Inpro

Dział Inwestycji

Robert Maraszek

Dyrektor ds. inwestycji

tel. 58 340 03 60
robert.maraszek@inpro.com.pl

Elwira Dąbrowska

Kierownik ds. analiz inwestycji

tel. 58 340 03 95
tel kom. 607 699 644
elwira.dabrowska@inpro.com.pl

Małgorzata Nadzieja-Nadija

Pełnomocnik Zarządu ds. inwestycji

tel. 58 340 03 79
tel kom. 504 194 144
malgorzata.nadzieja@inpro.com.pl

Przygotowanie inwestycji

Waldemar Kleyna

Kierownik ds. przygotowania inwestycji

tel. 58 340 03 78
waldemar.kleyna@inpro.com.pl

Renata Jankowska

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

tel. 58 340 03 98
renata.jankowska@inpro.com.pl

Stefan Semka

Specjalista ds. przygotowania inwestycji

tel. 58 340 03 99
stefan.semka@inpro.com.pl

Przygotowanie produkcji

Tomasz Gralak

Kierownik ds. przygotowania produkcji

tel. 58 340 03 61
tel kom. 509 929 944
tomasz.gralak@inpro.com.pl

Małgorzata Koc

Specjalista ds. przygotowania produkcji

tel. 58 340 03 97
malgorzata.koc@inpro.com.pl

Monika Maliszewska

Specjalista ds. przygotowania produkcji

tel. 58 340 03 92
monika.maliszewska@inpro.com.pl

Katarzyna Stefaniak

Specjalista ds. przygotowania produkcji

tel. 58 340 03 76
katarzyna.stefaniak@inpro.com.pl

Dorota Michalska

Specjalista ds. przygotowania produkcji

tel. 58 340 03 99
dorota.michalska@inpro.com.pl

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.