Inpro

Od końca lat 80-tych ubiegłego stulecia konsekwentnie budujemy markę INPRO jako jedną z najbardziej uznanych firm na polskim wybrzeżu. Za sukcesem naszej Spółki i całej Grupy Kapitałowej stoją ludzie, to dzięki nim, i dla nich, powstają wszystkie realizowane przez nas projekty.

W ciągu 35 lat działalności, dzięki wiedzy i pracowitości zbudowaliśmy silną Grupę Kapitałową złożoną z wielu niezależnych, ale doskonale współpracujących ze sobą Spółek, takich jak: INPRO i Domesta prowadzące działalność deweloperską, a także inBet zajmująca się produkcją prefabrykatów, ISA oferująca usługi instalacyjne, SML odpowiadająca za aranżację i wykończenie wnętrz, a także Dom Zdrojowy i Hotel Mikołajki.

Nasza Grupa zrealizowała ponad 90 inwestycji, oddając do użytku ponad 10 000 lokali.

Z dumą patrzymy na zgrany zespół, który udało nam się stworzyć. Dziś GRUPA KAPITAŁOWA INPRO liczy blisko 300 pracowników – znakomitych specjalistów z wielu dziedzin branży budowlano-deweloperskiej. To oni są naszym największym kapitałem, a ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wytyczają perspektywy dalszego rozwoju firmy.

To również z myślą o ludziach – naszych klientach - nieustannie rozwijamy się i stale poszerzamy ofertę. W trosce o zadowolenie mieszkańców, z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek.

Jubileusz 35-lecia to dla nas nie tylko rocznica obecności na rynku. To przede wszystkim podsumowanie 35 lat ogromu pracy i zaangażowania, a także niezwykłej przyjaźni, z której narodziła się firma INPRO

Krzysztof Maraszek, Prezes Zarządu INPRO SA

35 lat minęło…

W roku 1987 śp. Piotr Stefaniak wraz z Krzysztofem Maraszkiem oraz Zbigniewem Lewińskim z przyjaciółmi, jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomili własną działalność deweloperską - Przedsiębiorstwo Budowlane - dziś znane powszechnie jako INPRO. Firma powstała na solidnym fundamencie ich przyjaźni i zaufania. Zaczynając od niewielkiego biura projektowo-usługowego, dzięki wyjątkowej intuicji założycieli firma osiągnęła pozycję jednej z najbardziej znaczących firm deweloperskich na Pomorzu.
Ogrom pracy zaowocował zdobyciem przez firmę wielu nagród, takich jak: Mieszkaniowa Marka Roku, Budowlana Firma Roku, TOP 100 największych pomorskich firm, a także notowaniem INPRO w ścisłej czołówce rankingów Pulsu Biznesu, Manager Magazine oraz Forbes.

Zobacz kluczowe zrealizowane inwestycje

Willa Krystyna - Sopot
City Park - Gdańsk Zaspa
Osiedle Ostoja w Rumi
Osiedle Brawo - Pruszcz Gdański
Hotel*****Mikołajki na Ptasiej Wyspie na Mazurach
Hotel SPA****Dom Zdrojowy - Jastarnia
Osiedle Domów Nowiec - Gdańsk
Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa
Chmielna Park – Gdańsk Wyspa Spichrzów
Kwartał Kamienic - Gdańsk Główne Miasto

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW

Niekwestionowanym sukcesem było wprowadzenie INPRO na Giełdę Papierów Wartościowych w 2011 roku, co przyczyniło się nie tylko do pozyskania środków na dalszy rozwój, ale również zwiększyło wiarygodność, rozpoznawalność i uznanie Spółki.

Współtworzymy Miasto

Budujemy z myślą o ludziach – ich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby inwestycje INPRO służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi, bezpieczne chodniki czy przestrzenie do zabawy, aktywności oraz wypoczynku.

Nieustannie troszczymy się o to, aby infrastruktura wokół naszych osiedli była atrakcyjna i funkcjonalna dla wszystkich. Z myślą o Was Współtworzymy Miasto.

