Trzeci etap osiedla Debiut już w sprzedaży! - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
15kwi

Trzeci etap osiedla Debiut już w sprzedaży!

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż III i zarazem ostatniego etapu osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. W ofercie pojawiły się 93 mieszkania w dwóch 4-kondygnacyjnych budynkach. Termin realizacji projektu jest zaplanowany na październik 2020 roku

Osiedle Debiut powstaje przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W okolicy znajduje się wiele szkół, przedszkoli i prestiżowych firm. Na terenie miejscowości funkcjonują szkółki sportowe, dwa komfortowe baseny, a w okresie zimowym lodowisko. Dodatkowym atutem inwestycji jest doskonale rozwinięta komunikacja miejska, dzięki której przyszli mieszkańcy mogą dostać się do dowolnego miejsca w Trójmieście. Przez Pruszcz Gdański przebiega między innymi linia kolejowa, a w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się obwodnica i autostrada A1

W ramach III etapu inwestycji powstaną 93 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 105 mkw. Wszystkie lokale na osiedlu Debiut zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będą duże i słoneczne balkony lub loggie. Z kolei właściciele lokali na parterze będą mogli cieszyć się dużymi, zielonymi ogródkami. W podziemiach budynków powstanie hala garażowa, w której znajdzie się 88 miejsc postojowych, w tym 2 miejsca dla niepełnosprawnych. W budynkach powstaną także rowerownie i komórki lokatorskie. 

Planowany termin zakończenia budowy III etapu inwestycji to październik 2020 roku. Ceny mieszkań brutto zaczynają się od 5 724 zł/mkw. Koszt miejsca postojowego w hali garażowej wynosi 23 760 zł/mkw. 

Sprawdź ofertę

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.