Inpro buduje dla Ciebie - Firma - INPRO S.A.
Inpro

Inpro buduje dla Ciebie

Mówiąc wprost - domy dla ludzi tworzą ludzie –  i właśnie to chcemy 
uzmysłowić naszym odbiorcom. 

Inpro buduje dla Ciebie to cykl poświęcony pracownikom spółki INPRO S.A.  Pragniemy w ten sposób przybliżyć Państwu nasz zespół, który codziennie zaangażowany jest w realizację osiedli mieszkaniowych. Nasze działania mają służyć pokazaniu i podkreśleniu ważnej roli, jaką członkowie zespołu odgrywają w procesie projektowania i budowy nowych osiedli. W mediach społecznościowych kampania będzie oznaczona hashtagiem #InproBudujeDlaCiebie.

Jacek

Kierownik budowy doskonale
znający firmę Inpro, pracuje z
nami już od ponad trzynastu lat.

Jan

Jan pochodzi z Białorusi,
pracuje z nami jako zbrojarz
od 2018 roku.

Zaangażowanie, pracowitość i pasja to główne wartości, które przyświecają wszystkim pracownikom INPRO. W powstawanie każdej inwestycji zaangażowane są setki osób, które codziennie poświęcają dużo wysiłku, aby jak najlepiej zrealizować dany projekt. Świadomość tego, że nasze działania na budowie służą rzeczywistemu tworzeniu czyjegoś nowego, wymarzonego miejsca do zamieszkania, dodatkowo motywuje nas do dołożenia wszelkich starań, aby uczynić tę przestrzeń możliwie najbardziej komfortową i wyjątkową.

 

Rafał

Rafał jest cieślą i murarzem,
pracuje z nami już od pięciu lat.

"Celem kampanii jest przybliżenie obecnym, jak i potencjalnym klientom sylwetek osób, które wspólnie realizują nasze inwestycje. Mówiąc wprost - domy dla ludzi tworzą ludzie –  i właśnie to chcemy uzmysłowić naszym odbiorcom. Ciężka i trudna praca, którą codziennie wykonują nasi pracownicy, przekłada się później na zadowolenie właścicieli mieszkań. Dlatego w INPRO zatrudniamy profesjonalną ekipę fachowców, którzy potrafią sprostać największym wyzwaniom budowlanym."
Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A

 

Sebastian

Sebastian jako kierownik robót,
nadzoruje właściwy przebieg
prowadzonych prac od 2017 roku.

Karol

Karol od 2018 roku pracuje
na stanowisku operatora
żurawia wieżowego.

Maciej

Maciej pracuje jako majster
budowy od czterech lat.

Piotr

Piotr jest najmłodszym stażem
pracownikiem w zespole Inpro.
Pracuje na stanowisku
operatora żurawia wieżowego. 

 

Sławomir

Sławomir pracuje z nami
od 22 lat jako malarz.

Remigiusz

Remigiusz jest kierownikiem
ds. transportu od 2007 roku.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.