Osiedle Koncept w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży! - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Osiedle Koncept w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!
07maj

Osiedle Koncept w Gdańsku – nowa inwestycja już w sprzedaży!

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji – powstającego w Gdańsku (dzielnica Ujeścisko-Łostowice) przy nowobudowanej ul. Tadeusza Bramińskiego (obok ul. Człuchowskiej) Osiedla Koncept.

Inwestycja Koncept to dwuetapowe nowoczesne osiedle, które obejmuje utworzenie w sumie 6 budynków o niskiej, czteropiętrowej zabudowie. W ramach pierwszej fazy inwestycji powstaną dwa obiekty mieszczące łącznie 87 lokali o powierzchniach liczących od 41 do 89 m2. Do każdego lokalu przynależeć będzie loggia, balkon lub ogródek.

Koncept to osiedle o nowoczesnej i ponadczasowej architekturze z mnóstwem udogodnień, którego punktem charakterystycznym będzie oryginalna konstrukcja zewnętrznej windy. Na terenie inwestycji zaprojektowano parking naziemny z krytą przestrzenią postojową, hale garażowe oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych. Osiedle zostanie wyposażone w windy, wózkarnie, rowerownie oraz pojemne komórki lokatorskie. W planach jest także utworzenie bawialni, trzech placów zabaw, strefy fitness, ogrodów deszczowych oraz zewnętrznych miejsc wypoczynkowych.

W ofercie dostępnych jest 87 mieszkań w cenach już od 8100 zł brutto za m2. Zakończenie budowy tej fazy inwestycji zaplanowane jest na 30.10.2022 roku.

 

Sprawdź ofertę

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży