiast zakończenie zaplanowano na październik 2015 roku. Pierwszy budynek A został już oddany do użytku na początku listopada.

Aktualna oferta mieszkań

INPRO S.A. laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

z dnia 2013-09-09

Inpro SA laureatem plebiscytu NAJLEPSZY WYSTAWCA na Targach Mieszkaniowych AMBER EXPO

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym AMBER EXPO w Gdańsku stoisko firmy INPRO S.A. zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę nowyadres.pl.


Medal Europejski dla Kwartału Kamienic

z dnia 2013-06-19

Medal Europejski dla Kwartału Kamienic

Kwartał Kamienic, kompleks luksusowych apartamentów zlokalizowanych na Głównym Mieście w Gdańsku, został wyróżniony tegorocznym Medalem Europejskim dla Wyrobów i Usług. Jest to kolejna nagroda dla tej inwestycji.

Luksusowa inwestycja giełdowej spółki INPRO S.A. została doceniona przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club. Nagrody wręczono na Stadionie Narodowym. Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nagrodą wyróżnieni zostali przedsiębiorcy z całej Polski reprezentujący wszystkie branże. Medal Europejski przyznawany jest od 13 lat.

"Wyróżnienie tak prestiżową nagrodą naszej inwestycji potwierdza, że Inpro stara się posiadać w swojej ofercie apartamenty i mieszkania z gwarancją wysokiej jakości wykonania i zgodnie z najwyższymi standardami, odpowiadającymi europejskim wymogom, uwzględniając przy tym doskonałe lokalizacje." - podkreśla Rafał Zdebski, dyrektor handlowy INPRO S.A.

przejdź do strony inwestycji

Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

z dnia 2012-11-06

Inpro dwukrotnym laureatem plebiscytu Przyjazny Wystawca na Targach Mieszkaniowych Ergo Arena

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca" w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. To już druga taka nagroda dla Inpro. Pierwszą firma otrzymała podczas wiosennej edycji targów.

Inpro S.A., podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA, zaprezentowała swoją aktualną ofertę sprzedaży mieszkań i domów, w której obecnie jest blisko 340 mieszkań i domów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się inwestycje ze specjalną promocją cenową: Trzy Żagle, Wieża Leszka Białego, osiedle Jabłoniowa I i II etap, City Park, oraz Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy Szeregowe. Inpro zaprezentowało również swoją najnowszą inwestycję Czwarty Żagiel z 136 mieszkaniami, których sprzedaż rozpoczęto w październiku br. Firma poinformowała, iż w przyszłym roku wprowadzi do oferty dwa kolejne projekty: Kwartał Uniwersytecki oraz Wróbla Staw Mieszkania II etap. Łącznie trzy nowe inwestycje mają zaplanowanych 671 lokali mieszkalnych i usługowych.

Zróżnicowana oferta Inpro S.A., profesjonalizm, miła obsługa i otwartość na klienta przedstawicieli firmy zostały docenione przez zwiedzających. Spółka otrzymała tytuł "Przyjazny Wystawca"
w plebiscycie zorganizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. W konkursie mogła wziąć udział każda osoba, która chciała podzielić się opinią na temat przestrzeni wystawienniczej firm oraz jakości obsługi klienta.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA w Gdańsku są jednym z ważniejszych i prestiżowych targów mieszkaniowych organizowanych na Pomorzu. To miejsce spotkań ze wszystkimi deweloperami, instytucjami finansowymi oraz firmami z branży wyposażenia wnętrz. Jesienna edycja targów zgromadziła ponad 8 tysięcy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości, skorzystaniem
z preferencyjnych warunków jej finansowania, wyposażeniem wnętrz, a także programem
"Rodzina na Swoim". W trakcie imprezy zostało zaprezentowanych ponad 100 inwestycji.


INPRO weszło na giełdę

z dnia 2011-02-17

W dniu dzisiejszym o godz. 10.00 gdańska spółka deweloperska INPRO weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest to drugi, po Polnordzie, trójmiejski deweloper na GPW.
Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO SA odbiera statuetkę giełdowego byka z rąk Adama Maciejewskiego, Członka Zarządu GPWPiotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO SA uderza w dzwon giełdowy.

Debiut INPRO S.A. na GPW

z dnia 2011-02-09

gpwW imieniu Zarządu INPRO S.A. mamy przyjemność poinformować Państwa o debiucie naszej Spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w dniu 17 lutego 2011 roku, o godz. 10.00.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..