Zmieniamy przestrzeń z myślą o Was

Dzięki inicjatywie Współtworzymy Miasto rozwijamy infrastrukturę rekreacyjną i użytkową. Tworzymy miejsca funkcjonalne, takie jak drogi dojazdowe, chodniki czy ścieżki rowerowe, a także ogólnodostępne obiekty pozwalające na integrację, aktywną zabawę czy relaks, budując m.in. boiska wielofunkcyjne czy strefy wypoczynkowo-rekreacyjne.

Robert Maraszek, Wiceprezes Zarządu Spółki INPRO.

 

Zobacz, jak współtworzymy miasto

Utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku na osiedlu Optima
OPTIMA – budowa przedszkola nr 7
OPTIMA – budowa ulicy Jasińskiego
Przebudowa infrastruktury drogowej w Gdańsku Kokoszkach
Budowa infrastruktury rowerowo-spacerowej przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim
Otwarcie przedszkola na terenie inwestycji Start w Gdańsku Kokoszkach
Ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne obok osiedla Start

Marzymy, projektujemy, budujemy

Naszym celem jest zapewnienie niepowtarzalnej jakości mieszkań nie tylko w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach, ale również w innych miastach. Stawiamy na jakość, unikalną architekturę, dbałość o detale oraz udogodnienia dla mieszkańców.

Podejmowane przez nas działania owocują sukcesywnym rozbudowywaniem oferty o nowe, atrakcyjne projekty.

Zobacz aktualnie realizowane inwestycje

Osiedle Koncept Gdańsk Ujeścisko-Łostowice
Osiedle Koncept Gdańsk Ujeścisko-Łostowice
Osiedle Rytm w Gdańsku Matarnia
Osiedle Rytm w Gdańsku Matarnia
Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim
Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim
Osiedla Start Etap II w Gdańsku Kokoszkach
Osiedla Start Etap II w Gdańsku Kokoszkach
Domy jednorodzinne na osiedlu Optima w Gdańsku
Domy jednorodzinne na osiedlu Optima w Gdańsku
Osiedla Ostoja Etap II w Rumi
Osiedla Ostoja Etap II w Rumi

Zasięgi naszych inwestycji sięgają obecnie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Pruszcz Gdański czy Mikołajki, a docelowo mają objąć również nowe rynki, jak np. Elbląg czy Olsztyn, na które ekspansję planujemy już w 2022 roku.

Posiadany przez nas bank gruntów pozwala nam na wprowadzenie do sprzedaży w 2022 roku około 1000 nowych mieszkań. Dotychczasowe doświadczenia, wiedza i lojalność osób tworzących Spółkę i całą Grupę INPRO, stanowią niezbędny fundament do dalszego dynamicznego rozwoju.

Zobacz planowane inwestycje

Synteza Gdańsk Siedlce
Synteza Gdańsk Siedlce
Synteza Gdańsk Siedlce
City Park Gdańsk Zaspa
City Park Gdańsk Zaspa
City Park Gdańsk Zaspa
Apartamentowiec w Mikołajkach
Apartamentowiec w Mikołajkach
Apartamentowiec w Mikołajkach
Optima Zadanie VII i VIII Gdańsk
Optima Zadanie VII i VIII Gdańsk
Osiedle Prolog w Olsztynie
Osiedle Prolog w Olsztynie
Osiedle Forma w Elblągu
Osiedle Forma w Elblągu

Gala Jubileuszowa z okazji 35-lecia INPRO S.A.

W sobotę 21 maja 2022 w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 35-lecia INPRO S.A. 

Pośród przybyłych gości znalazły się najważniejsze z punktu widzenia INPRO osoby, które przez lata pracowały na sukces Spółki, a także goście honorowi, m.in. Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, posłanka na Sejm Małgorzata Chmiel czy Senator Stanisław Lamczyk.

W trakcie oficjalnej części spotkania uczestnicy mieli okazję wysłuchać przemówień wygłoszonych m.in. przez gości honorowych i przedstawicieli INPRO. Nastąpiło także wręczenie nagród i podziękowań dla pracowników, którzy swoim działaniem w sposób szczególny przyczynili się do sukcesywnego rozwoju Spółki. 

Uroczystą rangę wieczoru podkreślił Koncert Gwiazd z udziałem m.in. Natalii Kukulskiej, Anny Rusowicz, Kuby Badacha czy Marcina Prokopa, a także wykonawców z zespołu Big Band i Symfonia Nova pod batutą Krzysztofa Herdzina oraz występ tancerek Rewii Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży