Udany I kwartał w Grupie INPRO - Aktualności - INPRO S.A.
Inpro
Udany I kwartał w Grupie INPRO
06kwi

Udany I kwartał w Grupie INPRO

Grupa Kapitałowa INPRO podsumowała wyniki sprzedaży za I kwartał 2021 roku. Od stycznia do końca marca bieżącego roku Grupa zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako liczbę podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 219 umów. Jednocześnie Grupa INPRO w I kwartale br. przekazała łącznie 100 lokali.  

W I kwartale 2020 roku Grupa INPRO zrealizowała przedsprzedaż netto na poziomie 219 umów. Jednocześnie przez 3 miesiące 2021 r. Grupa przekazała łącznie 100 lokali.  

„Bardzo nas cieszy wynik sprzedaży osiągnięty w I kwartale 2021 roku. Widzimy wzrost zainteresowania naszą ofertą wśród klientów, staramy się również wprowadzać do sprzedaży nowe inwestycje korzystając z dostępnego, obszernego banku ziemi. Mamy nadzieję, że pozytywny trend utrzyma się w kolejnych okresach. Rekordowo niski poziom stóp procentowych przy kilkuprocentowej inflacji skłania wiele osób do inwestycji w celu ochrony oszczędności przed utratą wartości pieniądza w czasie” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A.

W aktualnej ofercie Grupa INPRO posiada ponad 550 mieszkań, domów oraz lokali użytkowych.

Zobacz pozostałe aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży