Mieszkaj z INPRO - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Mieszkaj z INPRO
11sie

Mieszkaj z INPRO

Od końca lat 80. ubiegłego stulecia konsekwentnie budujemy markę INPRO jako jedną z najbardziej uznanych firm na polskim wybrzeżu. Ponad 30 lat temu zaczynaliśmy jako firma zajmująca się inwestycjami budowlanymi. Nasze usługi w tym zakresie promowaliśmy hasłem „Buduj z INPRO”, które wówczas najpełniej oddawało charakter tej aktywności.

Stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę przede wszystkim o działalność deweloperską. Od wielu lat troszczymy się o doskonałe lokalizacje naszych inwestycji. Dzięki wysokiej jakości ich wykonania i wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań jesteśmy w czołówce trójmiejskich deweloperów.
Z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek. Aktualnie wdrażana przez nas strategia rozwoju uwzględnia ekspansję na kolejne miasta. „Mieszkaj z nami” to nowe hasło, które będzie przyświecało tej zmianie kierunku naszych działań.

Dlaczego warto „mieszkać z Inpro”? Nasza spółka zapewnia wysokiej jakości standard wykończenia budynków, a także z dużą starannością dostosowuje je do potrzeb ich przyszłych mieszkańców. Oferujemy rozwiązania zarówno dla rodzin, wprowadzając na osiedlach liczne udogodnienia w postaci m.in. placów zabaw, bawialni, terenów rekreacyjnych, jak i dla osób, które pragną zażyć sportu i rekreacji na świeżym powietrzu – temu służą siłownie plenerowe oraz boiska wielofunkcyjne.

Naszym celem jest zapewnienie niepowtarzalnej jakości mieszkań nie tylko w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach, ale również w innych miastach. Zasięgi naszych inwestycji sięgają obecnie takich miast jak Rumia, Pruszcz Gdański czy Mikołajki, a docelowo mają objąć również Elbląg, Olsztyn i inne. Mamy nadzieję, że nasze kolejne projekty zdobędą uznanie nowych klientów, którzy nam zaufają i zdecydują się „mieszkać z INPRO”.

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży