Inpro

Od końca lat 80-tych ubiegłego stulecia konsekwentnie budujemy markę INPRO jako jedną z najbardziej uznanych firm na polskim wybrzeżu. Za sukcesem naszej Spółki i całej Grupy Kapitałowej stoją ludzie, to dzięki nim, i dla nich, powstają wszystkie realizowane przez nas projekty.

W ciągu 35 lat działalności, dzięki wiedzy i pracowitości zbudowaliśmy silną Grupę Kapitałową złożoną z wielu niezależnych, ale doskonale współpracujących ze sobą Spółek, takich jak: INPRO i Domesta prowadzące działalność deweloperską, a także inBet zajmująca się produkcją prefabrykatów, ISA oferująca usługi instalacyjne, SML odpowiadająca za aranżację i wykończenie wnętrz, a także Dom Zdrojowy i Hotel Mikołajki.

Nasza Grupa zrealizowała ponad 90 inwestycji, oddając do użytku ponad 10 000 lokali.

Z dumą patrzymy na zgrany zespół, który udało nam się stworzyć. Dziś GRUPA KAPITAŁOWA INPRO liczy blisko 300 pracowników – znakomitych specjalistów z wielu dziedzin branży budowlano-deweloperskiej. To oni są naszym największym kapitałem, a ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie wytyczają perspektywy dalszego rozwoju firmy.

To również z myślą o ludziach – naszych klientach - nieustannie rozwijamy się i stale poszerzamy ofertę. W trosce o zadowolenie mieszkańców, z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek.

Jubileusz 35-lecia to dla nas nie tylko rocznica obecności na rynku. To przede wszystkim podsumowanie 35 lat ogromu pracy i zaangażowania, a także niezwykłej przyjaźni, z której narodziła się firma INPRO

Krzysztof Maraszek, Prezes Zarządu INPRO SA

35 lat minęło…

W roku 1987 śp. Piotr Stefaniak wraz z Krzysztofem Maraszkiem oraz Zbigniewem Lewińskim z przyjaciółmi, jako jedni z pierwszych w Polsce uruchomili własną działalność deweloperską - Przedsiębiorstwo Budowlane - dziś znane powszechnie jako INPRO. Firma powstała na solidnym fundamencie ich przyjaźni i zaufania. Zaczynając od niewielkiego biura projektowo-usługowego, dzięki wyjątkowej intuicji założycieli firma osiągnęła pozycję jednej z najbardziej znaczących firm deweloperskich na Pomorzu.
Ogrom pracy zaowocował zdobyciem przez firmę wielu nagród, takich jak: Mieszkaniowa Marka Roku, Budowlana Firma Roku, TOP 100 największych pomorskich firm, a także notowaniem INPRO w ścisłej czołówce rankingów Pulsu Biznesu, Manager Magazine oraz Forbes.

Zobacz kluczowe zrealizowane inwestycje

Willa Krystyna - Sopot
City Park - Gdańsk Zaspa
Osiedle Ostoja w Rumi
Osiedle Brawo - Pruszcz Gdański
Hotel*****Mikołajki na Ptasiej Wyspie na Mazurach
Hotel SPA****Dom Zdrojowy - Jastarnia
Osiedle Domów Nowiec - Gdańsk
Harmonia Oliwska - Gdańsk Oliwa
Chmielna Park – Gdańsk Wyspa Spichrzów
Kwartał Kamienic - Gdańsk Główne Miasto

Jesteśmy Spółką notowaną na GPW

Niekwestionowanym sukcesem było wprowadzenie INPRO na Giełdę Papierów Wartościowych w 2011 roku, co przyczyniło się nie tylko do pozyskania środków na dalszy rozwój, ale również zwiększyło wiarygodność, rozpoznawalność i uznanie Spółki.

Współtworzymy Miasto

Budujemy z myślą o ludziach – ich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby inwestycje INPRO służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi, bezpieczne chodniki czy przestrzenie do zabawy, aktywności oraz wypoczynku.

Nieustannie troszczymy się o to, aby infrastruktura wokół naszych osiedli była atrakcyjna i funkcjonalna dla wszystkich. Z myślą o Was Współtworzymy Miasto.

Zmieniamy przestrzeń z myślą o Was

Dzięki inicjatywie Współtworzymy Miasto rozwijamy infrastrukturę rekreacyjną i użytkową. Tworzymy miejsca funkcjonalne, takie jak drogi dojazdowe, chodniki czy ścieżki rowerowe, a także ogólnodostępne obiekty pozwalające na integrację, aktywną zabawę czy relaks, budując m.in. boiska wielofunkcyjne czy strefy wypoczynkowo-rekreacyjne.

Robert Maraszek, Wiceprezes Zarządu Spółki INPRO.

 

Zobacz, jak współtworzymy miasto

Utworzenie linii autobusowej nr 120 wraz z budową przystanku na osiedlu Optima
OPTIMA – budowa przedszkola nr 7
OPTIMA – budowa ulicy Jasińskiego
Przebudowa infrastruktury drogowej w Gdańsku Kokoszkach
Budowa infrastruktury rowerowo-spacerowej przy zbiorniku wodnym w Pruszczu Gdańskim
Otwarcie przedszkola na terenie inwestycji Start w Gdańsku Kokoszkach
Ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne obok osiedla Start

Marzymy, projektujemy, budujemy

Naszym celem jest zapewnienie niepowtarzalnej jakości mieszkań nie tylko w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach, ale również w innych miastach. Stawiamy na jakość, unikalną architekturę, dbałość o detale oraz udogodnienia dla mieszkańców.

Podejmowane przez nas działania owocują sukcesywnym rozbudowywaniem oferty o nowe, atrakcyjne projekty.

Zobacz aktualnie realizowane inwestycje

Osiedle Koncept Gdańsk Ujeścisko-Łostowice
Osiedle Koncept Gdańsk Ujeścisko-Łostowice
Osiedle Rytm w Gdańsku Matarnia
Osiedle Rytm w Gdańsku Matarnia
Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim
Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim
Osiedla Start Etap II w Gdańsku Kokoszkach
Osiedla Start Etap II w Gdańsku Kokoszkach
Domy jednorodzinne na osiedlu Optima w Gdańsku
Domy jednorodzinne na osiedlu Optima w Gdańsku
Osiedla Ostoja Etap II w Rumi
Osiedla Ostoja Etap II w Rumi

Zasięgi naszych inwestycji sięgają obecnie takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Pruszcz Gdański czy Mikołajki, a docelowo mają objąć również nowe rynki, jak np. Elbląg czy Olsztyn, na które ekspansję planujemy już w 2022 roku.

Posiadany przez nas bank gruntów pozwala nam na wprowadzenie do sprzedaży w 2022 roku około 1000 nowych mieszkań. Dotychczasowe doświadczenia, wiedza i lojalność osób tworzących Spółkę i całą Grupę INPRO, stanowią niezbędny fundament do dalszego dynamicznego rozwoju.

Zobacz planowane inwestycje

Apartamentowiec w Mikołajkach
Apartamentowiec w Mikołajkach
Optima Zadanie VII i VIII Gdańsk
Optima Zadanie VII i VIII Gdańsk
Osiedle Prolog w Olsztynie
Osiedle Prolog w Olsztynie
Osiedle Forma w Elblągu
Osiedle Forma w Elblągu

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży