Inpro
Przystań na Ptasiej Wyspie
19maj2014

Przystań na Ptasiej Wyspie

INPRO S.A. już od początku maja, wspólnie z naszymi Partnerami – Przystanią 180s.pl oraz Hotelem Mikołajki***** wybudowanym przez INPRO S.A. – zaprasza do udziału w jednodniowych kursach żeglarskich na wielkich jeziorach mazurskich. Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, to doskonała propozycja dla początkujących i zaawansowanych żeglarzy, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Szkolenia będą odbywały się w siedmioosobowych grupach i składały się z trzygodzinnej części teoretycznej, lunchu w Hotelu Mikołajki ***** oraz części praktycznej prowadzonej na jachtach Delphia.

Dodatkowo uczestnicy szkoleń żeglarskich będą mogli zabrać samochód BMW na całodzienną przejażdżkę w dowolnie wybranym kierunku bez żadnych opłat za wynajęcie samochodu.

Rezerwacji uczestnictwa w Akademii żeglarskiej 180s.pl napędzanej przez BMW można dokonać wyłącznie poprzez bezpośredni kontakt z Akademią: akademia@180s.pl, tel.: +48 509 293 139. Szczegółowe informacje oraz warunki uczestnictwa znajdziesz na www.180s.pl
 

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.