Inpro

Budujemy wyjątkowe place zabaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak ważna jest przestrzeń dla dziecięcej wyobraźni. Nasze osiedla wyróżniają się przede wszystkim niezwykłymi, oryginalnie skonstruowanymi placami zabaw, które gwarantują wspaniałe przeżycia i bezpieczeństwo użytkowania. Budujemy inspirujące przestrzenie złożone z licznych, różnorodnych elementów umożliwiających tworzenie unikalnych atrakcji do zabawy i aktywności fizycznej, zapewniając doskonałą rozrywkę dzieciom z wszystkich grup wiekowych.

Nie zapominamy również o najmłodszych dzieciach, wzbogacamy nasze inwestycje o dodatkowe strefy zabawy dla aktywnych maluchów.

Stawiamy na innowacyjność i dobrą zabawę, a to wszystko po to, aby najmłodszym mieszkańcom osiedli INPRO dorastało się jeszcze lepiej!

Innowacyjne konstrukcje

Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń osiedla może wspierać rozwój dziecka na wielu różnych płaszczyznach, np. rozbudzając jego kreatywność. Doskonałym przykładem tak zaprojektowanego obszaru jest pionowy plac zabaw znajdujący się na terenie osiedla Harmonia Oliwska. Stanowi on unikalne połączenie labiryntu, parku linowego i toru przeszkód. Stabilna, zamknięta konstrukcja placu zabaw w Harmonii Oliwskiej zapewnia bezpieczeństwo bawiącym się tam dzieciom, a otwory w przezroczystych płytach i drewnianym dachu gwarantują stały dopływ świeżego powietrza.

Pionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w GdańskuPionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w Gdańsku
Pionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w GdańskuPionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w Gdańsku
Pionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w GdańskuPionowy plac zabaw na Harmonii Oliwskiej w Gdańsku

Przestrzeń dedykowana najmłodszym mieszkańcom

Na osiedlach staramy się tworzyć urozmaicone miejsca do zabawy, tak, aby dzieci – niezależnie od grupy wiekowej – mogły zawsze znaleźć coś dla siebie.

Często, poza głównym placem zabaw, tworzymy także dodatkowy, drugi obszar zaprojektowany z myślą o tych najmłodszych mieszkańcach.

plac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańskuplac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku
plac zabaw na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskimplac zabaw na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim

Dla przykładu na osiedlu Wróbla Staw, tuż przy przestrzeni do zabawy dla starszych dzieci, powstał obszar dla maluchów z figurami w kształcie żabek, które służą jako siedziska czy przyrządy do wspinaczki. Całość znajduje się na specjalnej, miękkiej nawierzchni sprzyjającej zabawie i chroniącej przed bolesnymi upadkami.

Również na osiedlu Debiut utworzyliśmy zadaszone „domki” z ławkami, które mogą stanowić idealne miejsce do wypoczynku lub przestrzeń do spędzania czasu dla tych zupełnie najmłodszych. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko wygodę wszystkim użytkownikom placu zabaw, ale przede wszystkim zwiększa ich bezpieczeństwo.

Zabawa niosąca wiele korzyści

Zabawa na placu zabaw niesie ze sobą wiele korzyści. Aktywność na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na organizm dziecka, a spotkania z rówieśnikami pomagają w prawidłowym rozwoju funkcji społecznych. Strefy wspólnej rekreacji sprzyjają zawiązywaniu długotrwałych relacji między dziećmi, a wymyślne konstrukcje placów zabaw i ich bogate wyposażenie, wspomagają wyobraźnię i umiejętność kreatywnego myślenia.

plac zabaw na osiedlu OPTIMA w Gdańskuplac zabaw na osiedlu OPTIMA w Gdańsku
plac zabaw na osiedlu OPTIMA w Gdańskuplac zabaw na osiedlu OPTIMA w Gdańsku

Nic więc dziwnego, że w okresie letnim place zabaw stanowią najbardziej popularną formę rozrywki na osiedlu. Warto więc zadbać o to, by stworzyć dzieciom doskonałe warunki do zabawy, nauki i integracji, troszcząc się jednocześnie o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Place zabaw na osiedlach INPRO

Spółka INPRO od lat na swoich osiedlach tworzy kreatywne przestrzenie do zabawy dla dzieci. Miejsca te cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców, dlatego dbamy o ich ciekawe wyposażenie. Poza standardowymi elementami takimi jak piaskownice, huśtawki czy drabinki można tam znaleźć także liczne wyjątkowe konstrukcje obejmujące tunele, mostki, ścianki wspinaczkowe i zjeżdżalnie.

plac zabaw na osiedlu City Park w Gdańskuplac zabaw na osiedlu City Park w Gdańsku

Przestrzeń przyjazna wszystkim mieszkańcom

Korzystanie z placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu. Warto jednak pamiętać, aby były one dostosowane do potrzeb nie tylko dzieci, ale także ich opiekunów. Dorośli, pilnując swoich pociech, spędzają w okolicy terenu do zabawy długie godziny, dlatego w obszarze placów zabaw INPRO projektowane są liczne elementy małej architektury takie jak np. ławki, pozwalające rodzicom doglądającym swoich dzieci na odpoczynek.

Plac zabaw na osiedlu Azymut w GdyniPlac zabaw na osiedlu Azymut w Gdyni

Bezpieczna przestrzeń

Osiedle mieszkaniowe przyjazne dzieciom powinno być przede wszystkim bezpieczne. Ogrodzenie, szlaban, monitoring czy położenie w odpowiedniej odległości od ruchliwej ulicy pozwalają na stworzenie warunków gwarantujących dzieciom swobodną i nieskrępowaną zabawę, a zatroskanym rodzicom bezcenny spokój.

plac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańskuplac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku
plac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańskuplac zabaw na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku

Osiedle City Park, 2013 r.

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania, 2015 r.

Osiedle Wróbla Staw Domy, 2016 r.

Osiedle Debiut, 2019 r.

Osiedle Harmonia Oliwska, 2019 r.

Osiedle OPTIMA, 2020 r.

Zobacz aktualną ofertę mieszkań na osiedlach budowanych przez INPRO SA

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży