Inpro
NOWOŚĆ: 7. i 8. zadanie inwestycyjne OPTIMA!
20cze

NOWOŚĆ: 7. i 8. zadanie inwestycyjne OPTIMA!

Wprowadziliśmy do sprzedaży VII oraz VIII zadanie inwestycyjne osiedla OPTIMA.

W ramach zadania VII utworzonych zostanie 5 budynków obejmujących łącznie 138 lokali o powierzchniach od 31 do 82 mkw. oraz 138 boksów do przechowywania i 4 rowerownie. W tej fazie inwestycji powstanie także podziemna hala garażowa licząca 55 miejsc postojowych oraz zewnętrzny parking mieszczący 111 samochodów (w tym 2 do ładowania pojazdów elektrycznych).

VIII zadanie inwestycyjne przewiduje utworzenie 85 lokali o powierzchniach liczących od 30 do 66 mkw. oraz 85 boksów do przechowywania rozmieszczonych w 2 budynkach. Projekt obejmuje utworzenie 50 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 52 miejsc naziemnych.

Dla każdego z zadań inwestycyjnych przewidziano utworzenie niezależnego placu zabaw, a także wypełnionych zielenią ogrodów i muld deszczowych. Sprawdź szczegóły.

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży